Fat32 -> ntfs ir format c:\

Fat32 -> ntfs ir format c:\

Gal kas gali brukstelt keleta zodeliu apie tai ka ir kaip reik daryt kad is fat32 padaryti ntfs ir kaip paskui svariai suformatuot ntfs c:\ diska (turiu omeny koku programu man reikes). Is anksto aciu. Alus

Įdedi boot CD, tada ten susirasi yra pasirinkt keletas opcijų, galiausia “Format partition using NTFS file system” ir OK… Skaityk ką tau rašo ir atseksi tą kelią iki konvertavimo.

Jei žadi Win XP instaliuoti, tai su instaliaciniu cd padarysi prieš pat instaliaciją. O programomis: Symantec Pertition Magic Acronis Disk Director Suite Paragon partition Manager

Kaip suprantu particion magic eina tik is windows, beje bandysiu susimest windows 2003 ant ntfs. Idomu ar jie man sulys pirma ant fat32? kad paskui galeciau pakeist i ntfs?

format c: /U convert C: /fs:ntfs

Nebūtina švariai formatuot norint iš FAT/FAT32 NTFS padaryt, gali konvertuot be formatavimo (atvirkštinis variantas negalimas). microsoft.com/technet/prodtechnol/winxppro/maintain/convert fat.mspx

auksiniz -> o tai kada man tai rasyt. Is windows cmd ar pasileist koki win98 boot floppy su volkov commander ir ten bandyt? O viska formatuot ruosiuosi svariai nes mano manymu tai yra optimaliausias sprendimas atsikratyti viso meslo kuris susikaupe per metus mano hdd. Ir pradeciau viska kaupt is naujo. P.S. nepykit jei uzduodu jusu manymu durnus klausimus, tiesiog esu dar zalokas. Nekaltas

Gali pasidaryti su PM du boot flopikus. Tada jie eis ne iš windows. Gali naudoti Bott CD su PM, siūlau soską. geras.oras.lt/~soska/soska/cd/SoSka_pre5v_2004_03_16-16_54.exe

2-oj žinutėj viskas parašyta. Instaliuojant WinXP galima bus pasirinkt kaip nori suformatuot…

Šiaip tai temos autorius neparašė pirmoj žinutėj kokių Win jam reikia todėl aš nežinojau kaip tiksliai atsakyt. O šiaip nemanau kad turėtų labai skirtis instaliacija w2k3, panaši opcija formatuot turėtų būt.

Armand, jis vistiek nori formatuoti Šypsena koks skirtumas, is ntfs paprastai nesuformatuosi ŠypsenaEdd, rasyk dos’e Šypsena

Aciu visiems. Jau daug maz susiformavau vaizdeli kaip kas ir kur. Jei ka kai pradesiu viska daryt ir kils neaisku klausiu. Cha cha