Fantasy Football "Euro 2004"

Fantasy Football "Euro 2004"

puslapyje http://sportinglife.fantasyeurofootball.com/ susikure naujas zaidimas Football Fantasy euro 2004 .Daugkas yra zaide si zaidima tik su Champions league komandomis Taip.O tiems kuriems isviso nezaide pasakysiu ,kad esme yra uz tam tikra tasku suma nusipirkti kiekvienos pozicijos zaideju ir treneri ,ir tas zaideja ,kuri tu esi pasirinkes kuo geriau suzaidzia tikrose rungtynese tuo daugiau tasku tu gauni Mirkt

as jau esu sukures lyga .Pavadinimas - SK 1 ,slaptazodis - barajahenry

beje prasymas kai kuriat komanda paziurekit ar su tuo paciu
pavasdinimu komandos dar nera Nekaltas

p.s mano komanda Kaunas mano formatas 3-5-2

Apakęs prisijungiam…

Nu bus pirmas mano ne F1 manageris Gerai Žiūrėsim kas gausis Šypsena

Your account has not been activated yet. An email was sent to the address you provided when you registered with us. This email contains an activation code which you should enter - see below.

ka cia reik daryt? laukt kol i emaila coda?

taip Taip

o pagaliau ir kodas atejo?Šypsena
o 4-4-2 tai tipo 4 ginejai, keturi saugai ir 2 puolejai?

Man tai jau 5min neatsiunčia Žliumbia

taip

as jau turbut 10 min laukiu Nekaltas

blyn jau tuoj pusvalandis bus, o kodo nėra Nekaltas Užsilaginę kažkaip jie biški sakyčiau Pavargęs

keista man tai po 30 sekundziu atejo Nekaltas

man tai po kokiu 5 min atejo, jau komanda darausi, pavadinimas EnergijaMirkt

Nu va pagaliau šiaip taip atgabeno man ta laišką Žvaigždė

Man irgi niekaip kodas neateina Liūdnas

beto treneriai kokie brangus ,idomu kiap skirstomi taskai uz treneri Nekaltas kiba jei laimi jo komanda tiek tasku jei pralaimi tiek ir pan ,bet kaip pagalvoji tokiu atveju Latvijos trenerio verte turetu buti koks 1Taip

Laukiu…Piktas

matyt visa europa sulindo ten zhaistIgnoruojuCha cha

o tai kaip i lyga ieit?
pasidariau komanda, o lygos sk1 nematau

cia privati lyga ,nueini i league po to kazkur (neprisimenu) Nekaltas ir yra tokia lentel kur reikia irasyti lygos pavadinima ir koda Liežuvis

tave matau sMeg lygoj, o saves ne