Fainiausi Lietuvos ezerai

Fainiausi Lietuvos ezerai

Apakęs koki Lietuvos ezera rekomenduotumet, kuris kruciausias, ar ten idomu.

Visi Lietuvos ezerai yra pakankamai grazus. O kaip tu apibrezi krutuma?Apakęs Juk vanduoir yra vanduo, tik vienur svaresnis, kitur purvinesnis. Vienas ezeras seklesnis, kitas gilesnis; vienas ezeras didesnis, kitas - mazesnis. Taigi, kokiu tu rekomendaciju noretum?Nustebęs

aukstaitijos nacionalinis parkas! Gerai Nieko dar fainesnio nesu mates Šypsena o kai dar senovinaim malune nusimaudizau po visokias ten krioliais, tai kaifavau is malonumo Cha cha

Smalvos ezeras,kuris randasi arti Visagino.

na kazkada su draugais buvau dubingiuose…prie avejos ar kokio ten ezero Mirkt buvo nerealu. svaru+geras dugnas+irengta visokiu tramplinu ir etc Gerai

Gerai musu ezerai yra…

o as prie ezeru nevaziuoju…Liūdna bet sake prie Ignalinos labai fainu yra Šypsena

Geriausias ezeras - mano bapces bala Šypsena O siaip mano kaimas nuo ignalinos ~30km . Tikrai yra fainu ir svariu ezeru ŠypsenaGerai

Platelių ežeras zjbs…

Bijotes ir Plateliu ezerai pasakiski… Mirkt

Visai nieko LuksteŠypsenaTik liabai jau daug brist reikia iki normalaus gylioLiežuvis

Sia vasara leidziu prie Galves ezero todel manau kad jis geriausiasGerai

visi ezerai geri jei nori mauditis…Cha cha

geriausiai taj basejnaj Cha cha Cha cha .

Moletu rajone yra labai geras ezeras Luokesa.Kai ten vanduo labai skaidrus ir savarus!Taip

ANP bevejk visi geri ezheraj grejchiau galima pasakyt kurie nekokie taj pvz. Kretuono ezheras prie kurio nera priejimo ir ten nekox dugnas ir vanduo neishvariauosiu… va tiek ash myliu vandeny gerewsias ezheras yra pasaulinis vandenynas va … =)

Man tai fainiausias ežerėlis yra Vištytis.Šią vasarą ten švenčiau klasiokės gimtadienį.Buvo krūta…

Dauguma uzsienieciu atvaziave i Lietuva sako kad cia begalo grazus ezerai!! O asmeniskai amn graziausi ezerai yra visagino rajone!!!

Laaaabai nuostabus yra Plateliu, Luksto ezerai.TaipMirkt Beje Plateliu ezere i kranta yra ismetamas gintaras… Bet jo mazai bera. O sie ezerai yra zemaitijoje. ŠypsenaTaip