FAHRENHEIT 9/11

o man nusišikt ant bušo… kaip ir kino su juo ar apie jį… visai kas kita, jeigu jis vaidintų gerai… šia prasme aš mieliau pažiūrėčiau kokį filmą su R.Reiganu Mirkt T.p., aš į kiną einu pažiūrėti meno (meninis filmas), o ne TIKROSIOS TIESOS Ignoruoju

Jei Bush laimejo rinkimus, tai reiskia Moore pralaimejo, plius sis filmas ne kinui, o namui, t.y namu kinui Mirkt Bet as ji bet kurio atveju ziuresiu !!!

mm… o man atrode, kad Bush’o oponento pavarde buvo kiek kitokia… Nežinau

o man atrodo kad filmas, kaip tik pries Bush, o ne uz Mirkt, kaip ir Eminem daina Mosh !!!

o man atrodo, kad tu LT nesupranti.

Moore tikslas buvo apsmeizti Bush, jis savo filma JAV parode prie rinkimus pet Tv, Bush laimejo rinkimus MrFroid, tai kad reziseriui nepavyko jo pasmeizti ; Kartoju filma vistiek butinai ziuresiu, bet tai nemenas, davai nufilmiosim filma apie Brazauska ir jo rysius su Rubikon, nebus prasmes kadangi rinkimai i Seima jau praetyje, o Moore nufilmavo filma ne 2002 ir ne 2003, o butent 2004 - JAV rinkimu metais, dabar suprantat Mr ???

Nesipykit! Kitus rinkimus Moore būtinai laimės Gerai

ot ne px kas laimes tuos rinkimus Mirkt Bent jau tulam lietuviui tai tikrai turetu but Taip

Shlamshtas… Blogai

Audrute, radai kur eiti, kada gretimose salėse rodo ir “Ibrahimą”, ir rusų “Savi”… Nežinau Dabar gi, didelė abejonė, ar verta mokėt bent 8-is litus Labas

Filmas man LABAI patiko, gal todėl, kad aš iš vis dokumetiką mėgstu labiau nei gana įtartiną šiuolaikinį meną. Tačiau…tas filmas mano supratimu NE PRIEŠ JAV prezidentą, o PRIEŠ KARĄ LiežuvisIr filmu bandoma dar kartą pasakyti, kad “Kare visada pralaimi abi pusės”. Ir šįsyk tai daroma labai vykusiai, pagal mane. Be to jame pakankamai labai puikios dokumentinės medžiagos NekaltasEidama į filmą labiausiai bijojau, kad jis spekuliuos 9/11 nelaimę patyrusių žmonių emocijomis ir vien tik rodys tos dienos fragmentus ir populiarumo užsidirbs kitų sąskaita. Laimei to išvengta. Filmas ir apie demokratiją išgirtoje Amerikoje, apie skurstančius kvartalus, apie jos žmones, verkiančius dėl savo vaikų, gerus ir blogus, išgyvenačius ir mums nesvetimus jausmus, baimes, turinčius savas tiesas ir jų sprendimo būdus. Apie žmogiškumą ir atsakomybę ir, be abejo, apie norą girdėti ir suprasti ne tik oponentus, bet ir save. Filmas “duos per ragus” tiems, kas lengva širdimi stebėjo karo pradžią ir tikėjo, jog šitas karas kitoks, žmogiškesnis, jame nėra nekaltų aukų nei vienoje pusėje. Jis neabejotinai suerzins tuos, kas tuo dar tiki… Manau, kad filmas vertas auksinės šakelės jau vien už tai, kad jį pamatę 2 man pažįstami karo Irake šalininkai pakeitė savo nuomonę Mirkt

Mirkt

tai, kad tavo 2 pazhistami pakeite savo nuomone, rodo tik ju politini nesubrendima, jie kita filmuka pazhiures ir vel pakeis savo nuomone, juk tokio aktualaus formato filmukai butent tam ir skirti, be to, jei prades visiems 6akeles deliot uzh n nuomoniu pakeitima, 666akes Apakęs Kanu palme taps nuogale… anyway, kai menininkas pradeda politikuot, jis tampa ne politikuojanchiu menininku, o meni666ku politikantu Drovus

Tai va ir neatleidziu sau, kad TAIP issiduriau… Pavargęs

jeigu nepakeitei savo nuomones apie kara Irake, tai i6sidurei ne iki galo Cha cha

Sitas filmas yra akiniuotiems pacifistams ir amerikofobams Veee na mazdaug tokiem kaip gerbiamas profesorius Poviliunas Pavargęs Kanda Veee VeeeNet nesiruosiu ziureti tokio sudo… Ignoruoju

ziurejau vasara tai labai patiko ish vis moore mano idealas Cha cha jo laida, awful truth mano megiamiausia

Kuom gi jis toks patrauklus?

mazvaikis Labas

JO GERAI VARAI Labas