F1


F1

Per dideli ratai, nesižiūri… Šypsena

tokio dydzio auto nelabai per dideli Mirkt

Ratai netinka, carboninis kapotas irgi. Bet siaip pati masina zjbs ;]

jo, man irgi nei kapotas karboninis nei ratai nesiuziuri prie sitos masinikes Nekaltas

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6c/McLaren_F1_LM .jpg/800px-McLaren_F1_LM.jpg

Pritariu del ratu ir kapoto. Ne visada kuo daugiau tuo geriau. Cia kaip is vieno filmo: “Mano draugas nygeris ir klozeto dangti pasikabintu ant kaklo jei tik panestu” Cha cha

viskas ±, bet spalva bado akis

niekad visiems neitiksi… man pvz atrodo Gerai

pagautu duobe ir butu pzdc Juokiasi

Ir kas gi butu pagavus duobe?

pardaviau anadien as viena is ju, kita pasilikau, zinot, kartais noris pasivazinet londono gatvem. beto, po azuolu turiu aston martin db9 Cha chao jei nerimtai, tai priekiniu ratu dydi sumazint vienu coliu ir nuo kapoto nuimt anglies pluosta - butu labai graziai atrodantis auto Šypsena

O man pavyzdziui visai graziai ziurisi ŠypsenaIr nereikia cia aiskint zmoguj kaip turi buti - visi turim savo skoni ir darom taip kaip kiekvienam atrodo.

Atrodo gerai Gerai

ne, Dark_Rider, tu netaip supratai. Mes bandom zmogu atvest i doros kelia. Gi masina ne juodziams(negrams lietuviskai) skirta, kurie metasi 24coliu ratus ant golfo. proporcijos turi but ishlaikomos Liežuvissiaip siai masinai tai buse bbio atrodo tie ratai.

man kapotas ir netinka sitai masinai, o ratai ne perdideli, taciau ratlankiai negraziai ziurisi ant f1

Tokia zaisline masina, priekinis ratas baisiai atrodo, galinis padoriai dar, + ne meninis kampas parinktas, kad masina graziai atrodytu.

betmenomobilis! Valio

Klebas, pagautu duobe ir gautu lyginti savo volus Taip

O koks cia grajus?