Ežerų stintos

nu aš irgi šeštadienį rausiu baluošan, patikrinsim kaip stintos gyvenaŠypsena

raukit raukit ^^
Mašina_
____
(__)\ )/
||----w |
|| ||

atodrekis atajnaNekaltas gal ir in naudaLaimingas jamsim, dupletais samsimGerai Butelisjau paruostasValio

kuo ore blogiau - tuo po ledu geriauValio

Nepamirškit pakankamai Butelis pasiimt, nes nevaišinsiu Ignoruoju. Vakar dėžę išsitraukiau patikrint- žiūriu dar nuo pernai fleškutė vos pradėta stovi Apakęs

Geras pozymis, bus kaip visadaCha cha

Mes varom TaipTaipTaip

apranga jau ant grindų išdėliota, šį kartą vilnonės kojinės eis ant kūno, o ant jų frotinės (keičiam sistemą). Lašiniai supjaustyti, duona irgi, svogūnas ir česnakas nulupti- kad tik nepamiršt iš šaldytuvo Baisus. Konservas “stirnienos” plius sauso spirito viryklėlė paruošti. sistemėlių 4 vnt., ritės 2 vnt., meškerės 2 vnt., plius pora balalaikų su marmyškėm, kurios nx nereikalingos. Cigaretės, degtukai… kaip ir pabaigiau krautis Nekaltas
…Ble dar gi pirštinės- svarbiausia Apakęs

durslekas eketei graibyt?Labas

čia normalu, juk Kietas

P.S. Alviskui: tokia fignia kaip duršliakas neišimama iš dėžės Kietas

Kad garantuotai nebūtų - lygtais šaldytuve rollžmopsų ir tuno konservų dar yr - jamam GeraiCha cha

tai aišku kad nebus, nes tu visad meluoji, kad toks kliovas buvo Kietas Pernai po tavo 200-tinio kliovo su Vytia per pusnis visą Siesartį išmaklinėjom. nx- aš pagavau daugiausia iš visų 3- stintas Ignoruoju

o as - KandaŠpyga

nu blia privaražijot Kvankt?da silkės pomidorų padaže paimkit Juokiasi jei nekibs bus aišku kam šiknas baluoše spardysim Velniūkštis beje , aš ryt 8.00 jau būsiu vietoj, nes ryt pagal nuogirdas bus puse vilniaus ten, taip kad Labas

nu gal jau daba rasyk, ka ten paskiau

cia prie baluoso katapultavais? liniuotes tikrai nieks neims- vasara rasiŠypsenaTaip

o ka gero pajamet?

oj ble kurda mat, nuo tokio skardzio leidomes, tai as kaip turistux, tai paskutinis ejau, kad galeciau stebet pirmtaku klaidas. Ble kaip GD skrido nuo kokiu 70 laipsniu statumo skardzio zemyn ant siknos, o pakeliui pristabde i kelma (irgi su sikna) Juokiasi Baisus

po tokios pamokos as nuciuoziau tik paskutinius 2 metrus, atsargiai Kietas

Uztat su kliovu sekesi geriau. Ant rytinio kliovo mes jau pavelavom, o ir kibo tik tam tikrose skylese arciau kalchozo centro (ta pati mistika kaip ir kasmet, svarstymai, kodel ant tokiu paciu kabliuku vienam kimba kitam ne velnio ir t.t.)
Ventiliaciją Dievulis injungė visai energijos netaupydamas, ir dar snaiges šlapias paleido- visai nekas rankytėms buvo, kas be kombinezonų tai biskį ir pašąlo… Bet konservas ant sauso spirito sušilo Gerai. Pavakarėn vėl kliovas buvo, bet tik ant dročkės. Aš kaip visad outsaideris, bet man mano rezultatas tinka ir jaučiuosi apturėjęs gerą pirmą šių metų stintulių žvejybą- 24vnt. mano rekordas. Kažkoks nepažįstamas vardu Linas privanojo virš 100 vnt. už kelių metrų. Taip ir liko paslaptim kibimo sėkmė Nekaltas

sam ty diedas Be be bepadėjo laiku padarytas startas ButelisGirtas ir šernienos užkanda…Niam niam, šiaip kimbaliojo visą dieną, bet “žoro” nėbuvo ir jau ko gero nebus, grįžęs namo stintukes išsikepėm su šeima ir labai skaniai su alum tiesiogine ta žodžio prasme surijom Laimingasbeje pagavau lygiai 100 št.

mačiau aš tą jūsų nusiledimo taką nuos skardžio ir niekaip nedašilo kokio b… kažkas ten čiužinėjo, a pasirodo kad jūs ten nupikiravot JuokiasiJuokiasi