ež. Dulgas


ež. Dulgas

ež. Dulgas, esantis Druskininkų r. sav., kurio nėra ALIS sistemoje tarp išnuomotų telkinių sąrašo. Šitas dėdė atėjęs rodo va tokias lenteles, tai tipo aš brakonierius su mėgėjo bilietu?.. Grasino paleisti šunį už tai, kad pakrante ėjau, tik į kamerą to jau nebeišdrįso pakartoti. Dar grasino policiją iškviesti ir apkaltinti mane variklio vagyste iš nuskendusios medinės valties. Va tokie savaitgalio nuotykiai Šypsena

sestadieni paryčiais molėtų rajone vienam ežeriukį nedideliam i motorą du tinklus susukau, nebebėr tinklų Labas

nu tai nusipirk is jo leidima ir viskas

pagal viska, jeigu nera alis sistemoj gali siust nx toki nuomininka, bet ten irgi niuansu yra su tuo siuntimu Nežinau

Ne jis savininkas, nepaklausiau ar tik šiaip prisipist norėjo, nes meškerės net nematė, ar gal vienišas ir neturi su kuom pabendrauti. AuksoKarpi> man čia panašiau į kažkada nuomotą ežerą ir nebegaliojančias lenteles

Jo, paprašyk leidimo ir kvituko tegu nepamirsta, pažiurėsi ka šnekės Juokiasi

wialniau, sestadieni liezys rytinis kliovas nx buvo, neatsimenu kada toki maciau Šypsena) 6:00-7:30 7 lydekos, 4 eseriai Cha cha varysiu ateinanti savaitgali vel turbut Šypsena

Reikia skambint i druskininku r savivaldybes zemetvarkos skyriu ir dometis kokiom salygom ta bala isnuomota

Algirdekas, ten vasara kaip pataikysi, kai vanduo susyla, tai gali arba prilupt, arba nei smugio neturet, rekordas per kelias valandas po 20vnt lydeku pagavom, kas antru metimu kliovas, pries tavo pirty uz zoliu juostos, kita kart panasiu oru prasimalem visa diena gal tik po peiliuka pagavom Cha cha

Todel,kad visa zuvis prie vadakackes buvo…

prie vadakackos be eseriuku nieko nepagaves, salia petro tiltuko lydekos atsiliepia, ir Algirdeko tiltelio pusej, visur kitur cyku man buna

Reik pasidomėt, ar ten nėra organizuojama licencinė žvejyba, t.y. pažuvina kokiais lynais, po to formina licencinę už 14 Eur/parą. O jei nėra, tai įjungta kamera ir skambutis 112 geriausias pagalbininkas tokiu atveju. Yra Švenčionių rajone toks Miškinis, kuris esą privatus, nors savininkui ne visas ežeras priklauso, apie 1 ha valstybinis ir neturi jie licencinės įsiforminę, tai irgi su šunimis laksto.

miskinio ezere dabar pasikeitus situacija, galeciau uzklaust kokia ten dabar tvarka, pazystu zmogu kuris anksciau su tuo ezeru reikalu turejo, beje irgi cia lankosi, tik nerasineja

Tai užklausk ir duok žinią, važiavau ten pro šalį prieš 2 savaites, sėdėjo toks žmogus prie kelio su donkėm, pasikalbėjom, dar man rodė leidimą, kad sumokėjo 14 EUR, tai sakė, kad ten niekas nepasikeitė, sumoki 14 Eur ir leidimas tipo tik dieną galioja, naktį negali žvejot.

wialniau, man kaip tik grynai anoj pusej kur zolynas tas, tiesiai priesais mano liepteli kitam krante Šypsena ant velkiavimo jeigu praplauksi pora kart pirmyn atgal per “duobe” vadinama irgi kliovas bus Šypsena man asmeniskai mano pusej tai tik ant vadinamo zvyryno Šypsena pries ta svendru kysuli arba uz jo Šypsena o zveju irgi nemazai buvo, kokios 5 valtys ir pakampes nusestos dar kokiu 5-6 diedoliu Šypsena bet visi ant pludiniu Šypsena

uz 14 euru man Nery gerai kimba. Atsimenu is Neries vaziuoju, sakau uzsuksiu paziuret kaip Bezdonyse mokamuose sosalina, tai ten tokie karosiukai apgailetimi, muzikam parodziau salati eserius, muzikai akis tik isverte…

su pludinem, tai visi lynus dusina