extremas

extremas

Esu vilnietis 15 metu! Noriu pabandyt su parashiutu ishokt! gal kas gali patart… kas kaip kur ten viskas vyksta nes esu zalias ta tema! Labai noreciau ishklausyt nuomone tu zmoniu kurie jau tai patyre!

Laimingas KillaBeeZ! shok butinai-tik kai atshils orai, galbut linkechiau labiau i pavasari, nes dabar - logishkai mastant per shalta Šypsena ir besileisdamas ishkelk sau klausima - "buti ar nebuti"? "ishsiskleis parashiutas ar ne?" - tada shitaip bemastant bus ypatingai linksma Cha cha tachiau vel gi - is kitos puses pazhvelgus - kai pasieksi savo kojomis zheme - jei pasieksi - busi labai laimingas begyvendamas… tave dzhiugins bet kas - nes vis del to - tvirtai stovesi ant zhemes… Šypsena

p.s. tik privalai gauti tevu sutikima, nes kiek zhinau, dar negali atsakyti pats uzh save Cha cha bet nieko - visai jau greit galesi…tik 2,5 metu beliko… Cha cha
sekmes Flirtas Apkabinimas Mirkt

Pas mane ir tokia ideja yra. Tik niekaip prisiruost negaliu.

Ralisstee ish kur tu zinai ?! juk neshokai- per maza esi;]

neshokau…bet turiu daug pazhistamu kurie shoko Taip ir kai ikalbinejo mane - tai sitaip sake Liežuvis KillaBeeZ prie ko cia per maza…jei ka tai man jau 19 metuku busŠypsena nors ugiu ir nesu auksta… tai kas cia per jaunas? Flirtas

isedi i lektuva
usidedi parasiuta
pakyli i kokio 1km auksti
issoki is lektuvo
patrauki uz virvutes
ir pyyyyyzzzda

skrendu lektuvu - z.a.j.a.b.y.s
sugedo variklis - c.h.u.j.o.v.a
issokau su parasiutu - z.a.j.a.b.y.s
parasiutas neissiskleide -c.h.u.j.o.v.a
apacioj buvo sieno kruva - z.a.j.a.b.y.s
sieno kruvoj sakes - c.h.u.j.o.v.a
ant sakiu nepataikiau - z.a.j.a.b.y.s
ant sieno irgi - c.h.u.j.o.v.a
atvaziavo greitoji - z.a.j.a.b.y.s
nuveze i ligonine - c.h.u.j.o.v.a
pasake kad gyvensiu - z.a.j.a.b.y.s
iki rytojaus - c.h.u.j.o.v.a
susimastyk Cha chaCha cha

na KillaBeeZ kaip? kur tavo uzhsispyrimas? nejaugi kazhkam pavyko tave perkalbeti?o tevam jau praneshei apie savo ketinimus? ka sake? Cha cha Cha cha Cha cha

tai kaip, KillaBeeZ, shoksi ar neshoksi? “busi ar nebusi?”
man tik tiesiog shiaip idomu…nes ash shiaip irgi esu tam pasiryzhusi…tik ne su tavim kartu Ignoruoju Liežuvis Cha cha