Exskursijos su klase...

aga man irgi liabaj patinka i uzseny vaziuoti nerealiai buna… Šypsena

klasėse ir rašyt išmokstama. no respect

zhioorint qr wazhiuojam Laimingas

Nesamone! Nemegstu!

nemegstu Blogai.klase visi debilai!neidomu niekur vaziot su tokiais Šypsena

kartais buna labai geros keliones Juokiasi Cha cha

…Mes Irgi Girtas Cha cha…“Pasigrozeti Rudenio Lapais” “aplankyti Kaledu Eglutes Kaune” Juokiasi…Cia Taip Seniau Siule…Dabar Isvis Bijo Tokius Chuliganus Kur Viesumoj Parodyt Cha cha

megstu ir net labaj… Taip Taip wa… Mirkt o kur toliausiai buvom tai keli kalses draugasi ir dar iiti ish shulej vaziavom i talina…(estija)… Cha cha wa… Mirkt laukiu kito savaitgalio nes tada vaziuosim i Zilvity su klase(jej kas nezino kas yra zilvitis tai pasakysiu, stovykla) Cha cha laukiuuuu… Niam niam Niam niam Taip Girtas

niu labaj patinka bet jau seniai vaziavom kur

aj ka zhinaw neacimenu…

vajej… blaide mataj imiau ir padariau klajda…specialai taip rasiau…neradai dar prie ko prisikabinti?

su klase labay patinka keliau Laimingas Taipo toliausiai buwom krokuwoj Drovus Gerai Labas Žvaigždė~ Žvaigždė~ Žvaigždė

labai megstu… tolewsei su klase i slowakijos tatrus…

Mes niekur toli nevažiuojam su klase. Šiaip toliausiai su klase buvom Taline. Taip

cia da lb priklauso nuo pacios klases Nežinaumes su klase nei vaziuojam nei didelio noro nerodom vaziout Neliudna aisq Šypsena

9metais kai buvau 10kl. su visa klase isvaziavom i kalnus. Ir mokykloj daug kas stebejosi, kad mes tai susiorganizavom ir draugiskai isvaziavom visi Šypsena

siaip labai megstu… Šypsena toliausiai buvau nuvaziavusi i Talina…gi kartu vaziavom Šypsena

nieko nera geriau uz ekskursijas su klase, o dar jei klase susigyvenus(kaip pas mus buvo) tai isvis gerai… dvi paskutines musu ekskursijos i pajuri buvo fantastiskos… visalaik visi kartu visur ejom viska kartu darem… tikiuosi kad ir siais metais bus kazkas panasaus… Šypsena

Rugsėjo 24-25 dienomis važiuojam į Nidą/Juodkrantę ir t.t. su klase Niam niam

patinka kaip vaziuojam su klase i zygi kurnors prie ezero su klase. tai buna linksma Šypsena