Exskursijos su klase...

nialabaj Cha cha Ne

;DD joo…ir dar kaip megstu…nu mes moksoj 3 metus kartu tiktai tai dar labai nespejom toli nuwykti…latvijoj toliausiai kolkas[; rekorda gerinsim:>

Nieko nesiulau… jei pasiulyciau, tai apshauktu, pasiulytu apsilankyti paieskoje, bei uzrakintu… Tai kam kurti? Nekaltas Girtas

o gal ji butu vertinga kokia nors Drovus…tada i paieska nesiusciau Ne…o ir nieks neapsauktu…turbut…

Nebutu jinai nieko vertinga… net neistengsiu kada nors ka nors kurti cia Šypsena

niuz jei jau taip jumi sakot…

siaip labai faina keliauti Taip su klase gerai nes galima normaliai pabendraut su klasiokais ir pan. bet siaip manau geresnes isvykos kai keliauja is kiekvienos klases po kazkiek zmoniu… Cha cha

na man su klase tikraj linxma budawo keliaut… visai Gerai Cha cha o toliausei su klase buvom saremos saloj…

Lb megstu… Ti yra liuks… Lb fainai praleidi laika, o jeigu su nakvyne tai is viso nerealu Šypsena Toleusei buvom nuvyke i slovakija

nemegstu…;] o toliausiai tai Kauna ar druskininkus… Cha cha nezhnou kas toliau nuo vln…;]

Šiaip ekskursijos su klase yra geras dalykas Gerai Nors aš asmeniškai daugiau keliavusi esu ne su klasiokais. Su šiaip mokinių grupėm ir pan

na,jo megstu tik del Alus Kietas Nekaltas…nors siaip kartais idomu ir siaip apsidairyti…

aisku kad megstam vaziuoti, va greit vaziuosim i Livu Liežuvis Cha cha

nemegstu Veee Veee Veee Veee

niu va seip megstu su klase kaj dar vaziuoja kokia nors klase kurie yra pazystami Šypsena

neidomios paprastai buna…

Megstu Niam niam TaipToliausiai buvom Lenkijoj Girtas LiežuvisIex ketvirtadieni lekiam prie Vistycio ezero dviem dienom Laimingas LabasBus linxma Laimingas Taip Tūsas Girtas

o as rudeni su klase i Malta skrisiu Liežuvis

Mėgstu Taip Toliausia buvom nuvykę į Rygą Drovus

nu tik susijusi…bet ne tokia… Nekaltas