EV

Kam ta benza i aliektra dar kist

Realiai 90 proc darbo dienu pravaziuoju 10km per diena… tai cia 200km per men… ŠypsenaTada aisku kazkas kazkur ir savaitgaliai. Aisku cia dabar gal po metu ar kada tai pasikeis… bet… Šypsena

kaltire.com/wp-content/uploads/2015/03/Jan-6-PlugIn.jpgkad variklis siltas butu

dabar taip, veliau jau bus galima neskubant gaudyt su statymais, visko pasitaiko

Nu cia visad taip - ir kariamas sho pripranta Juokiasi

i vw kai ides ta sildytuva sakiau zmonai lapeli ant vairo uzklijuosiu kad nepamirstu nes ten dar puse priekio nusilups Cha cha

draugelis gyvena vilniuje, sake jei isvaziuoja i darba 7-8val, tai kelione trunka 40min~. Jei per autobusu juostas rizikuoja, kelione sutrumpeja iki 15-20min. Blyn, zmones, kodel jus savo laiko netaupot? Imi ta kibira elektrini ir taupai i diena viena valanda. Aisku ne visiem tai galioja, bet jei i diena po valanda sutaupau, tai jau sis tas. + ant parkomato susitaupo, jei daznai cetre maliesi.

Tris sykius perziurėjau,ar tikrai i AB papuoliau,o ne i pdku barzdotu baliu Juokiasi

tai kad cia geriausiu atveju pagal turimas masinas tikru bangieciu galima priskirti tik kokius varganus kelis procentus, kas turi masina, kuri realiai su dvasia, galinga ar pan. Kad ir kaip gaila butu pripazint, bet bangos loxas jau metus laiko yra tame saraše Geraio leafo ar pasato dvilitrio, ar ten kokio(nu ok,bmw neimam kad nekiltu mušis Cha cha ) ar ten kokio… pezo, ar kt standartines karobkes vairuotojo vienodai negaleciau pavadinti tikru banginiu. Beje, leafo savininkas mano pasauleziura butu netgi didesnis abanginis, nei stadartinio pasat, ten kokio s60 ar avensis vadeliotojas. ŠypsenaKaip ne kaip leaf’as yra inovacija, ateitis. NU cia tas pats kas turint nokia 3310 stumt ant pacio pimojo ismanaus, kuris aisku dar nera toks isdirbtas.

Shropna, tu mane pafiltruok,- atleisiu maluno stabtDzius, nespesi in kibirus leistis

Mano atsilipimai apie sita irgi panasus. Nustebino TaipTraukos su srautu tikrai gana, vietos irgi. Bagazine man mazoka pasirode. Bet vaziuoja gana minkstai, sedynes minkstos. Vaziuoja tyliai ir pigiai Taip

o ką jūs tiek vežiojatės mieste (juk čia miesto auto), kad neužtektų bagažinės? Nekaltas

bbd dejau as ant tokio transporto Cha cha Blogai

As nuolat veziojuos Šuo Taip

RM batareika P85D pakeistu tavo nuomone

O dar labiau įtikintu naujesnė P100D

Galiu ištrint ta japanska pdka?