EV


EV

cia galejo buti jusu reklama

Sian paciupinau sita botoreika… Na isvaizda nekas… Salono kokybe ir medziagos nustebino. Tikejausi bus pigiau ir skarbonkiau. Aisku topine komplektacija… gal tas kazkiek itakoja… Vietos gale daugiau nei pas man a6 ApakęsBagazine ir gi padori… Salone nebarska… pakaba dirba normaliai… per gulincius nestabdant vaziuoja be vargo… nors svorio turi… Dinamika… nu… ne ISas aisku… bet su srautu tikrai vaziuot galima. Ypach pats startas… kabina gerai… Aisku per mobilka gali ijungti sildyma ar vedinima… sedynes ar vaira pasisildyti. Taip pat matyt kiek batareikos valgo valge vakar ar per paskutini menesi… Ir esme… siom oro salygom… 100km nuvaziuot kainuoja 1 euras 70 cnt… Vasaros metu tas krenta netoli 1 euro. Cia jei krauni namie is paprasto lizdo ir nesinaudoji nemokamais pakrovejais. Atstumas po vilniu pakrauta botoreika dabar realus 170km. Cia 30kw baterijos variantas. Na ir aptarnavimas… Kas 30k km pakeisti salono oro filtra. Kaladeles mazdaug apie 150k km keiciasi… Tai gi malantis po miesta… idealus auto GeraiO kir dar autobusu juosta ir nemokamas parkingas Šypsena

Nu nais. Pirksi?

pz kaina anu Apakęs jau geriau padeveta tesla s

Leafas man perdaug baisus… Ir taciau man masina asmenine reikalinga viena turet… Tai vat kai zafira pakeis i ka naujesnio… O silke jau baigia pasent ir moraliskai ir pagal amziu… Tai antra masina elektrokaras butu variantas… tik deja… as mazai vaziuoju… Geriau koki kabrika ar sena eske nusipirkt uz kokias 5k kad ant kiemo stovetu esant poreikiui kartais pavaziuot. Nebent oki Opel Ampera E… ten ir idomus variantas bus… ir kaina panasi kaip lead tik km dvigubai pravaziuot gali ŠypsenaNu ir aisku teshlos reik laukt Šypsena

Ogiz tu teslu kainas paziurek ir fantazija atshoks Juokiasi

nu pakomplektuok ta leafa ir turesi jau arti teslos kainos Kietas vistiek ar ta ar ana lizingu imt teks Juokiasi

siandien, is neturejimo ka veiktiyoutu.be/gIOvNptmdKY

kokiam kaime cia tiek salcio

Calgary

Esme poreikyje Bet jei tenka maltis bent 50 ir daugiau km po miesta per dien ir kasdien… Tai tikrai svarstytinas variantas…

Bilinsko? Cha cha

nu as vis dar prie nuomones kol nepadarys batarkes pakrovimo laiko bent jau panasu i dyzelio uzpylimo tol dar busiu senamadiskas Cha cha

Shropna Taip

Ogiz… ma as sioj savaitej uzpyliau i silke pilna baka… ir gavos kad man 100km kainuoja ant dyzelio 14 evru ŠypsenaGeraibkai man to vieno bako uztenka per men MirktBet kai su EV tai kainuoja 12 euru pigiau… Nu pats pamastyk… o kur teplai… o kur remontai… dpf… purkstukai… sankabos… smagraciai JuokiasiGreit teks senamadiskuma pamirst…

nu sakau kai padarys normalia infrastruktura ir technologija uzkrovimo tada jau galima ir bus pamirsti. o db tokia turint i nida teks autobusu vaziuot Cha cha

Savo kieme, beje, jau išvedžiau rozetę elektromobiliui kraut Mirkt

Shropna… trifaze bent? Cha chaOgiz… jau yra (aisku LT dar teks laukt 5 metus)… bet… opel ampera e traktuoja 500km atsuma kaip ir tesla su s ir businu 3 modeliu… Aisku realiai bus maziau… Bet net 3 ar 4 simtus km pavaziavus 4 valandas padaryt 30min pertrauka sveika… per ta laika ir batarke pasikrove… Tai cia piemi bandymai… dar 3 ar 5 metai ir viskas pasistumes… viskas dvigubes… Tas pats leaf tik 30kw batarke… kai amperoj 60 berods. Tesla iki 100… O model 3 jau bus kita technologija… batarke gabaritais mazesne bwt kw tiek pat Mirkt

Priedo leafas ir traktuojamas kaip miesto auto… Ziurek imes 50kw batareik ir jau 400km turi… jau ir Nida taves laukia… O jei sustosi oakeliui ant chaliavos pasikraut… ziurek ir kelione kainuos eura … sutaupytus galesi investuot i alu ar pan Šypsena