eurovizijos dainu konkursas. uz ka jus? [laimejo Laura & The Lovers - Little By Little]

As taip ir galvojau, kad laimes Laura and “The Lovers”. Tūsas Cha cha

labai dziaugiuosi,kad laimejo Laura end the lovers Gerai Gėlė Šypsena

Aivaras Nekaltas

apie kurių metų Jevrovidenije kalbi?

Ech… dainelių buvo. taigi buvo ir gerų ir blogų. tikėjaus, kad Laura laimės, bet kad ar ji pati geriausia - pasakyti negalėčiau… Galbūt lietuviai dar nepasiruošę važiuoti į Euroviziją ???

niu man labiausiai patiko Laura,Neringa ir Saules klosas Žvaigždė Žvaigždė Laimingas

as norejau,kad pupa,kur dainuoja Neringa is TELE-BIM-BAM Nustebęssu ta little by little toli nenukeliausim Kanda Kanda Kanda

artas smartas

man visai patiko lauros daina…o del pupos tai abejoju kad kas nors gero isheitu tik apsijuoktumem eilini karta.o Laura gal ir pelnys pora tashkeliu…

Uz nieka… NeTa grupe kuri man patiko-praloshe,tad man i tuos dabartinius laimetojus px…Per juos… Liūdnas Kanda

Pupa taj shit kairej rankoj,kajp ir saules kaliosas! Blogai o Laura taj Gerai kajp ir Alanas Gerai Taip

nu svarbaiusia, kad ne bavarai ir ne aliukai Cha chao laura visai nieko Cha chaji saunuole Gerai

a kurie metai daba? Nekaltas

nepatiko man laura Ne balso nerasta, stilius kaip papugos jei ne dar blogiau - itariu nepateksim i finala Žliumbia man alanas is tos chebros labiausiai patiko - ir gerai atrode, ir dainos su rytietiskais motyvais jau kelinti metai eurovizijoje ant bangos Gerai kazi kaip cia bus su sita vista Pavargęs

niu as nesuprantu kur ta lietuwele nusirito kad alanas 2 wieta uzeme Veee Veee Pavargęs Pavargęs

Laura man nelabai patinka-balsas kazkoks silpnokas NekaltasO jei jau reiketu siulyti,tai gal tamoterele…Reda,ar kokia ten…tai bent normaliai scenoje ziurejosi Nekaltas

ner lietuvoj normalios muzikos Pavargęs be fantazijos liaudis visai Pavargęs

negaliu issiskirt is daugumos - labiausiai patiko PUPA. vien del “nerealaus” back’o, na, dar ir zodziai labai mieli Šypsena o antroj vietoj mano “sarasely” turbut ARTAS butu - kuo daugiau klausaus tos dainuskos, tuo labiau patinka.

Sepultura da best !

artas pupa ir ta kur dainavo oh my god man labausei patiko Šypsena