eurovizijos dainu konkursas. uz ka jus? [laimejo Laura & The Lovers - Little By Little]

As ir uz Neringute buvau Gerai jau daina tai nereali Gerai visa sian vakara klausiausi Laimingas ir, aisku, uz ja ir balsavau Drovus o va antra vieta daviau Laurai, nors va, ji ir laimejo Šypsena siap neteisinga !!! Neringa turejo laimet !!! Girtas Gėlė

joa!!! Taip Taip Taip

Reiks kartojima pasiziuret Nekaltas

o man aplamai visa Eurovizija,tai didelis nesusipratimas Pavargęs

nu joa…bet jei butu broliai aliukai isvaziave,tai buciau LT pilietybes atsisakiusi… Juokiasi Cha cha Juokiasi Cha cha

presso,o pagal mane jau geriau lai vaziuoja tokie,kurie atspindi tauta,negu visokios bezdziones bandancios lygiuotis i uzsienio scena Veee as uz naturaluma Tūsas

spėjau įsijungt, kai ta kur laimėjo dainavo, tai nieko šiaip, geresnė daina, negu pernai buvo Taip O kada Eurovizijos konkursas vyks? Drovus

As sirgau pirmiausiai uz alana, o po to uz laura… beje pastarajai truksta dvasios, na gal ipus kas, dar yra trupinelis laiko

Za družbū i liubov Gerai Ne Taip

manau laimejo tikrai nebloga daina Taip man dar laaaaabai patiko pupa Taip Gerai

apgailetina, kad tokia laimejo, balso nerasta, nedrasiai dainuoja…ir vel Lietuvai nepasiseke, galvos ,kad tikrahj lietuvoje nera geru dainininku!!!

Iš nuotrupų, kurias mačiau (visam konkursui nebūtų užtekę kantrybės), labiausiai patiko Vilija Matačiūnaitė “Oh my god” Taip GeraiIš kart buvo aišku, kad ne “eurovizinė” Gerai Nustebęs

Laaabai džiaugiuosi, kad laimėjo Laura - to ir norėjau Apkabinimas TaipBet dar ir Artas patiko Mirkt

Nekaltasnu man tai ji nieko, bet balso neradau Ne

nu nesakyyyk… O ta “Oh my God”… tikrai, kad oh my God Apakęs - tik šitus žodžius galima sakyti ir supratau Pavargęs

Norejau, kad laimetu Artas, arba “Saulės kliošas” Tūsasbet ir Laura nieko Nekaltas pasirode. Tik ar pelnys nors viena taskeli ji Kijeve? ???

bet bent jau energijos nestokojo Liežuvisnu nesiginčijam Mirkt

bet medžiagos sijonam matomai irgi nepritrūktų Liežuvisdėl skonio nesiginčijama Gėlė

Tik uz arta, vieninteliai jie gera ivaizdi turejo Gerai

Tik uz arta, vieninteliai jie gera ivaizdi turejo Gerai