Euroleague Fantasy Challenge 2006/07: BANGA SK lygos čempionas Stz

Matai kiek privalumuCha cha O shiaip pacioje managerio pradzioje ilgai svarsciau, kuri ish ju imti (kainavo apylygiai), ir pasirinkau jaunysteŠypsena Rezultate dabar jaunyste, kaip pats sakai, kainuoja zenkliai pigiau del to,kad nebuvo tokia stabili kaip patirtis. Vat tau ir privalumaiNežinau Bet dabar jau abejoju ar “neses” senisNekaltas

Šį turą mane domina du "Fenerbache Ulker" žaidėjai: Damir Mrsič ir Edward Basden. Mrsičius gana pigus ir gali iššauti, o Basdenas žaidė tik 2 varžybas ir antrose jau sulošė gana padoriai.

Ką manote šiuo klausimu?

mano manymu abu verti demesio tik tiek, jog gali isauti. o tas gali, tai toks slidus reikalas, bet kas nerizikuoja tas negeria sampano. siaip uz tokias kainas yra kur kas idomesniu ir manau pajegesniu zaideju. pvz vietoj mirsiciaus manau kur kas geriau ziuretusi erdoganas (nelos nei house nei plancicius, garantuotas laikas aiksteje), belinneli ar labai daug laiko aiksteje gaunantis kitas climos zaidejas mancinelli, netgi machado svarstyciau kandidatura. o basdeno kainos zaonoje geras pasirinkimas butu jimenez, hansen ir gal vanterpool, netgi ir kutluay man atrodo patraukliau… is uklkrio gal but butu verta imti tik turckana, nes priekyje be Kambalos daugiau rimtu zaideju ner. bet ir tai nereikia pamirst, kad bus losiama pries Ari ir gali buti nerezultatyvios rungtynes

O kas iš "Benettono" sužibės šį turą: Goree, Zisis ar Nelsonas? Aš tai turiu du pirmus

sunku pasakyt kas, gali ir tas naujokas juodukas isaut. vat del nelsono tai abejociau, vyras po traumos ir savaitgaly italijoje grybavo…

pasipyldziau smodisu, papadopulu ir miliciumi. ziuresim kas bus

as jau vakar nusikraciau nelemto jasaicio, Burrel’o ir Anderseno - juos pakeiciau i Machado, Smodis, Turkcan. o pas grybus vietoj Ranniko - Prigioni, vietoj Penney - Machado, vietoj Pietrus - Archibald. manau sikart mano ir jusu nuomones kai kur gana sutapo. arba kartu sidgsim, arba kartu gerai surinksim Mirkt

o kaip del sisko?? Jis traumuotas, bet gal los si tura as vis tikiuosi, kad jsi atsigaus nes pirkau uz 70 o daba tik 32 tekainuoja tai neverta parduot. Ai reiks pralaikyt.

tai tu jo nepardavei dar Apakęs nx laikyt zaideja kuris komandai 0 renka kas savaite Kvankt?

zmogaus neapleidzia viltis Šypsena

na gal ir geriau nei kad rechka su savo atradimais kurie padaro po -4 ir t.t. Juokiasi

Savo komanda papildiau Rocca. Goree ir Spenceriu Nelsonu. atsisakiau Trias Blogai Milic,( nors praeita savaite stabiliai sulose), ir Wright ir Pou ortez, nes jo kaina soktelejus ohohoho Apakęs Manau pirkiniai pasiteisins, komandos kaina biski soktelejus virs 600…

Dabar is bennetono kaip pastebejau 3 zaidejai zisis, spenceris, ir goree Nekaltas visi tris pas mane.

drasus zingsnis, bet rizikingas. as daugiu daugiausiai 2 zaidejus imu is tos pacios komandos

Cia man taip isejo, nes butinai norejau atleisti Trias, nes gryba jau pjove kaip nezinau kas po to sugalvojau dar priedum ir Wright ismesti, galvoju pasimsiu goree, ir rocca, kazkaip ten dar su tuo spenceriu gavosi, nu nesvarbu ziuresim kaip kas pasirodys…

ziuriu kazkas cia juokauja paimdamas pries si tura Rocca. nu bent man tai tikrai nelogiskai atrodo imti zaideja, kurio komanda los isvykoje pries gynybini stiliu propoguojanti CSKA. nors gal ir pasiseks, kas ten zino.

Matyt todėl ima, kad jo rezultatai paskutiniu metu gerėjo, be to turėtų brangti po šio turo. Aš beje irgi pajuokavau su Rocca jį paimdamas į vieną komandą Šypsena

Nu zodziu. Kadangi kiekviename ture turiu po genialu kasiora nusipirkusi, kuri visada vadinu slaptu ginklu, tai ne isimtis ir sis. Turiu toki slapta ginkla, kad net ojojojoj… Drebekite, zodziu… Juokiasi

Gal Halkas?

Kaip del Popo neaisku? Leis losti ar ne ???