Euroleague Fantasy Challenge 2006/07: BANGA SK lygos čempionas Stz

Tiek to, - paliksiu dar vienam turui tiek Greer’ą, tiek ir Andersoną…TaipDrovus

Aišku norėtusi nusipirkti geresnių žaidėjų, tačiau pinigų trūksta…ŽliumbiaCha cha

Beje, - ypac gaila, kad per anksti pardaviau Žižičių bei Cambell’ą, dabar jų abiejų kainos tai oi oi oi.Myliu

Tačiau ačiū Dievui, kad laiku atsikračiau Triaso…Ufff

Vienintelis geras darbas per si tura - nusipirkau Bearda. O visa kita - kaip ir Z zaidimas… Liūdnas

labai sekmingas turas. padirbejo is peites Beardas, Pennas,Campbell’as ir Miles’as Apkabinimas labiausiai nuvyle jasaitis su andersenu - ar neteks su jais issiskirti. like kiti taip savo lygyje mazdaug sulose gana vidutiniskai. rezultatai iskart ir bendroj iskaitoj atsispindi - jei toliau pateks TOP-16 komandu, tikiuosi tarp ju buti Šypsena

6 vieta sia savaite - zjb kai su tokiais grandais konkuruoji Labas

Nu kaip ir daugeli, mane nuvyle Greeras na ir siek tiek daugiau tikejausi is SmodisoNekaltas Bet siaip super turas, ka cia bepasakysiGeraiLaimingas

na kai konkuruoji su zmonem, kuriu komandu vertes 600 ir daugiau, tai nieko labai ir nesitiki Nekaltas

ka patartumet: fotsis ar smodis?

Dabar imciau FotsiNekaltas

Vos vos i 3cia vieta kabinuos , gal kaip naujokui ir nenutokianciam kaip ten kainos keicias neblogai Cha cha
Vat ka nuspejau, tai A.Miles paimti tik uz 35 kreditus , surinko 26,4 Gerai

gal galima placiau, kokie motyvai?

Fotsis zaidzia daugiau, nusiima daugiau kamuoliu ir siaip man nelabai patinka Smodisas, kad jis toks “metikas” yra, nzn ar cia as suprantamai pasakiauNekaltas Dar kazkaip galvoju, kad pries Eldo, daugiau zais Andersenas.
O tu imtum Smodisa?

na kazkodel as irgi nenoriu parduot fotsio Šypsena

manau pries eldo as imciau Smodisa. fotsis daugiau lose, kadangi buvo traumuotas papadoupolas. jam sugrisus, manau fotsio naudingumas turetu kiek pakristi, nes vis del to dynamo zaidimas vyksta per papadoupoula. tuo tarpu smodis mano galva yra stabilesnis ir messina juo pasitiki. aisku noretusi, kad jis daugiau kamuoliu pasiimtu, bet siaip siandien dienai manau yra geriausias cska aukstas zaidejas… apskritai mane nervina messina kaip treneris, kadangi niekaip neina suprasti kokia logika remiasi skirstydamas laikas zaidejams, na tikrai blaiviai sunku paaiskinti kodel pvz andersonas paskutinese rungtynese lose vos 13 min, ar ten vanterpoolas gauna mazai lost. o toks holdenas, kuris nieko daznai nenuveikia aiksteje losia labai daug. ir is vis kiek pastebiu ziuredamas cska rungtynes andersona daznai jis stato i pf pozicija, kuri jam nera labai paranki. andersonas kur kas geriau suzaidzia losdamas arciau kases. is principo gaunasi, kad smodisui ant keitimo eina andersonas. ai zodziu jum spresti koki zaideja pasirinkti. as pas save komandoje turiu andersona ir labai rimtai pagalvosiu del jo vietos, nes mane netenkina, tai kad jis negauna pakankamai laiko aiksteje

o zizicius - papadopulas?

Papadopulas jis pigesnis ir manau turi daugiau sansu sulost gerai pries Energie, negu Zizicius pries TauNekaltas

be jokios abejones papadoupoulas. jis apskritai vienas geriausiu centru europoj ir itin svarbus dynamo komandoj.

na ka, paklausiau protingesniu zmoniu patarimu :]

siaip si savaitgali rusijoje super dvikova dynamo vs cska, sitose rungtnese ir pasimatys manau kas yra kasŠypsena

Ka galvojat apie Drobniaka ? Prasidejo nuosmukis (pavargo) ar toliau vel varys stabiliai Nekaltas?

permeciau akimis siek tiek savaitgalio ivykiu. bene svarbiausias mano galva yra Planiniciaus trauma, atrodo vyrukas iskrito 3 savaitem is rikiuotes. manau tai pliusas Prigioni, kuris gaus dabar pasireiksti tikrai daug, be to atsiranda geras sansas labai gerai sulost Scolai (sitas duetas pernai buvo labai geras) ir Splitteriui, be to galimybe isauti Rakoseviciui… trauma patyre ir Kambala, taigi Ulkerio priekyje lieka vienintelis rimtesnis zaidejas Turckanas. savatgali rungtyniu taip pat nesuzaide Le Mans lyderis Campbel. na ir buvo suzaistas Rusijos derbis: CSKA nepaliko jokiu sansu Dynamo 75-56. faktiskai viskas jau buvo aisku po 2 keliniu (antra kelini CSKA laimejo 27-9). kai kuriu zaideju pasirodymas siose rungtynese (anudingumas): Papalaoukas - 21, Smodis - 14, Anderson - 20, Vanterpool - 13, Langdon - 0; B. Popovic - 4, Fotsis - 8, Hansen - 7, Papadopoulas - 5. Pastaraji, pasak maciusius sias rangtynes, treneris tiesiog po antro kelinio neleido i aikste, nes viskas buvo kaip ir aisku…
bene ispudingiausi savaitaglio pasirodymai Rudy Fernandez - 39 naudingumo taskai, J. Thomas - 34.

mano nuomone verta labiau imti Peroviciu, nes pastarasis losia arciau kases, todel daugiau kamuoliu nusiima, meto taip pat nemazai, be to nesisvaido tritaskiais kaip Drobnjakas ir yra pigesnis…