etatiniai maisytojai


etatiniai maisytojai

Kai flora sužels, bus visai fains bliūduks GeraiVa tik galinis fonas man personaliai nepatink Ne - geriau vienspalvis mėlyns arba juods Taip Nekaltas

Į kur nukreipta “fleitos” srovė? Geriausiai būtų į vandens paviršių smailu kampu, kad judintų/raibuliuotų - tada ir oro daugiau undeny ištirps Taip

Jinai i virsu ir ein, nelabai staciai, nes taskosi kazkodel, bet vandeniaus pavirsiu judina. Fonas ir man nepatinka, ir isvis, labai prastos kokybes, nes atrodo, kaip koks murzinas butu, bet kolkas nieko geresnio man rast nepasiseke. Tiesiog norejau uzdengt, kad siena kiauriai nesviestu. Dar321, Jus kaip ekspertas, gal galetumet patar kokiu augalu padoresniu, nes situos as nelabai isivaizduoju bujojancius, kazkokie papeze, vanduo kietokas, 8.5-9 tai reik kazka atatinkamo paieskot. O tiesa pasakius, tai su augalais skurdziai cia, kazkokie visi labai jau pasinese and dirbtiniu, plastic= fantastic cia pas juos, o man bjauru… Veee

Vandenį reiktų bandyt minkštint (rūgštint). Tam galima naudoti “natūralius priedus”, pvz: durpės, keitimų metu maišyt vandenį su osmosės ar distiliuotu (1:1 ar 1:2)zoocentras.lt/eheim-torfpellets-granuliuotos-durpes-1l-p-16 27.htmlzoocentras.lt/jbl-tormec-activ-granuliuotos-durpes-1l-p-163 2.htmlzoocentras.lt/aqua-light-osmosinis-filtras-190-ltr-per-para -p-689.htmlo galima naudoti chemiją, pvz: ortofosforo rūgštis, zooparduotuvėse parduodami preparatai:zoocentras.lt/jbl-phminus-ph-kh-mazinimui-100-ml-p-1815.htm lPriemonės, mažinančios Nitratų/nitritų/amonio kiekį vandeny:zoocentras.lt/jbl-bionitrat-ex-biologiniam-nitratu-mazinimu i-240g-p-1769.htmlzoocentras.lt/jbl-nitratex-nitratu-sugeriklis-250ml-p-1768. htmlzoocentras.lt/prodac-zeolite-absorbentas-700g-p-1058.htmlFlorą pasirink iš čia ~pagal savo bliūdo parametrus:akvariumas.net/duomenu_baze/duomenu_baze.htmPradžioj reiktų nelepių greit augančių ir “ryjančių” nitratus/fosfatus, pvz:akvariumas.net/duomenu_baze/augalai/ceratophyllum_demersum. htmakvariumas.net/duomenu_baze/augalai/riccia_fluitans.htmakvariumas.net/duomenu_baze/augalai/egeria_densa.htmakvariumas.net/duomenu_baze/augalai/vallisneria_spiralis.ht makvariumas.net/duomenu_baze/augalai/cryptocoryne_wendtii_br own.htmakvariumas.net/duomenu_baze/augalai/cryptocoryne_affinis.ht makvariumas.net/duomenu_baze/augalai/echinodorus_paniculatus .htmakvariumas.net/duomenu_baze/augalai/rotala_rotundifolia.htmir t.t. Nekaltasp.s. labai jau toli man iki egzpertų… Mirkt Juokiasi Cha cha

grazzu tik man per daug zalumynu Cha cha

Ziche, gi jie netikri Juokiasi ten fonas Zoles tai net kokios cielos 5 augancios Liežuvis

del vandens kietumo ir augalu- mano akvose vanduo 11-12 kietumo (standartinis vandentiekio vandens kietumas musu parapijoje) bet dauguma is keliasdesimties rusiu bandytu augalu jame sekmingai subujodavo kol nebudavo israunami kad padaryti vietos naujiems augalams. Tad nemanau kad reiketu kaltinti vandens kietuma del prasto augalu augimo.