Esu piktas, nes alkanas

matai , ne toks tu neigiamas, kaip atrodai. Zinoma, kad su mylimu vyru bet koks darbas , ne tik valgio gaminimas malonus. Taip

Pareini vakare iš darbo, išsiimi mėsą iš šaldymo kameros ikiši į mikrobangę, kol atšyla nuskuti keles bulves, užmerki pupeles, išmuši mėsytę pridedi “prišmožų”, bulves į vandenį, mėsą į šaldytuvą, o pati į dušą, tam tereikia max 15-20 min. Tą viską atsiimtum dvigubai lovoj. Pietai rytojui beveik ir paruošti. Ex, gal tikrai geriau mokėt alimentus Nekaltas

BTR, o kas pietus baigs ruosti, jei ji kita diena visvien 11 vakaro grys? Na, o jei ne 11 tai visvien jau po vakarienes…

va va aš irgi tos pačios nuomonės… o ne guli vyras ant sofos 5 val. iki grįžtant žmonai su alum… grįžus eit tu bl.padaryk valgyt Piktas

mda… ir kaip Nekaltas Nekaltas gal čia tada ne tame esmė kad Moteris valgyti negamina? Nekaltas Nekaltas

Labai malonu būtu virti žmonos skustas bulvyte, dar maloniau kepti jos silpnom rankom išmušta miesytę ir nesunku butų paskambinti kai visą tai įdėčiau jei į lėkštę, kad parvažiuotų namo pavalgyt. Niam niam Taip yra buve, bet bulvės buvo skustos mano ir mėsa mušta mano. Tai nėra blogai, bet viskas kita …už…

neimk i galva, imk i burna… Ups. As irgi pastoviai alkana, tai ka? Ar as tokia viena? Nekaltas

Ar tu man gamintum valgį?

auksinis zmogus

neviena. yra netgi alkanuju klubas

Manau, kad problema kazkur giliau. Tik tau susigaudyt kodel tavo moteris taip elgiasi. Panasu i protesta… tik pries ka?

Taip “Ta berniuką po galais sukaposiu gabalais, turguje parduosiu” buk gera tik uošvienei to nesakyk

Problema aiški. Kita ne tik kad negyventų, bet ir seniai būtų tokį vyrelį išmetusi lauk…

Džiaugiosi, kad ne su tavo žmona gyvenu, nors ir alkanas Juokiasi

AS tai dziugsiausi tavo vietoje turedamas tokia protinga zmona: 1Dirba 2 saugo tave nuo nutukimo 3 nori ,kad suprastum ,kokia uzknisanti buitis 4 zodziu saugo tave ir aukleja sveilniomis priemonemis Cha chaTuretum namo eiti su gelemis Gėlė Baisuo gal tu nori nuolankios tarnaites, lakstancios paskui tave, kaip paskui kudiki su seilinuku ir pampersu? Laimingas

Nesinervok BTR333 kad pilvas tuščias,kaip žmoną išsiauklėjai per gyvenimėlį tą ir turi.Bę to dabar NEPRIKLAUSOMOS moterys madoj.Skanių pietų. Cha cha

Jomantas-kodel tu isvirkscias Nekaltas Kietas

O gal jai daktaras liepe gultis ant tuscio skrandzio… Apie jos sveikata pagalvojai?

Niekada nenorėjau, kad ji sirgtu ir tegul gula tuščiu skrandžiu, bet aš prie ko?

Gražus tas pasaulis, pasirodo dar ir spalvotas. Laimingas TūsasSukirtau visą puodinę čenakų užgėriau alaus. Ex kam pykt antu MOTERŲ, vis vien be jų negerai Laimingas