Esu piktas, nes alkanas

Esu piktas, nes alkanasPiktas

Nejau pasaulyje aš vienas toks vyras kuriam žmona nedaro valgyti. Ji vis sako, kad dirba, kad neturi laiko, kad kiti vyrai net į darbą žmonom pagaminę valgį atneša. LiūdnasValgį gamint ir aš moku, bet ranka nekylą, o tik piktumas apima. Ir kokia gali būti meilė jei skrandis tručias NustebęsNejau tikrai aš per daug iš savo žmonos rikalauju Nežinau

Na jei isvis nedaro valgyti tai uzjauciu tave Nekaltas

Kodel ranka nekyla? Girdejau, vyrams rankos nudziusta nuo valgio gaminimo. Ar tau irgi taip?

------------------ kazi ka sakytu jei uzrauktum ir gera pusmety nedulkintum?Suprask-kai kurios Moteris ir y darba TAM reikalui gali atvaziuot jei ka Nekaltas Kietas

Baisuneisivaizduoju saves ir alkano ir nesidulkinusio, Baisu ir dar puse metų Baisu Baisu

Nesiulyk zmogui kvailu ideju. BaisuZinai kokios tos Moteris. Kai supras kad tu dulkintoju ant kiekvieno kampo ir dar patys i kabakus veda - nebesusigrazins savo zmonos. O tau uz tokius patarimus pzdec Baisu

-------------- negasdink,teta Liežuvisjei boba bijo net prieit prie puodu-dar pagalvociau-nx isvis tokia vedziau-vyrai ne sunys-kaulu needa Kanda

Kas per nuomone ,kad moterys tai virejos ,skalbejos ,lygintojos ir dar isdulkinti turi ir pinigus uzdirbti ,o kam tada tu ? Energizer baterijos vibratoriui patikimiau ir lovoje vietos maziau uzima .Varyk i virtuve ,nes busi laiptineje Taip

Virtuvėje nėra blogai, bet kavinėje geriau, ten atneša gražiai į lėkštę suėliota valgį Niam niam Laukiu 11val. kada kokos kabakas atsidarys. Va jau visi pavaldiniai kampais bevaikšto.

trepangyčiau blyyyn Piktas negi taip sunku valgyti pasidaryti? Cha cha ar ja tokie kieti esant, kad per principus neperlipat ? Kanda Cha chauždirbk tiek pinigų kad nereikėtų žmonai visą dieną dirbt, ar pasamdyk šeimininkę …

Uždirbu gerai ir valgyt uošvienė daro, bet su uošvienėm Baisu Sekmadieni pamiegojau iki 12val., tiksliau atsikėlęs televizorių žiūrėjau ir viskas, keptos bulvytės Veee

------------------ man tai nesunku.Bet as dar karta sakau-kad mes ne sunys Piktas ir svetimo maisto as NEPRIPAZYSTU Ignoruojumanj jis turi but pagamintas su meile MANO moters-turiu jausti kad edu tesinga maista-ir apskritai-su savo Moterisman reikia nuolat jausti-kad valgymas-ne sikimas-valgoma ne po viena ir ne bet koky bruda-dviese, seimyninej aplinkoj ir tt.O bl kaip uzp…a visokios fyfos-kuriom kiausiny isvirt didziausia tragedija ir mol pradeda m.yzt y bata visokiais laiko sytgiaus pasiteisinimai ir kitokia xiernia Baisu Kanda

isitaisyk meiluze Flirtasbus pasiteisinimas Cha cha

GeraiPasirodo ne aš vienas taip galvoju, su tavim norėčiau išgert Alus

-------------- mielai Labas kol kas virualaus Gerai Alus Alus

man irgi patinka valgyti naminį maistą. ir gaminti mėgstu. bet paaiškink man, kaip galima gaminti valgyti, kai grįžti namo 11 val vakaro ???negi dėl tokių niekų reikia pyktis su savo Moteris?

a jūs su uošviais gyvenat? Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs

--------------------------- ne Ne nes tiesiog kiek bebuciau nusikales ,su Moteris draugiskai einam ir gaminames-nes pats gaminimas jau yra savotiska bendravimo forma tarp Moteris Vyras ir juo labiau,atrandi ydomiu dalyku Kietas

Uošvienė pas mus gyvena Baisu Baisu