Esu niekshas, patarkit

Mano mažasis berniuk…

o koks tas senasis no-mercy?

Nera taip lengva imti ir pasikeisti.Shis procesas neivyksta per diena ar dvi.Kartais net ir labai norint pasikeisti, nepavyksta…Taigi, jei pats neturesi beprotishko noro kazhka keisti, tai neverta nei pradeti, nei galvoti ish vis apie tai.

ka cia bepridursi, pats matai koks esi ir viskas, o del niekso vardo, tai nzn Nekaltas jei natur gaunasi, kazi ar jis tinka Mirkt

šaunuolis. su tokiu požiūriu daug pasieksi gyvenime. “kam stengtis, jei vistiek niekas netiki”. o gal kaip tik dėl to ir verta stengtis? kad įrodytum kitiems, kaip jie klydo. bet galbūt nenori pats atrodyti kitaip, nei tave įsivaizduoja… Apkabinimassėkmės.

O man kazhkodel atvirkshchiai yra. Dauguma sako, kad esu pasikelus, bet ash pati taip nesijauchiu.Ir tikrai nemanau, kad esu pasikelus. Nesiruoshiu nieko keisti, patinku sau tokia, kokia esu Šypsena.

Tokie visad nemano, kad … ir yra ypatingai patenkinti savimi Cha cha

Nesu pasikeles, gerbiu aplinkinius, bet… Isties manes nejaudina ju nuomone apie mane, nesiruosiu prie nieko taikytis, jei kazkas pageidauja, leidziu taikytis prie manes JuokiasiIrgi nematau jokio reikalo keistis- juk man gerai Mirkt Ir netgi klausimo nekeliu- juk viskas gerai, taip ir turi buti Juokiasi

Teisingai Gerai Mirkt.

na žiūrėk-gyvenk. jei tau bus taip geriau, reiškia ir mums [teoriškai] bus geriau.

jei tiek u=tneka. daugiau nieko ir nereikia. jei ne… tai dar galima prigalvot, ko norėt ;]