Esu niekshas, patarkit

Esu niekshas, patarkit

Gyvenk ir būk toks, kad viduje būtų harmonija ir pats būtum laimingas. Gyveni dėl savęs, ne dėl kitų. Taip kad ir keistis jei nori ir yra reikalas tai turėtum tik dėl savęs… Jei pats žinai koks esi- puiku. Kaip sakome, pripažinimas pirmas žingsnis pasitaisymo link. O visa kita…kaip sakoma…ne aplinkinių reikalas.

Skambink i psichologines informacijos pagalba. Nes tuoj susinervinsi kai sia tema uzrakins. Cha cha Labas

Manyciau, kad tikras nieksas ir nepaisantis kitu nuomones zmogus tokiu dalyku apie save naparasytu. Jei taip gali parasyti apie save - reiskia kitu nuomone tau rupi. O kalbant is esmes - ar tu trukdai kitiems - izeidi, apsunkini aplinkiniu gyvenima? Jei ne, tai irgi nera taip blogai. Visi mes kazkiek “Nenormalus”, tik kiekvienas savaip. Taciau kol netrukdome aplinkiniams - tai tik puse bedos.

Jei tu nieko negerbi - negerbs ir taves. - banalu, bet taip yra Taip Lab abejoju, kad tu, no-mercy, galetum pasikeisti Juokiasi Cha cha Gera bajeriuka cia suskelei Juokiasi Apakęs

no-mercy >> na ne tu vienas nieksas, susitaikyk su tuo Juokiasi

Paskaičius sunku suprasti - kiek čia rimtai kalbama ir kiek ne. Jei jau taip kalbi - reiškia tau nėra taip, kad visai jau nusispjautum į aplinkinių nuomonę. Kažkas rūpi, kirba viduje, neduoda ramybės vis dar Cha cha. Antra vertus - jei iki šiol dar neiškilo rimto reikalo keistis - gyvenk ir džiaukis. Kai jau iškils - pats pajusi ką ir kaip savyje reikia keisti Mirkt

no-mercy, bandyk Cha cha Cia tik mano asmenine nuomone, kurios niekam nesistengiu prikisti Taip

O del to tavo teisingumo kam nors kyla problemu ? T.y. ar nejauti kartais, kad aplinkiniai nelabai nori su tavim bendrauti nes tu toks ir jei reikia, tai bendrauja tik is reikalo ? Pvz as paskutiniu metu irgi labai pamegau savo teisybe irodineti, bet matau, kad nieko is to gero, nes kuo toliau - tuo maziau zmoniu, su kuriais nesu susipykusi…

manau tu ir pats klausimo tarpsnyje i ji ir pateikei atsakyma. “keistis ar nesikeisti, jei ir taip yra gerai” komentavau sitas eilutes. O turiu as tau klausima kai buni sveikas neskauda nei galvos nei dar kazko, ar darai taip kad pradetu skaudeti galva ar danti ar kazka panasaus? Jei taip tai tada keiskis vertetu jei ne tai buk toks koks mielas esi sau, ir dar vienas klausimas ar tu gyveni del mamos ar del tecio o galbut del draugu ar gyveni del to kad tau butu gera pamastyk ir rasi pats atsakyma…

Na cia taip imt ir pasikeist neimanoma. As pati kazkada panasi buvau. Ir dabar jauciu, kad kartais pasielgiu egoistiskai. Kiek bandziau keistis, viskas veltui. Vienu metu buvau prisirasius daug lipniu lapeliu su laimingo gyvenimo taisyklem ir sukabinau ant sienos. Nu… Truputi padejo. Bent jau nustojau verkslent, kad destytojai parazitai man neraso geru pazymiu. Manau jokios pastangos nepades, nebent labai mazai. Pats gyvenimas keicia. Man uzteko vos 2 menesiu. Pabuvau 2 menesius atskirta nuo draugu ir dalies seimos ir kazkaip kitaip emiau matyti. Kartu su manim buvo ir toks vaikinas, rusas Andrejus. Pasikeles, mat valdzia pries visus buvo(mes dirbom jis vadovavo). Bet… Viena diena ir jis nusileido iki musu lygio, prarado valdzia, tapo paprastu darbininku. Negalejom patiket! Koks paslaugus ir draugiskas tapo! O tereikejo vos keliu dienu… Tad manau pabandyk pakontroliuoti save, o jei nebijai skaudziu gyvenimo smugiu, nekeisk nieko

dar neuzsirovei ant “tinkamo”

no mercy tu esi didelei meslo kruvoj…nuo tokiu kaip tu labai smirda…taip kad kapstykis is ten…a tai paskesi Šypsena

Pats sau ir atsakei Mirkt

buk toks koks esi - savimi, gal kam nors toks butent ir patinki, o jei ne. tai kaskiek tai galima pasikeisti, bet tai padaryti isties nera lengva

oba geras sutikau savo likimo broli Cha cha Cha cha Cha cha Gerai

gyvenimas pakeis. kai pradės kas nors rūpėti iš tikrųjų.

Šiaip jei manai, kad keistis nereikia- nesikeisk, bet matyt, kažkiek abejoji, nes pats iškėlei šį klausimą. Šiaip manau, kad čia tik paviršius tavo, o giliai viduje esi kitoks, bet… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

niu ir kas gi mane dabar itikins, jog tu nesi saldainiukas? Flirtas Baisu waaaw… tikras lobis! Bučkis Bučkis Bučkis murrrr… Apkabinimas

whaarr… patyrusi zmogedra pasigavau? Apakęs Apakęs Nekaltas