Estonia 001 - lempinis stipras??

Estonia 001 - lempinis stipras??

Noriu daryt. Ar daug ten reikia perdaryt? Ar verta? Ruosius klausyt per patefona ir upgrade’intas S 90. Gal kas turi koki nereikalinga veikianti?

Tu apsirukei?

ir koky muzikos stiliu klausysi?
jei klasika jazz tai gerai tas lempinis o jei texnuske ar kitoks bumsas tai jau netiks

As turiu Estonia 010. Nu sitas tikrai nelempinis Cha cha

S-90 turbut pacios geriausios koloneles prie lempinio stiprintuvo

jo.geresniu nei su ziburiu nerasi… Laimingas

nu sitos prie lempinio tai daug geru firmu apsika

Buvau nusipirkes Estonia 010 komplekta. Saziningai perdariau ir … pradini pardaviau uz 50lt o is galinio korpuso pasidariau lempini Laimingas
o kazkas sake, kad estonija - geri stipriukai Nustebęs

As nesiskundziu. Groja normaliai apie 100W istraukia.
Biski triuksmauja, bet klausyt su juo galima.
Tai ka tu galejai perdarinet? Ten tada viska reik keist.

Na tai elektrolitus visus pakeiciau, laidus pastorinau, signalo kelia patrumpinau ir dar kazka, bet garsas nepagerejo - koks mutnas gana liko.
Be to pas mani 8omu kolonkes - tik 2x35 darė - labai mažai.
O tu jungi 4 omu??? - tai gi negalima tam stipriukui, o ir transformatorius ten nera stiprus - gal ne apie tą estoniją kalbam? Laimingas

Mano S50 irgi 8Om, bet kai studentas buvau ir visokius stiprus taisiau ir gaminau, tai savo estonija su 4Om grajinau ir 33V amplitude turejau. O po 6 bokalu pradedavau visiem demonstruot apsaugos galimybes… ant max garso grojanciam uztrumpindavau outputa - suzaibuodavo ir… nieko Cha cha isgyveno. Kiti skundesi, kad megsta ji perkaist ir t.t. bet maniskei nieko dar nebuvo.
Jau 6 metus groju ir nekeisciau i kita tos pacios klases Šypsena

Aciu uz mano koloneliu vertinima… Ne to klausiau…