Esperanto kalba

man esperanto kalba labai patiko, tik deja neradau kur jos panaudoti… tad dabar atcimenu nedaug mi estas virino… lyg ir taip. bet visada manau kad mokymasis kazko naujo yra visada gerai ir didelis plius… o kalbas visada ypac megau.

mano giminaite viena mokosi(na jau moka Laimingas)esperanto kalba…buvo kazkox suvaziavimas esperantininku vasara is visos europos…ziauriai idomu sake buvo…labai daug kur galima susikalbet Taip

Sveiki visi! Perskaiciau jusu zinutes. Idomu buvo. Na, o dabar as pasakysiu savo nuomone. As Esperanto pradejau mokytis 2001 metu pabaigoje. Nuo tada mano gyvenimas visiskai pasikeite. Susipazinau, patikekit, su BEGALE zmoniu is viso pasaulio! Buvau isvaziavus i keleta saliu, pabuvojau seminaruose, suzinojau daug dalyku, pradejau kitaip ziureti i gyvenima… Jei ne esperanto, as net neisivaizduoju ka dabar veikciau. Beje, ismokus esperanto, yra labai lengva mokytis kitas kalbas (pvz kaip as dabar mokausi: ispanu, prancuzu). Zodziu, jei tik jus domina kas nors neiprasto, jei esate aktyvus, ir megstantis bendrauti su zmonemis, NET NEDVEJODAMI mokykites ESPERANTO kalbos!!! Lengviausia tai padaryti jau minetame lernu.net puslapyje.

Tai tikrai liudna. Deja, siuo metu jaunuju esperantininku judejimas Lietuvoje nera gerai organizuotas. Del sios priezasties jaunimas po esperanto kalbos kursu net neisivaizduoja, kur kreiptis. Jeigu tikrai norite pritaikyti savo kalbos zinias, pradekite susirasineti su esperantininkais. Tai galite padaryti “lernu.net” pulapiuose. Galite rasyti man, galite pradeti bendradarbiauti su “Esperanto mozaikos” ( ikso.net/mozaika ) redakcija arba su “lernu.net” kurejais, tarp kuriu yra ir lietuviu. Jiems pagalba visada pravers, o jus po kiek laiko staiga suprasite, kad net nepastebejote, kaip prasiplete jusu draugu ratas. Šypsena

Tikriausiai kalbate apie rengini, kuris vyko Birstone? Kita vasara Vilniuje ivyks dar vienas esperantininku renginys, ir tai bus didziausias iki siol sostineje vykes tarptautinis renginys, i kuri atvaziuos keli tukstanciai zmoniu is maziausiai 70 skirtingu saliu. Apie tai galite paskaityti adresu vilnius.lt/new/vadovybe.php?open=4&&sub_cat1=456&am p;id=3335 . Kas sake, kad esperanto kalba negyva? Liežuvis Tarp kitko, sio kongreso metu vyks ir programa, skirta jaunimui. Taip pat galvojame organizuoti tarptautinius esperanto kalbos kursus. Jeigu susidomejote, rasykite. Labas

na, ir as kazkuri cia vakara norejau jos mokytis.Seip manau, kad kalba tau prvers, nes ji lengva, greitai plintanti ir kiekviena kalba cv balu prideda…sekmes mokantis Gerai