Esperanto kalba

Esperanto kalba

nu taigi, laba diena. siandien pradejau lankyti esperanto kalbos kursus, lyg ir idomu. tad norejau gauti info apie tai, kur pasaulyje galima butu ja susikalbeti/rasyti ? apskritai, ar ji naudojama? ar turesiu dideli pliusa savo CV’e irasiusi prie kalbu ir sia? laukiu nuomoniu.

Lietuvos ryte berods skaiciau kad visoja europoja nori sia kalba iteisinti,kad europieciai tarpusavyja galetu bendrauti nevarzomai ir dar del vieno aspekto kad si kalba visiems lengvai perprantama ir ismokstama,daugelis saliu priesinasi kad nedominuotu tokios kalbos kaip anglu,prancuzu,vokieciu nes gautusi didele nelygibe tarp kalbu,tai kad tau issios esperantu kalbos tikrai nemazai naudos gali buti,beja si kalba labai sparciai po visa pasauly plinta. Mirkt

neblogai. beje, per kursus minejo, jog prancuzai sia kalba pripazista. nes, kaip zinia, jie nevirskina jokiu kitu, isskyrus ju gimtaja la france.

plinta? o galvojau kad visai pasimire Nekaltas bo jokiu ziniu kazkaip niekur matyt netenka ir nekalbama apie ja kazkaip… kazkada galvojau savarankiskai mokytis, turiu ir zodyna ir gramatika, bet taip ir neprisiruosiau. siaip ideja labai gera Gerai

balandis >> wooooa, pazejau, kavianska busite ;]~ nu taigi siandien prasidejo tie menesio trukmes kursai! Zamenhofo 5, tel.: 208503 siaip.

lernu.net arba edukado.net arba esperanto.lt

va ce tai itin aciux uz pirmaja nuoroda Bučkis

Niekad negirdejau kalbant sia kalba Ne neisivaizduoju kaip skamba Baisu bet tikrai idomu butu ka nors ismokti. tik irgi nzn ar cia bus naudinga ateity Nekaltas

taip buvo rasyta kad si kalba merdejo,bet siuo metu labai sparciai pradejo plysti, kas zino gal pokeliu desimeciu kalbesime su kaimynais buten sia kalba esperantu Šypsena

as per lernu mokinausi esperanto. kadangi tarptautiniu zodziu nemazai moku, vokieciu ir anglu kalbos pazystamos bei siek tiek ispanu kadaise domejausi tai esperanto nepasirode itin sunki. tik tiek, kad ji sumaiso visas kitas kalbas kurias moki ir nejuciom pradedi naudoti esperanto zodzius vietoj tarkim ir tu paciu anglisku ir suvoki sitai tik is nesupratusiu su tavimi bendraujanciu zmoniu zvilgsniu Mirktneaisku kada ta esperanto pareis i europa ir i ta platuji jos vartojima. kiek man paciai teko susidurti tai anglu kol kas viena is tarptautiniausiu naudojamu kalbu pasaulyje Mirkt

bet kas mane labiausiai nustebino, tai tas faktas, kad y tuos kursus, kuriuos pradejau lankyti, vaiksto ne mano amziaus +/- pilieciai, o pensininkai ir jiems greit prijausiantys. senimas kitaip tariant. wow Cha cha

Šiaip esperanto kalba pasaulyje yra vartojama įvairiose srityse. Apie tai plačiau galite paskaityti puslapiuose: ikso.net/mozaika .

Pirmoji svetainė iš tiesų yra viena iš geriausių puslapių, skirtų esperanto kalbos mokymuisi. Patariu prisiregistruoti, kadangi daugelis gerų dalykų prienami tik prisiregistravusiems vartotojams. Svetainė gal neatrodo labai didelė, tačiau ten galima rasti įvairiausių įdomybių: daugybė kursų, pratimų, paveikslėlių žodyną, virtualias pamokas, žaidimus, galima susirašinėti su kitais šios svetainės vartotojais ir t.t.

Laimingas Nepasisekė. Šiaip yra labai daug esperantiškų renginių jaunimui. Įsivaizduokite apie 500 jaunuolių iš įvairių pasaulio šalių viename renginyje. Ten tikrai nebūna liūdna. Na, o jaunimas dabar labiau pratęs naudotis internetu, todėl į kursus vaikščioti arba tingi, arba tam neturi laiko (sėdi prie kompiuterių Cha cha ). Sėkmės mokantis!

o man is tikruju jokio skirtumo, kas sedi salia manes tas dvi akademines valandas. as einu ne del kitu, o del saves Liežuvis

kam tau ta esperanto kalba??? moki lietuviu ir gerai,atsirado mat “mokslininke”…

o kox tavo su-shiktas reikalas? jei turi smegenu tik gimtajai lietuviu, tai ir plauk kaip sh.udas pasroviui. aciprashaw uz issireiskima.

Ta kalba ir yra pensininkams,kurie neturi ka veikt,bet kazko naujo norisi Mirkt Pamenu buvo svaigta apie jos nauda ir reikalinguma,bet matyt neprigijo niekur. Taciau man visvien tik anglu ir rusu reikalinga bus ateityje,tad pats nematau reikalo mokytis ja. O siaip tai mokykites,bent ka veikt yra Mirkt

jo butent pensininkams ir skirta, ji kaip tik ir priklauso “mastanciu pensininku kurie turi smegenys grupej”,ir galvojanciu kad ji tik yra mastanti o visi kiti yra apuokai…

tik nereikia parintis, kad neradai savo fizikos referatui info ok Cha cha ir maziau cia liek savo pagieza. aciu uz demesi. P.S. Maiden >> jei neturi nieko protingo pridurti apie esperanto kalba , tai tikiuosi, nefloodinsi daugiau blevyzgu, kadangi tam yra atskiras forumas. Labas

Mokiaus ir aš tą esperanto kalbą. Taip Du metus tuos kursus lankiau. Visai įdomu buvo Nekaltas Su japoniukais susirašinėjom…, bet vistiek kažkaip neprilipo man jinai ir dabar tai vargu ar sakinį esperantiškai suregzčiau. DrovusBeje, lankiau ten pat, Zamenhofo 5 Cha chaO dėl naudingumo… Nekaltas Nu, kad nepamaišys, tai tikrai LaimingasSėkmės Mirkt