Erotiski sapnai mane persekioja!

… siaip sutinku… kad $ yra labai svarbu siuolaikiniame gyvenime…neturedamas ju …nelabai pritaptum prie visuomenes (turiu omeny tuos geresniuosius visuomenes sluoksnius)… nes nuo $ priklauso ir tai kaip atrodai… kaip kvepi… kur lankaisi ir pan… taciau siaip tokiose aplinkybese prabyla ir ta sirdute… kuri bando uzslopintu balseliu pareiksti… kad gyvenime yra zymiai daugiau dalyku… be $ ir didziojo klausimo "iskur gauti $" … reikia ismokti balansuoti tarp $ ir kitu poreikiu (juk ne visi jie priklauso nuo $ )

gedai>>> visai neblogai sugalvojai … Šypsena

skyŠypsena rašė:

… siaip sutinku… kad $ yra labai svarbu siuolaikiniame gyvenime…neturedamas ju …nelabai pritaptum prie visuomenes (turiu omeny tuos geresniuosius visuomenes sluoksnius)… nes nuo $ priklauso ir tai kaip atrodai… kaip kvepi… kur lankaisi ir pan… taciau siaip tokiose aplinkybese prabyla ir ta sirdute… kuri bando uzslopintu balseliu pareiksti… kad gyvenime yra zymiai daugiau dalyku… be $ ir didziojo klausimo "iskur gauti $" … reikia ismokti balansuoti tarp $ ir kitu poreikiu (juk ne visi jie priklauso nuo $ )

Gali ir nuo $$$ priklausyti, kaip atrodai.

Body rašė:

Ugh kiek daug graziu zmoniu! Geedas, o tu kur mokais, jei nepaslaptis?! nes labai jau matytas tu man, o gal tik panasus i ta bachura…

As is Klaipedos, 27 "Varpo" Vidurine… Tei matytas?

Geedas rašė:

Paladinas: o gal ta strategija pasiulytum?

Ech, Geedai… Nustebęs Rasydamas ‘Viskas priklauso nuo taves’ butent tai ir turejau.

As negaliu tau patarti konkreciai, nors ir labai noriu del vienos paprastos priezasties - as nepazistu jos, nezinau nieko apie ja: jos charakterio, pomegiu, ka ji veikia etc. Be visu tu dalyku patarimai yra beprasmiski, nes yra n + budu kaip pavergti merginu sirdis, bet tam reikia bent minimaliai zinoti apie ja.

Bet padeti tau vis vien pabandysiu. Pvz. kaip galetum elgtis pats visais atvejais su visomis merginomis.

Buk galantiskas ir rodyk jai demesi, bet ne ikyriai. Buk siek tiek nenuspejamas - tegul kiekvienas jusu pasimatymas buna jai siurpizas, ir ji is anksto niekad negaletu sakyti, kad 100% zino ka kada kur ir kaip tu jai pasiulysi/padarysi. Buk kurybingas - dovanok jai tokius niekucius, kuriu nera pilnos parduotuves - pats pagamink, sukomponuok, nupaisyk, sukurk ar bent nupirk koki rankdarbeli. Tas pats tegu buna su gelemis - nereiketu dovanoti vien tik roziu kiekviena diena 2 metus is eiles.

Ir galu gale buk vyriskas. Tai nereiskia, kad eidamas su ja turetum nulenkti kelio zenkla ar uzpulti 3 vaikinus ir jiems duoti i galva. Nuo taves turi dvelkti ramybe (ne strakaliojimu ir ne flegmatiskumu) ir pasitikejimu savo jegomis - tai leis merginai jaustis saugiai greta taves.

Nu ka tau dar pasiulyti? Nebezinau…

O jei as pasakysiu tau paladinai taip: ji pratusi bendrauti su vyresniais, mazdaug apie 19-20 metu, nors tas mano geriausias draugas, kuriam su ja buvo pavyke buvo sesiolikos kaip ir as. nemanai kad ji pagalvos kox mazius as esu? nors jai ir 16.

Gerai Paladinai.Geedai, yr ko pasimokyt is patyrusiu, tik pridesiu- visada islik savimi.

S.O.F.I. rašė:

Gerai Paladinai.Geedai, yr ko pasimokyt is patyrusiu, tik pridesiu- visada islik savimi.

Islikti tai isliksiu, bet ar nemanot, kad ji pagalvos kad as mazius? pries jos buvusius vaikinus? jie net masinas turejo… o as pakviesiu i kina su marsutke vaziuoti? Šypsena

Jei elgsies kaip mazius,ir nepasitikesi savimi, nieko nebus. Kad 16-metems patinka vyresni, naturalu. Bet svarbiausia asmenybe.Kietas

Geedas rašė:

Body rašė:

Ugh kiek daug graziu zmoniu! Geedas, o tu kur mokais, jei nepaslaptis?! nes labai jau matytas tu man, o gal tik panasus i ta bachura…

As is Klaipedos, 27 "Varpo" Vidurine… Tei matytas?

Nope, sorry, apsirikau…

S.O.F.I. rašė:

Jei elgsies kaip mazius,ir nepasitikesi savimi, nieko nebus. Kad 16-metems patinka vyresni, naturalu. Bet svarbiausia asmenybe.Kietas

SOFI, tarkim tau 16 ir tu pratusi prie vyresniu bahuru, kurie tave su masinom veziojo… ir tarkim as pakvieciu tave i pasimatyma. Su MARSUTKE nuvaziuoti… nieko nepagalvotum?

Su Shkoda(truliku) Šypsena))) joking…

S.O.F.I. rašė:

Gerai Paladinai.Geedai, yr ko pasimokyt is patyrusiu, tik pridesiu- visada islik savimi.

Aciu S.O.F.I. Aš nekaltas Gėlės Gėlės Gėlės Aukso zodziai - visada buk savimi.

O Geedai siaip nieko skoni turi Mirkt Simpatiska merguzele, tik buk atsargus rodydamas kitu zmoniu nuotraukas internete - ne visiems tai patinka.

Del to, kad ji draugauna su vyresniais, gali buti viena paprastu priezasciu - jai patinka gal kiek rimtesni, brandziau besielgiantys vaikinai turintys kaip cia pasakyti ne tiek didesne patirti, kiek … kazko pasieke? mokantys uz save pastoveti? galintis savimi pasirupinti - truksta man zodziu. Gal yra variantas, kad ji nori pries drauges pasirodyti, kas zino?

Vienu zodziu, tai nereiskia, kad tu negali buti tuo vaikinu. Mano nuomone - turi visus sansus. Tik stebek, kas jai imponuoja, o ko ji nemegsta. Nemanau, kad jei patiktu tai, jei listum i mustynes savo iniciatyva arba prie stalo su draugais zaistum litrobola jos akyse noredamas irodyti, kad gali draugus aplenkti. Matai, Geedai, kuo skiriasi 16 -metis nuo 20 -mecio? Paprastai, atsimenu kai as buvau 16, tokiame amziuje, chebra labai mego didziuotis kieno is tevu masina geresne, darbas geresnis, prikurti apie save ir savo zygius aibes istoriju kuriu 80% buvo isgalvotos, girtis seksualiniais pasiekimais, kuriu realiai irgi apie 30% buvo tikri. Priezastis - noras atrodyti krutiems kitu akyse.

O 20 metu zmogus, ne fantazuoja, o daro. Jis stengiasi kazko pasiekti, kazkur isitvirtinti gyvenime, gali pastoveti uz save ir t.t. Vienu zodziu, jis tusciai neausins burnos, stengdamasis aiskinti koks jis krutas. Jis ta padarys ir bus krutas. Arba nebus, bet darys, o ne snekes.

Tai va - daugmaz tox ir patarimas - buk krutas darbais, o ne girkis tuo, ko nepadarei.

Geedas rašė:

Islikti tai isliksiu, bet ar nemanot, kad ji pagalvos kad as mazius? pries jos buvusius vaikinus? jie net masinas turejo… o as pakviesiu i kina su marsutke vaziuoti? Šypsena

Geedai, yra svarbu ne tiek masina, kiek tai, kas yra toje masinoje, t.y. - kas ja vairuoja

Jei vaikinas nemoka bendrauti su mergina, net Mersas jo neisgelbes… Blogai Masina nevaidina lemiamo vaidmens.

O jei vis tik tau yra svarbi butent masina,

Kas tau kliudo pradeti taupyti pinigus po truputi, pakalbeti su tevais ir kartu nupirkti uz 500$ koki VW Golf?

Kas tau kliudo sukasti dantis, ir uzuot pasimegavus vasara poilsiu padirbeti ir sukaupti tuos pinigus?

Dalyvauti loterijose (visokiuose zaidimuose)?

Hmz… Paladinai, tu visiskai teisus, kartais ir as megdavau paleisti savo burnyte visokiomis nesamonemis, is kuriu tik 40 % buvo tikrove. Tavo pastaroji zinute mane priverte susimastyti. Istiesu supratau, kad reikia ne kalbeti o daryti, jausti, rodyti savo jausmus… Visgi reikes ja i kina pakviesti… o kai jau pakviesiu tai forume parasysiu kas man is to isejo Cha cha ot bus diskusija Šypsena Šypsena Šypsena Alus Alus Alus tau Paladinai!

Tai va… Pazystu as viena tokia begalo patrauklia panike, tokia ledine. Ir karta mano geriausias draugas per viena vakareli ja prisiviliojo prie saves, tai net negalejau patiketi, kad taip gali booti. Ir pagalvojau, jei jau jis gali, tai kodel as negaliu? Dabar jis yra isvaziaves i Amerika… Su pastaraja mergina susipazinome. Mano iniciatyva. Bet po kiek laiko supratau, kad man iki jos toli. Tik va, sianakt susapnavau nerealiai saldu sapna, pagrindiniai vaidmenys atiteko jai ir man. Tik va, Buciavomes, buciavomes… jau priejome prie sexo, tik iki galo nieko neisejo, kaskas mums sutrukde, vel buciavomes vel buciavomes, ir vel sutrukde, tik dabar jau mano MAMA! taip ir likau nepajutes to malonaus jausmo su ja. Tai atsibudau, ir vel uzsinorejau ja "pakabinti". Šypsena Nezinau tik nuo ko pradeti… Gal pinigais prisivilioti, o gal dar kuo… Aš nekaltas Bet jauciu, kad tas sapnas man dave kaskoki zenkla… Ka manote?

O isivaizduok toki bajeri, jei ji tapacia nakti sapnavo tapati sapna ir dabar galvoja taip pat kaip tu Gerai
Vot cia tai butu…

Bet greiciausiai taip nera… Aš nekaltas Uch… ka man daryti? As taip jos noriu…

Eik miegoti…Cha cha

Na, sunku atsakyt. As jos nezinau. Bet galiu pasakyti, kad pinigai ne geriausia iseitis, gali atsibost jai. Seip pasistenk, but salia, kai jai reikes pagalbos, truputeli lepink savo demesiu. Ir neuzmirsk, kad meilei reikia laiko. Kantrumas, atidumas, nuosirdumas…ir ji bus tavo…gal but Šypsena o jei nepasiseks, tai zinok, sirdziai nelepsi ka ir kada mylet Šypsena