Erotiski sapnai mane persekioja!

… as su tuo sutinku… kad ir nuo $ priklauso kaip atrodai …

tei va Šypsena o del nuotraukos tai aciu

… o del nuotraukos tau prasom Cha cha … tikiu jog ji bus ne tik nustebinta… bet ir be galo pamaloninta , Šypsena

skyŠypsena rašė:

… o del nuotraukos tau prasom Cha cha … tikiu jog ji bus ne tik nustebinta… bet ir be galo pamaloninta , Šypsena

Zinok nuotraukoje esancios merginos as nepazystu… as jai tik su meilu ta nuotrauka nusiusiu… ce bus tarkim meile is pirmo zvilgsnio Šypsena

4 Paladinas: o pasyvus, nes nepriprate buti savarankiskais, viska teveliai paduoda ant leksteles. Kita vertus, pazistu 30-35m. vyru, kurie elgiasi, kaip kokie nesubrendeliai. pvz vienas tox tupi mamulei po padu, net gaila i ji paziuretiBlogai.Ir zmonos nuo tokiu bega, deja…Ar tai tik nera sovietinis palikimas, pasyvumas vyro?
O siaip jau ,manyciau, viskas priklauso nuo to, kaip tave isauklejo seima. Jei ismokino but savarankisku, pasikliaut savo galva, viskas ok, o jei ne- dar vienas mamytes pagrandukas.Va teip.

Prisipazinsiu, as 16-os, bet jau beveik nuo mamos nepriklausau… pats sau pinigus uzsidirbu, pats valgyti pasidarau, nes namie beveik neboonu. O apie teti isvis uzmirses esu… jis airijoj Šypsena

hmmmm… tai cia idomiai gaunasi… tuomet, jei tu jos net nepazisti… ir tave jau kamuoja erotiniai sapnai… Aš nekaltas

Geedas rašė:

Prisipazinsiu, as 16-os, bet jau beveik nuo mamos nepriklausau… pats sau pinigus uzsidirbu, pats valgyti pasidarau, nes namie beveik neboonu. O apie teti isvis uzmirses esu… jis airijoj Šypsena

Na va, Geedai to ir norejau - kad sugebetum ivertinti savo privalumus. Esi savarankiskas. Supranti kas yra gyvenimas, kai tevo nera ir nera su kuo vyriskai apie reikalus pakalbeti ir dalis seimos rupesciu ir ant taves nukrenta. Esi kurybiskas - merginai tikrai meniska nuotrauka sukurei. Itariu, kad jei ji panoretu, sukurtum jei kruta http://www puslapi.

Esi krutas bicas, kuriam is esmes jokiu patarimu nelabai ir reikia. Tad nebijok ir tu dvidesimtmeciu - gal jie su teveliu automobiliais laksto Cha cha

Beje, tai kad vairuoti leidziama nuo 18 dar nereiskia, jog vairavimo kursu negali dabar lankyti. Anksciau ismoksi - greiciau tie 2 nelemti metai su <70km/h praeis.

O merginai labai patiks, jei nusipirksi koki gera mopeda ar motocikla (nepamenu nuo kiek metu motocikla leidziama vairuoti? Mopeda tai tikrai nuo 14) ir ja pavezinsi, aisku su protu, o ne isgeres 150 km/h zvyrkeliais. Vazinetis motociklu, dviraciu ar mopedu - labai romantiska… Aš nekaltas GeraiGeraiGerai

Va… Erotinius kosmarus ne su ja sapnavau. ce visai kita merga.
Paladinai, as turiu motoroleri Šypsena tik daabar ne pats geriausias metas vazinetis Šypsena o tai nori pasakyti jei as teises masinai issilaikyciau dabar galeciau vazinetis su 70 Km/val ir dabar??? ?

paladinai>>> tu tiesiog atstoji visa moralio palaikymo komanda Šypsena

skyŠypsena rašė:

paladinai>>> tu tiesiog atstoji visa moralio palaikymo komanda Šypsena

o kas per komanda?

…as cia siaip… jei tokia butu Šypsena

skyŠypsena rašė:

…as cia siaip… jei tokia butu Šypsena

heh… Cha cha aisku… tei vo… sumasciau suzinoti jos mob numeri ir palaukti vasaros ir su motoroleriu ja i kina nusivesti Cha cha Cha cha Cha cha

Paladinai, neatsakei i klausima, ar man imanoma teises gauti dabar? 16 metu? masinai. Ir galeciau iki 70 km/h vaziuoti vienas pac?

…hmmm … nors mano nuomone nieko nereiskia… taciau man atrodo,(kiek as zinau) , teisiu legaliai … iki 18 gauti neimanoma… tu gali tik lankyti vairavimo kursus pries puse metu… iki sukankant 18 … o siaip tai ne pagrindinese miesto gatvese …gali sau vazinetis… Šypsenao kaip kitaip ismokti,

Dabar tik cituosiu Keliu eismo taisykles:

3.1.Motorines transporto priemones leidziama vairuoti (isskyrus mokymasi vairuoti) tik turintiems sia teise ne jaunesniems kaip 16 metu asmenims.
7.1. Vaziuoti keliais dviraciu leidziama ne jaunesniems kaip 12 metu, mopedu - ne jaunesniems kaip 14 metu asmenims, o jeigu jie yra isklause siu taisyklių mokymo kursa ir turi mokyklos isduota pazymejima, atitinkamai ne jaunesniems kaip 10 ir 12 metu asmenims. Gyvenamojoje zonoje dviratininku amzius neribojamas.

27.4. Tie, kurie vairuoti moko individualiai, privalo tureti ne mazesni kaip 3 metu vairavimo staza. Mokomas vairuoti lengvuoju automobiliu ar motociklu asmuo turi buti ne jaunesnis kaip 14 metu.

Tai jeigu tu skaitai taip pat blaiviai kaip ir as, ir supranti istatymus, reiskia, tu gali vairuoti automobilius ir motociklus (motorines transporto priemones) nuo 16 metu, o mokytis vairuoti - nuo 14.

Ir jei as teisingai suprantu, tu buvai tik pamirses apie sias savo galimybes? Kietas

Ir jei as dar karta teisingai suprantu, tu jau pirmadieni skambini i kuria nors vairavimo mokykla ir uzsirasai i kursus? Kietas

Ir jei as dar karta teisingai suprantu, tu jau daugiau nebeturi problemu nei del vairavimo, nei del automobilio? Kietas

Ir tada, kaip suprantu, viskas O.K. Gerai

… ir jei as gerai suprantu, tai as siekk tiek klydau Liežuvis
bet jei tikrai gerai suprantu Cha cha tai visviena nors ir mokaisi vairuoti nuo 14… bet teisiu eiti laikyt nesulaukes 18 negali… (???)

Paladinas rašė:

Dabar tik cituosiu Keliu eismo taisykles:

3.1.Motorines transporto priemones leidziama vairuoti (isskyrus mokymasi vairuoti) tik turintiems sia teise ne jaunesniems kaip 16 metu asmenims.
7.1. Vaziuoti keliais dviraciu leidziama ne jaunesniems kaip 12 metu, mopedu - ne jaunesniems kaip 14 metu asmenims, o jeigu jie yra isklause siu taisyklių mokymo kursa ir turi mokyklos isduota pazymejima, atitinkamai ne jaunesniems kaip 10 ir 12 metu asmenims. Gyvenamojoje zonoje dviratininku amzius neribojamas.

27.4. Tie, kurie vairuoti moko individualiai, privalo tureti ne mazesni kaip 3 metu vairavimo staza. Mokomas vairuoti lengvuoju automobiliu ar motociklu asmuo turi buti ne jaunesnis kaip 14 metu.

Tai jeigu tu skaitai taip pat blaiviai kaip ir as, ir supranti istatymus, reiskia, tu gali vairuoti automobilius ir motociklus (motorines transporto priemones) nuo 16 metu, o mokytis vairuoti - nuo 14.

Ir jei as teisingai suprantu, tu buvai tik pamirses apie sias savo galimybes? Kietas

Ir jei as dar karta teisingai suprantu, tu jau pirmadieni skambini i kuria nors vairavimo mokykla ir uzsirasai i kursus? Kietas

Ir jei as dar karta teisingai suprantu, tu jau daugiau nebeturi problemu nei del vairavimo, nei del automobilio? Kietas

Ir tada, kaip suprantu, viskas O.K. Gerai

Uch… Cha cha kox tu optimistas!!! Kox tu geras vaikinas! Cha cha tokiu kaip tu daugiau lietuvoj butu ir as nebegciau is lietuvos i ispanija giventi Šypsena Tai vo… reikes man dabar tiksliai suzinoti ar galiu vairuoti masina ir tada tikrai laikysiu teises ir nusipirksiu masina, arba tecio pasiimsiu Cha cha Cha cha Cha cha Juk jis net nesuzinos Cha cha Cha cha

skyŠypsena rašė:

… ir jei as gerai suprantu, tai as siekk tiek klydau Liežuvis
bet jei tikrai gerai suprantu Cha cha tai visviena nors ir mokaisi vairuoti nuo 14… bet teisiu eiti laikyt nesulaukes 18 negali… (???)

SkyŠypsena Gėlės cituoju dar karta:

3.1. Motorines transporto priemones leidziama vairuoti (isskyrus mokymasi vairuoti) tik turintiems sia teise ne jaunesniems kaip 16 metu asmenims.

Turintis teise vairuoti yra turintis teises (vairuotojo pazymejima).

Mokytis gali nuo 14 metu. Reiskia jei 14 metu ismokai vairuoti, islaikei egza ir gavai pazymejima, lauksi iki 16, o tada - visi keliai atviri… Aš nekaltas

Keliu eismo taisykles, naujausias variantas (beje anksciau buvo tas pats)

Geedas rašė:

Nenoreciau sutikti, kad dabartine vaikinu karta yra pasyvi… bent jau is mano puses… Kaiptik, as esu labai drausus ir nepasyvus! Tik kad va, gal nenoriu apsikvailinti… bet tikrai esu drasus… Cha cha

Sorry, Geedai, siaip jau cia mano didziausia kalte - is pradziu galvojau atskira diskusija siulysiu, po to apsigalvojau, ir dar dali teksto istryniau, todel taip gavosi, kad tave pastaciau i kvaila padeti parasydamas tokia zinute, is esmes, beje, ne tave omeny turedamas. Sorry Alus Alus Alus

Kalbu apie vaikinus ~18-20, kurie lyg ir normalus, savimi pasitikintys vyrukai, bent jau sudarantys toki ispudi, bet kai eina kalba apie panos kabinima jie renkasi:
a) kompiuteri ir interneta;
b) kabaka;
c) draugu kompanija
d) darba - kaip priezasti pasakyti (parodyti), kad esi uzsiemes, neturi laiko;
e) keliones
f) … + n priezasciu

Why? Apakęs

Tam, kad pasirupint savim reikia tik $$$ na ir proto dar, bet visgi, mano manimu, $$$ yra vienas is svarbiausiu dalyku! bent jau man, kad buti savarankisku ir nepriklausomu dabar reikia tik $$$…