Ericsson t65

Ericsson t65

Isigijau si aparaciuka ne parduotuvej. Visuose aprasymuose raso - budejimo rezimas 300 val. Kai pilnai ikraunu batarejka mobilekas informuoja, kad prognozuojamas budejimo laikas ~200 val Nustebęs Tai va klausimas: ar tai normalu? Gal but ten ideta batareikia nuo kazkurio kito mebeleko…

Be to gal kas zino ar imanoma pasinaudoti vidiniu emailo klientu. GPRS’as eina a mailo serveriai neatsako, bent jau telefonas pranesa, kad "iesko serverio" ir tuo viskas baigias…

nu maza ka raso inete
o tau 200h mazai?

Del akumo viskas Ok. Pas mane irgi tas pats, o telefonas pirktas is salono. Kas del e-mail’o tai sitoj temoj yra surasyti nustatymai http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/102767.463-=(1566324287

Na 200 val nemazai be abejo, bet +50% dar geriau…

O del e-mailo (per GPRS) tai tas pats gaunas:
"iesko serverio" kokias 2 minutes, paraso gauta ~300 baitu issiusta 0…
Laisku jokiu, nors pasto dezej tikrai guli bent vienas.
Nu nzn, reikia gal softa atnaujinti Baisu

tau Gintuli nebuna taip, kad vaikstant per WAP puslapius telefonas persikrauna - issijungia ir vel isijungia (praso isnaujo vesti PIN)?

Su batareika viskas normaliai,panasiai tiek ir turi laikyti.Daug problemu turetu issispresti jei atnaujintum software.

del akumo taip beja, ten rodo kartais pvz, budi 10h pazhiuriu po poros valandu rodo kad 12h, ir t.t. Manau jai ji padetum ikrauta pilna ir nespaudinetum tai jis tau ishtemptu tuos 300h bet kai spaudineji ten rashai maigai tai ir krenta jo rodomas laikas. Kai nespaudai pakyla. Nu ash nezhinau, bandau speti… pas mane jis ishlaiko taip su gerais pokalbiais ir nakties ishjungimais apie 7-8 dienas.

tau Gintuli nebuna taip, kad vaikstant per WAP puslapius telefonas persikrauna - issijungia ir vel isijungia (praso isnaujo vesti PIN)?

[/quote]

Siaip tai kartais pasitaikydavo. Anksciau dazniau buvo, pastaruoju metu viskas ok. Viena puslapiuka prisimenu wap.esato.com nueini prie logotipu ir ten yra toks Miscelaniuos punktas, tai ji paspaudus visada pakimba.
Kas del softo tai kiskis naujesni (R5A010 naujausias)

Is salono, daugiau 147 nera prognozaves. Is sonyericsson.com saito galima parsisiusti reikalingus setingus

man is salono - 155 pastoviai.
isijung logo ant ekrano ir maziau laikys.
ijunk taupymo rezima bus apie 250 val

Budejimo laikas priklauso nuo to, kaip toli esi nuo bazines stoties. Pamegink toje pacioje vietoje i telefona ikist kito operatoriaus kortele, pamatysi is karto pasikeis ir budejimo laikas.
Pvz pas mane su bites korta 160, o t2- 190, nes tele2 bokstas arciau.
va taip vat

T65 turi 600mAh Licio polimero baterija, tad ar gali jis budeti daugiau nei 150val???