Enhanced Contrast ir be.


Enhanced Contrast ir be.

Kažkaip man su tuo kontrastu tai kokis tai pieštas gaunasi. Atrodytu lyg su vandeniniais dažais. Be jo geriau atrodo.

kiekvienam savaip, ash pvz ji ishjungiu vien del to, kad padidinciau fps’sus, nes su tuo kontras lagina geimas

o as dar nuimdavau kelio atspindejima, nes jausdavaus taip, kad vaziuociau ant ledo, net ir vairuoto noredavos atsargiau, bijant kad nenuslysciau Cha cha

Jo fps tai ryja jis. Bet dar žiūrint ant kokios razoliucijos. Pvz ant MAX tai taip. O ant 1024x768 pas mane jokio lago.

pas man 1600x1200 ir VISKAS ant max, ir laikosi visalaik ~50 fps Liežuvis Kietas

Nesupratau, tipo virsutine prastesne? Man be kalbu geresne!

cia kas toks?nfsu2?

ir antra geresne zymiai nes priartinus joje linijos isryskeja o antroj tai jos sulietos tokios lievos Cha cha

ei o gal jau yra siusti NFS:MW? demo ???

ea.com paziurek as tj ringiu ;]

nu nzn seip turejo vakar iseit o orginals 1 pasirodo bet demo niekur nerandu !nu dar pasizesiu o gal tik ant duro parase ,kad demo bus

nu grindinys tai kaip čia pasakius…

[ftp://190.33.33.25.85/SuperFast/Fats2/Incoming/pub/car_games/Nfs/Need_ for_Speed_Most_Wanted(FULL](ftp://190.33.33.25.85/SuperFast/Fats2/Incoming/pub/car_games/Nfs/Need_for_Speed_Most_Wanted(FULL) DVD).iso

kokio tiekejo servas? uzdaras kiba. p.s. jei talpinat i serva faila, tai nepalikinekit tusciu tarpu, uzpildykit juos taskais ar _ tada nebus tokiu nuorodu kaip dabar.

koks ftp parasyk normal

nueikit forumo tema NFS :MW ir paskaitykit Cha cha

nice