emule prbl

tai ple, daug kantrybės reikia… ha aš sakyčiau su kazaa greičiau nudaulaudysi… per kiek maždaug su emule ir dialup nudauldaudyjat filmą?

Aš tai turiu kabelinį internetą ir WinXP o eMule pasijungia tik "Low ID" greičiu.Tikriausiai nenuėmęs "firewall".Gal kas žinote,kaip XP nuimti "firewall"Ne

nu eina ta emule, nusibodo ji man baisiai
filmas 2 diena stovi - 220KB
kazaalite per vakarą to filmo 11 megų padarė

tai jūs dabar man paaiškinkit kuom ta emule gera?

(beje, pastebėjau,kad emule tinklas didesnis, bet kox tolkas jeigu stovi viskas 0 kb dienom ir waiting net useriuu neranda)

Nu taip neturėtų būti ,kažkas pas tave neteisingai sukonfiguruota.Pažiūrėk ar ištikrujų prisijungęs prie serverio.Per daug failų sharinti pačiam geriau nereikia , nes lyg tais skaičiau ,kad yra kažkoks limitas jei turi daugiau išspiria iš servo.Užtektų vieno pouliaraus failo kad būtų iš sharereactor .Pažiūrėk statistikoj kiek tu uploadinai šiaip man atrodo kad galėtum downloadinti turi veikti tavo upload.

nu ish manees hebra tai ima gerai, uploadyju daug…
nesakyčiau, kad visai nejuda ta emule, bet sakau - užsispyrusio asilo tinklas, už ausų reik tempt >Šypsena

pažiūrėjau aš American pie 2( http://www.sharereactor.com/download.php?id=10742 ), jeigu tas ,tai man atrado iš karto 170 userių ir pradėjo siūsti 5kb greičiu.Gal tavo visas uploadas yra užimtas ir mului nebelieka vietos išsiūsti užklausimus useriams,jei tu dar uploadini ir su kazaa,arba konfiguracijoi nustatei limitą tokį pat kaip ir maximum savo uploado?

Kazza Lite gerai bet Edonkey dar geriau, todel kad asilo tinkluose gali rasti viska arba beveik viska ir edonkio tinkluose atsisiusi ta ka ir siuntiesi ir jokiu corrupt file aishku jei bus uzdeta varnele ant ICH.

Nesarinkit failu visai Šypsena, ash kaip pasarinau 80gb tai downloadas buvo == 0, o uploadas maxsimumas.
Jusu sarai bus tos dalys kurias jus jau parsisiuntet ir tai labai gerai del to kad pas ta vartotoja kuris siuncia ish jusu ira arba greitai bus tos dalys kurios jums reikalingos, o kadangi viskas vyksta balu sistema tai jusu eile pas ji trumpeja ir atvirksciai.

Naudokit "emule sivka" arba "emule plus" arba kitokius modus ten daugiau galimybiu. Viska galima rasti ten http://www.emule-mods.de/