Eminemo fan klubas

nu nzn ar eminema galima laikyti reperiu… juk jis suknistas komercininkas… jei galeciau as jam galva Kanda o dar jo isvaizda tai tikas Baisu nors aisku kekvienas supranta svaip Nekaltas… betkuris lietuvos reperis pritartu mano nuomonei…

jei atejai pavaryt neten pataikei.
jei nepatinka eminemas cia nerasyk.ate Labas

Gerai Juokiasi Gerai

nu as tai labai noreciau istoti i toki kluba bet tik kad jis kazkoks lievas Taip

o ka as jums sakiau kad is sito klubo nieko nesigaus PavargęsPavargęsPavargęsPavargęs peace NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

aš ir tai pradedu pastebėt. visą laiką jį reik iškapsyt iš giliausiai, ir nieko gero čia nerašoma, nu emineme ir kas ten dar eternal_lifeLaimingas ko naujeinų nerašot?Girtas

na sitas klubas nekoks nes ne mes ji kureme negalime pavadinimo pakeisti ir t.t. mes cia tik siaip kokios o jei butu musu tada wowo pamatytum visa siaka cia suvarytu Taip

nepritartu…nusisneki apsoliuciai…
Piktas Piktas Piktas

na cia tik rycio19 nuomone … taigi neuzdrausta reiksti svao nuomones … as eminemo anksciau negalejau pakesti bet dabar del jo nereliai alpstu Taip na siaip eminemas repuoja kaip juodis o tai sugeba ne visi kaip mano draugas sake ‘’ jis baltas bet sugeba daryti ka juodziai’’ juk visi juodziai dainuoja su eminemu ne s ji yra geras reperis … Taip

beje jis laukiais antro vaikiuoko Šypsena kaip faijniai Šypsena Apkabinimas

Aciu visiem kad mane pavaduojatGerai

O tu čia ką nors naudingo jau nuveikei?Nekaltas

o vau apsirikau… nors nematau kad butumete labai isipleteNekaltas

o tai jau pasitvirtino??? skaičiau kažkur,bet galvoju vėl išsigalvojo. tai kas myta, vel Kim?Cha cha

Galite ir mane irasyti

tai gi kol jie buvo isiskyre kim su kitu vaika pasidare o jis daunas ja vel prieme Liūdnas na jeiug mane pasirinktu tai as diena nakit prie jo buciau!!!

ar esi eminemo fanas ? ka apie eminema zinaij ? ir kodel nori i si kluba istoti ?

na galetumeij padeti ne s noretumem is taves biski pagalbos nes tu juk klubo autore Taip

vakar maiau nauja eminemo vaizdo klipa tiesa psakius maciau jo filmavima … dar jis neisleistas bet isleis uz menesiuko … faijniai buvo … viska maciau visas filmavimo detales … eminemas lkabai fajniai buvo!! Taip
myliu svao mazuti!!!

nu zjbs tikuosi dabar va viena tema turesit ir galesit chia dievint ta savo *****, garsiai neminesiu neduok dieve uzhsitrauksiu shito ***** klubo nemalone ir mane ishvadins visokiais $%&(@^$% (ty necenzuriniais) zhodzhiais Cha cha
labaj linkiu greitai ishsisemt ir pasveikt nuo shitos ligos Nekaltas

eikit jus suciaros ble,*****ai jus,eminemo gerbejei,omuliai jusJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi