Eminemo fan klubas

Eminemo fan klubas

Cia subursime eminemo fan klubaGėlėKartu aptarsime naujas ir senas dainas,diskus ir vaizdo klipusKietas Nariu sarasas susidarys is tu kurie parasys man i privata.

Lauksiu jusu laiskuLabas
Stai musu klubo nariai

1)Skani_braske
2)Veris
3)emineme
4)coke
5)dejavus
6)ete

rnal life
7)Swelnute
8)Vejo_Roze
9)spygllyz
10)Minnti
11)Tonnishius
1
2)Spanieliuke

tai tu nori pletoti tema ar private gauti zinuciu?

Ir ta ir taŠypsena

abejoju ar kas gero gausis…BlogaiNekaltas

.'kelintas cia jau klubas?-)

cia taip sakant eminemo ventiliatorius Juokiasi

Cha cha cha kaip juokingaBaisu

Ale jau ir klubo narių yraNekaltas tik pasisakymų iš jų nė vienoDrovus

Ciur as nenoriu stoti Pavargęs

Kad niekas kaip matau čia nenoriNekaltas

cia is tos serijos kad svarbu prisirashyt…

Prirashykit ir mane Taip

manes galit ir nepriskaiciuot…Cha cha

Cia kokia mada klubus kurt ar ka???
Tipo pamate kada Eminemo klipa ar isgirdo dainele-ir pagalvojo "sukursiu kluba"…Kiek tu klubu jau buvo…Eina sau…Piktas

taj chia tipo hip-hop rulezzz?:-]:-]:-] tajgi eminemas yra tox jobnutas raperis…kad nx…jis net nezhino rap`o tixlo…nx klubas zjbs chia pas jus…uzhrashykit ir mane…ash MazaKakaBishas…okej man…respect!:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]

su tais savo klubais splepkites nakuj BaisuBaisuBaisuBaisu kiek gi galima (?)(?)(?)(?) kas is to kad cia sukursit kazkoki kluba (?)(?)(?)(?) tipo keisites informacija ir visokiais sh , Cha chaCha chaCha chaCha cha shnkesit kox eminemas COOL raperis ir pan, nx to reikia , ApakęsApakęsApakęsApakęs gal kad galetum pasigirti draugeliams kad priklausai ne bet kokiam o eminemo klubui (?)(?)(?)(?)JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Na šiaip DM klubas čia gyvuoja ir visiškai nereikia slėptisNekaltas kažką daro žmonėsŠypsena bet kai koks naujas dalyvis vos įlindęs į bangą jau pradeda klubus kurti pasigavęs tuo metu populiarią grupęPavargęs nikoks vaizdelisBaisu pagal autorės žodžius: "Kartu aptarsime naujas ir senas dainas,diskus ir vaizdo klipus". Kada aptarsit? kitais metais? atrodo, kad kiti viską turi darytiNežinau reiks ir man kokios Britney klubą įkurtTaipKietas

esu eminemo fane nr 1 ir niekas mane nepakeis Ne jei norit paciu naujausiu naujienu klauskite manes … as nezadu cia rasyti nieko nes siaip daug kas eminemo nekencia ir mane jau dakniso kai visi ant jo varo tad jei nroi ka nors krootaus parasyti apie ji tai pakalusk amnes !

ką tu čia dabar šoki(?) nepatinka, valikn iš čiaIgnoruoju o dėl tų tavo trijų argumentų… Nežinau žodžiu nusispangaiLiežuvis