Elektroninės pažymių knygelės

nera Cha cha ir tikiuos, kad neatsiras ;D

nera pas mane tokiu bet as ir nenoriu Nekaltas Ne

Siaubas, jeigu dar ir tokias įves, tai išvis ragas bent kokiai laisvei

na…Kiek pastebejau, tai daugiau zmoniu yra pries jas… Hmmm… Na…tevams gal ir gerai, bet mokiniams…nelabai…

aj matkes mokytoja minejo kazka kad bus…ai siaip gal tai ir yra geras budas,bet man tai nepatiktu… Ne

che che nera!! na pvz geraj del n raidziu, o del pazymiu tai vienodai neturiu ko slept Mirkt Cha cha

Kokia *pimp…*nia! Kanda Kiek mokytojom darbo prisideda, netikiu kad tos pazymkes bus lb stropiai pildomos… bent jau tikiuosi Cha cha Kietas Cha cha

Taip…ir aš to paties tikiuosi… Manau, čia bus kelis pirmus mėnesius stropiai pildoma, o vėliau nusispjauta ir tiek…

Pas mus yra, bet mano tevai netikrina

nera… man tas pats ar elektronine ar ne… vistiek viskas is metiniu matosi…

Tai jei del saves mokaisi, nejaugi baisu, kad kazkas pasizes kaip tu del saves mokaisi? Šypsena

Nera ir nereikia !!! Pavargęs

Girdeta,bet tiksliai nezinau,kas tai per velnias Nežinau

pas mus yra, mama gal tik viena karta zvilgtelejo ir tiek,girdejau, kad kazkas jau buvo nulauzes ta elektronini dienyna, kai kurie mokytojai klaidu privelia, po to kai tenka aiskintis ir su jais ir su tevais… seip nei silta nei salta man del jo Nekaltasta proga nueisiu paziuret tu savo pazymiu Cha cha

cysta nesamone,nu aisku tewam tai gerai Nustebęs

moksliukams rojus,o kadangi maniskeje pragaras su angeliukais…tai neduok dieve tokio mono musu mokykloje,issuzdysiu vyresnybe! Kietas

ner ir nereik Cha cha Liežuvis

geriau jau ju nebutu Nei musu sule tej zada nuo kitu metu iwest Liežuvis geraj kad kitaip metajs nebejsiu i sule Šypsenatej rami busiu Šypsena~

Zada padareet… Veee Veee Veeedekui… man tai tu nesamoniu ereikia… Blogaiuzhtenka jau kaj pamato normalia pazymiu knygele… Niekada netrinu nej pazymiu nej n rajdziu… bet buna susinervuoja “parodyk pazymiu knygele” ir nuo to kasnors priklauso… taj pasakaj kad pas aukletoja ir fsio…