Elektroninės pažymių knygelės

Awo bled kokiu ciudu atsirado kad mano laikais tep butu buwe ! greit pazhimiai cerwonsais wirte butu a zhurnalai dinge ir sudeginti ! Cha cha

geras dalykas Gerai

Nėra, bet ir nenoriu kad būtų Blogai Blogai Blogai

nera ir nzn ar bus Šypsena)) su laiku atsiras gudruoliu sugebanciu patiems ten pazymius pasirasyti ir pasitaisyti Šypsena

nėra ir nenorėčiau kad atsirastų Nekaltas

Nera,bet kzkaip ir nesinori ju… Kietas

visiška nesąmonė. aš per du trimestrus vieną kartą nuėjęs buvau, o ir mokytojams laiko užima surašyta, tuo labiau kad tėvai irgi nelabai žiūri. Nu aš tai prieš. Laiko gaišimas.

Pas mus yra ir nieko cai gero!

Girdejau paie jas… as nei uz nei pries… atsiras tai atsiras… Nežinau

nenoriu!!! xujnia mujnia…geraj kad nera;P

Greiciau padarytu, greiciau tiesa apie daugeli isaisketu Šypsena Juk gerai besimokancios mergaites ir berniukai - nesilanko bangoje, ar ne?

Uz knygeles paprastos istaisyma, tai tik pylos gautumei Šypsena O uz elektronines - manau daug didesniu nemalonumu turetumei Šypsena

niu greit atsiras…nzn…ar fajna…ar ne…niu ishbandysiu suzhinosiu… Mirkt.

Nekaltas

nera ir nebus;P~

nėra, bet būtų š.ūdas jei atsirastu Veee Pavargęs Piktas

žinau, kad Jezuitų gimnazijoje yra. Pas mus tik informatikos pažymiai yra internete ŠypsenaIr gerai Cha cha Nenorėčiau, kad tėvai galėtų bet kada pažiūrėt mano pažymius Ne

nea nera… apie tokias ish wis negirdejaw…

Nea, pas mus dar tokiu nera, ir tikiuosi nebu, nes kaip matau is atsiliepimu, jos tikrai nera patys geriausi dalykeliai Pavargęs

Vis zada ir zada padaryti… Bet kaip ir nera kol kas… Ir gerai… Visai nesinori, kad tevai nuolat nervus tampytu del kiekvienos n ar prastesnio pazymio… Tuo labiau kad nebemazyte esu… Mokausi del saves ir sau, o ir savo pazymius zinau. Tiap kad man jos nereikalingos… Beto speju, kad dabar kiekvieno daugiau reikalu su pc turincio mokinio garbes reikalas bus bent pabandyti isilauzt i ta dienyna… Cha cha