elektrine virykle

elektrine virykle

baigiam susiremontuot buta,iskilo dilema kokia virykle pirkti-galbut elektrine?kas tokias turit gal galit pasidalint patirtim,ar daug elektros sunaudoja,ar greit ikaista,kokiu firmu geriausios ir pan.Is anksto dekojuŠypsena

Musu Smeg, kaitviete - stiklo keramika, beveik 2 metai, priekaistu neturiu Gerai, ikaista greitai, valosi normaliai. Na dujos ikaitina puoda siek tiek greiciau kokia puse minutes Cha cha, bet kai reikia palaikyti virima, gyvos ugnies taip nenureguliuosi. Orkaite atskirai, gal puse metu turim. Silumos i aplinka atiduoda nedaug, taigi saltu oru nepasisildysi Cha cha Visu galimybiu irgi nespejom atrasti Šypsena ir isbandyti - grilis, ivairus kaitinimai virsus-apacia, oro cirkuliacija it t.t.

Kiek paklojot uz ta kaitlente lituku?

JP.

Jeigu dar liko pinigu tai rekomenduociau tik elektrine.Oro negadins bjaurus duju kvapas,o draugus galesite pavaisinti puikiais kepiniais,nes tik elektrine orkaite sia funkcija atlieka be priekaistu.Zinau,nes jau 5 metai tokia naudoju.TaipO kas liecia elektros suvartojima,tai tikrai nedaug gal kiek daugiau reikia orkaitei,bet juk nekepsi kasdien.Cha cha

Tiksliai nebepamenu, o ir kaina ne parduotuvine - geras draugelis dirba buitines tecnikos skyriaus vedeju Cha cha na supranti kurlink suku Mirkt Vo prisiminiau, ant lentynos kaina berods 2200Lt buvo, mes tikrai tiek nemokejom TaipŠypsena. Brangi todel, kad sensorika, be rankeneliu GeraiGerai
Kai viryle vientisa ir neintegruojama, uz pora tukstanciu tikrai ne prasciausia galima nusipirkti.

As nusipirkau keramikine Gorenje,esu labai patenkinta ir naudojuosi visomis jos funkcijomis(grilis,karstas oras it t.t.),tikrai rekomenduoju,kaina apie 2000 Lt

Na aš prieš pora metų už 1800 lt nupirkau integruojamą elektrinę orkaitę ir keraminį paviršių Bauknecht (su transportavimo defektais-reik parodyt, kad atrastum). Tiesa ne sensorinę, bet ir ne paprasčiausią Kolkas žmona neiskundžia Šypsena Tiesa gal puodai ne taip greit ikaista nei dujinej

Ta prasme Gorenje integruojama? Man tokios reikia? Kur pirkai?

Nea,mano ne integruojama…integruojama tarp spinteliu,vaŠypsena

Pirmiausia reiktų sužinoti ar galima elektrinę viryklę statyti.

Na daugeliui zmoniu orkaite neatsipirks. Paklauskite saves kiek daznai kepate orkaiteje? Kiek kainuoja orkaite? Kiek kainuoja jusu darbas? Kiek metu zadate orkaite eksplotuoti? 10metu orkaite uz 2200Lt per metus 220Lt, vargu ar isvis imanoma sutaupyti ruosiant namuose. Juk perkant paruosta vista iskeptus pyragus sumokesite maziau del to kad kulinarines firmos arba maximos dideles ir atsiranda mastoekonomija ko niekada nepasieksi namuose. Uztektu elektrines kaitlentes. O elektra kainuos pigiau (yra specialus tarifas naudojantiems elektrines virykles) bet del padidejusio suvartojimo mokesite tiek pat.

Ta pati ir as sakau. Abu su drauge esame uzimti karjeros siekiantys zmogeliukai. Pusryciams kas nors paprasto-pasildomo-is kulinarijos, pietus mieste, vakariene ka parsinesi is Maximos po treniruotes Šypsena . Taigi sprendimas musu buvo: kaitlente ir mikrobangu krosnele. Orkaite tikrai nereikalinga.

JP.

As pyragus kepu ne tam, kad ka nors sutaupyciau… Jei jau labai noriu pamaloninti seima, tai tada ir kepu… O jei tik siaip noriu pamaloninti, tai nuperku… Ir orkaite ne is tu prie taisu, kuris turi atsipirkti…

Na siulau ziureti praktiskai ir i orkaite. Cia juk ne meno kurinys jis turi tarnauti racionaliai, net paveikslai atlikdami savo estetine funkcija gali buti puiki investicija.

o kaip apskaiciuoti verte iskepto pyrago? Ka malonumas valgyti namuose kepta pyraga nieko nevertas?
Matyt, esu beviltiskai nusenusi…

Turbut ir ash beviltishkai pasenusi savo paziuromis…Aš nekaltasAš nekaltas
Taip viska skaiciuojant, tai turbut ir shaldytuvo ir pan. buitines technikos tureti neapsimoka… ir galu gale virtuvesAš nekaltas
nuejai kur nors ir pavalgei: tiek pusrycius, tiek pietus, tiek vakariene, bet… namie gamintas maistas juk skiriasi nuo to kuri valgom kavinese ir pan. tiek savo kokybe, tiek skoniu…Aš nekaltas

[quote]
Stiklė rašė:
o kaip apskaiciuoti verte iskepto pyrago? Ka malonumas valgyti namuose kepta pyraga nieko nevertas?
Matyt, esu beviltiskai nusenusi…

Joo, as prisidedu prie visad teisiu moteriskiu Taip. Nieks neatstos Vyrai skaniai iskeptos vistos, lasisos kepsnio (mikrobangej tikrai ne taip!) ir kt. O vedarus negi visa laika eisi pas anyta valgyti Cha chaCha cha Arba kugelio pas uosve? Cha chaCha cha

[quote]
sirse:: rašė:
Nieks neatstos Vyrai skaniai iskeptos vistos, lasisos

bet jei dazniau pats daraisi valgyt, nei kad moteriskoji
puse suranda laiko, tai tada skaniau tikrai kavinej Šypsena

kepsnio (mikrobangej tikrai ne taip!) ir kt. O vedarus

mikrobangej isvsi nesamone, bet yra orkaites. tokios
mazytes vistai tik, arba dar mazesnes.

na ir nusigrybavot link konkreciu valgiu.
geriau dalinkites patirtimi kas ka uz kiek ir kur pirkot.
galvoju, gal sau kaledine dovanele pasidaryti - nusipirkti virykle. Dabar kaip tik Senukuose (maciau bukletuka) akcija visas komplektas integruojamos Hansa virykles - 1800Lt. palyginus nedaug. keramikinis pavirsious, orkaite 8 programu. gal kas si varianta labiau apziurinejot? gal atkreipet demesi i kokius nors trukumus?

kita diena. pati apziurejau ir man visai patiko. nors ir nera tu kazkokiu begiu istraukiant skardas is orkaites, nors ir sieneles paprastos, ne tos kazkuo padengtos, kad lengvai valytusi… bet visa kita atrodo tinkama Šypsena