ekskursija Vilniuje

cia tinka posakis ‘‘lazda turi du galus’’. as tai vadinu kitaip - stumtraukiu.Cha cha

gal i pavyzdius tiktu kaklilio gibrano postringavimai apie liudesi ir dziaugsma. neesate skaite ar girdeje?? na, nesakykite, kad man tex ieskoti citatu…Cha cha

tuomet nieko nesakysiu… Mirkt

Care, vadink mane tu. nekenciu, kai i mane kreipiasi ‘‘jus’’, nes esu neikiraus familiarumo salininke, o ne oficialumo. tuo labiau, turint omenyje mano amzeli.
pacituosiu, kai rasiu. reikia perkratyt tik viena stalciu… bet koooki stalciuCha cha

ech…vis jai "Jus" nepatinka…

smagu patenkinti ta nepasitenkinimo jausma… istiesu… labai smagu. netgi piktdziugiskai!!Cha cha

o kaip mane vadinsite - taip nepagadinsite. tokie menkniekiai - tik isorinis nepasitenkinimo faktorius, kuris retai gali tapti labai itakingu, ypac tokioje smulkmeje…

beieskodama tos citatos (ji aiskiai nenori islisti), radau kazkokias kazkieno sukurtas meiles laisku rasymo taisykles… va-je-zau. na, bet ju tai gal tikrai necituosiu, dekui.

o kodel ne…?

nematau prasmes.

paklausciau kodel…bet tikriausiai sitas klausimas bus labiau atsibodes uz surugusius ir piktus veidus matomus kiekviena diena kiekvienoje vietoje isskyrus tualeta…todel ir retorini teigiamaji klausima pateigklausiu - o gal jos ir neturi buti…?..

prasmes.

Tema Autorius Žinuciu Paskutine Vizitu

Mirkt Sekso ir meiles tema Care 69 11-13 14:34 671

tik pastebejimas Aš nekaltas

isivaizduoji, ir as tai pastebiu…

as tai beprasmybes zmogus. as daznai izvelgiu visa ko absurdiksuma ir nereikalinguma, visa ko beprasmybe. del to man nera lengva.

kodel del to nera lengva…?

o kodel jus manote, kad esate "beprasmybes zmogus"? ar tai momentine nuotaika, ar perzvelgusi visa savo gyvenima nerandate prasmes gyventi?

viskas yra akimirka, momentas… akimirkos amzinybe, kaip as vadinu. juk ir sypsena galioja tik akimirka.

beprasmybes… na, as beprasmybes salininke, turbut taip. tik tai teigiu ne neigiama prasme. tiesiog daugelyje dalyku, mums pateiktu kaip savaime suprantama arba primyginai suprantama reiskini, as izvelgiu beprasmybe, tuo tarpu kai didzioji dauguma mano aplinkos zmoniu virskina viska, kas patiekta. as daznai to atsisakau ir tiek.

kodel tu ‘‘uzsiparinai’’ ant to katino?? pastebejo, kad gana daug komentaru ir tiek. kitas dalykas - kate, kaip ir moteri - neimanoma pagristi logiskai. cia yra truputis iliuzijos, truputis realybes, truputis mistikos ir paslapties.Cha cha

jom paciom su savim sunku…Mirkt

nera meiles - nera sekso…yra meile - bus ir skausmas…geriau nebutu meiles ir sekso, nei didele skyle Tavo vietoje…is nelaimingos meiles atsiranda vienuoliai ir kunigai…atsiranda ir religijos…

galit ir nesutikti su manimi…tai mano objektyvi - subjektyvi nuomone…ir jos teisingumu nera prasmes gincytis…man ji teisingiausia…