ekOnomiskine


ekOnomiskine

600km, 200 is ju trasoj, kiti miestas. grubiai 120ltr duju ir kokie 4-5tr benzo Ufff ekonoms Apkabinimas gera auto, bet vistiek nelabai as anos suprantu Ne Cha cha

cia ta kur uz pigiai ar ta kur uz brangiai ? Cha cha

20l kopūstų ekonomija Juokiasi

Moraliskai pasenes modelis Taip

įdomiu kampu fotkinta… šikna tokia siaurutė atrodo, o priekis platus Nekaltas

sia savaite reidas visoi lt del posukiu rodymo ir kalbejimu tel uz vairo, gavau premija 50lt Piktas

tevukas, pagal sena uz tel gavai ar cia uz posukius?

cia ta, kuri ne mano ir kuri paimta byskiu pasivezyt, kad perprast kur tas anos kabliukas ant kurio maunasi daug sito modelio megeju… nezinau, bet as iki sio ano nerandu Ne Na, randu kazkiek, bet ne tiek, kad svaigt apie ja ir kist melejOnus Cha cha bl, girti audi inzinieriai prikure cia Ufff Cha cha

svalkė išspęstų visus kabliukus Taip

manja, sitos visos jau senai perlipusios visus moraliskus pasenumus Cha cha arba atkeli iki naujos ygio ir gaunas moderni klasika, reta auto, arba pjauni iki galo ir atiduodi i srota Ufff

ubagss’ai ne tas modelis Ufff sitom laikas y svalke Taip prikelinet galima kazka reto ar siaip verte turincio o situs lauzus nurasyt seniai jau laikas Ufff

manjakas uz posukius, pazeidimu nuturejes metu laikotarpyje.

ubagss, nekiekvienam tokia auto Ne Pats turėjau net dvi, vieną per klaidą pardaviau, kitą pardaviau, nes nelipo pati mašina, dabar su A8 važinėju. Va šita tai didelė bulka ir tiek… Man tiek akiai, tiek širdžiai V8 mieliau žiūrisi Drovus Apie tai, kad rasti tokią neužmuštą net kalbos nėra Ne Nusipirkęs bent jau 10 000Lt sukiši dar iki privedimo iki normalios būklės, o daugiau pagal pedantiškumo lygį.

Tevukas, bauda nx daba uz koky suda kita kart baus visa bauda Žliumbia

beje ubagss’ai zinai kad pasimetei skaiciukuose? Mirkt vakar turejo but 29 ir su siandieniniu jau 30 Mirkt

prisiminiau kaip vienas su X5 (spėju kažkuris iš silpnesnių) bandė mane mokinti kaip reikia startuoti nuo sankryžos, prie ketvirto šviesoforo (tris kartus iki tol rūūūkęs belekaip) visas rimtas bachūras atsidaręs langą, pritildęs mūzoną, patraukęs blondinę į šoną sugebėjo ištarti man klausimą: “Kas čia per šimtinė, b.l.e.t?” Juokiasi Pasakius, kad V8 liko nesupratęs Juokiasi

manja, zinau as ta tavo teliukine pasauleziura bliudo dydzio, tad buk ramus Ufff Cha chatom4s, nu jo, tavo elgesio su auto variantas irgi nebogas Cha cha paperki uz brangiai, sutvarkai ir stumi uz pigiai Cha cha sita yr mariaus, kaip zinia, jau sukista virs 10kLt i sita, o kebulas vis dar baisiai baisus Cha cha stovi anam sita virs 15k, o siuo metu biesas stumdo savo, kuri tiek pat techniskai sutvarkyta ir kebulas grazesnis uz 5k Cha chajei lygint 2 panasius modelius, tai v8 ir a200 20v, man zyylas (a200) zyyymiai geriaus, smagiau ir visaip kaip + savo ‘charakteriu’, nei sita Taip

manjakas as pavyzdingas vairuotojas, kai isgeres uz vairo vaziuoju tai posukius rodau Taip

ubagss, taip ir supratau, kad Mariaus čia Juokiasiva iš Dimos, tą savo pirmąją juodą, tai susigražinčiau su mielu noru, antros nė už ką neimčiau, tik manoji Moteris įsėsdavo į ją, taip sugesdavo kas nors… O remontai nepigūs, jomajo… Pirmąją gi pardaviau dar už normaliai (kaip tokiai auto 15 000Lt tikrai daug, nors sukišta buvo šiek tiek daugiau), su antra buvo didelė Ignoruoju, bet žinant tai, kad Narkozės pakeistas diržas (keista buvo su viskuo kas priklauso, detalės dedamos tikrai ne pigiausios) trūko po 10 000km, tai padariau teisingai ją pardavęs, dabar už tiek pat pasiėmiau A8 tvarkingą su dujomis jau Juokiasi