Einu gerti alaus

Einu gerti alaus

Sedziu cia su jumis laika taip sakant veltui leidziu, nusprendziau einu i bara alaus atsigerti, gal kas nori uz kompanija?

as negaliu Liūdnas

ing kuri?

Salta gi… Nežinau

nešiandien

tipo sabutylniku ieshkaiNekaltasNekaltasNekaltas

As cia vietoje, prie namu Lazdynuose. Vilniuje jei ka.

TaipTaipTaip

as tai tokia pati minti ismindziau, saku einu parukyt Kietas vejai visa tai …

gert anksti rodos…

misliju kad tiek ash nepakeliuDrovusAngelas

senokai bebuvau lazdynuos. zinau paparti, lazdynelius, erfurto restorana i lariu alaus prie zerucio. kas da is tu laiku like i kas acirade?

Foxe1 tu vel ???Piktas dar tik pusiaudienis tai kas bus vakare?PiktasApakęs

Erfurto restorano jau senai nebera, Lazdynu alaus baro ir restorano taip pat nebera. Alaus lariokas prie Zerucio yra, Papartis taip pat veikia, Riesute apacioje atidarytas naujas baras, ir prie Lazdynu buvusios parduotuves dabartine Saulutes buvusiame spaudos kioske yra toks bariukas. O daugiau Lazdynuose nieko gero nera, na vienu zodziu einu, grisiu po valandeles parasysiu.

menu, ziuredavom paparty sporto varzybas…

Tai kiek laiko tu čia gali eitiApakęs
Ar tu jau GirtasGirtas grįžai?

Na va, grizau. Uzejau, ir pamaciau toki vaizda, prie stalo sedejo trise, prasigeres architektas, ir dar du, architektas pradejo rodyti kazkokius brezinius. kiti nieko nesuprato, as paemiau alaus ir prisedau, pakalbejom apie gyvenimiskus klausimus, apie moteris, tarp kitko labai grazi barmene buvo. Ir dabar grizau namo ir kaip sakoma, as su jumis.
Kas kita karta eis alaus gerti?Apakęs

Še tau. O aš tlf duoduosi, ieškau sugerovo… Laimingas
Bet nieks negali, o man alkoholio reikia ant ištroškusių plaučių…Alus

Tai kur tu buvai anksciau, nors ir dabar ne velu, gal padarom po pora bokalu?

ai per firewall’ą negalėjau rašyti bangoj. Galim varyti. Bet davai kur nors centre… Bo aš tos sostinės xren pažistu.