egr

^^^^ eko reikalavimai nuo seno buvo.Tik is pradziu egr vamzdelis i isiurbima buvo 5mm o dabar 5cm.

Techniškai jūs teisūs. Tik bet koks sąmoningas individas kaip ir neturėtų būti prieš ekolopgiją ir švaresnį orą. Cha chaTaigi, aš ne prieš tas gamtosaugines normas. O ten išjungti reikia nereikia ir važinėti su garvežio dūmų šleifu - well, nematau tame racijos ar privalumų nei sau, nei aplinkiniams.

Ekologija

Euro normos, taip ir atsirado Euro 2/3 EGR, euro 4 DPF, euro 6 ADblue todel ir neturim eurpoje vaz, gaz, kamaz, zaz, dogfeng, hanjung, byd ir kito “gėrio”

Su sąlyga, kad variklis tvarkingas, termostatas veikia, tai aš nekišu nagų nei prie DPF’o, nei prie EGR’o. DPF’as regeneruojas tvarkingai kas ~700km pagal logus, EGR’as švarus. Vienintelį dalyką ką padariau, tai išėmiau sklendes, prisiklausęs tų pasakų, bet galvoju gal sudėt atgal, nes nei jos apsinešę buvo, nei tepaluotos. Kažkaip tie visi remaperiai ar užsiimantys EGR/kolektorių valymais nieko nešneka, kad visi tie užsikimšimai, tai gedimo priežastys, tai pradžioj keisčiau termostatus, valyčiau suodžius ir t.t., o ne atvirkščiai.

prie tvarkingu termostatu suodziu minimaliai kolike. klausimas ar be egr daugeja dumingumas?

va va - pasekmių šalinimas tik galvoj

atjungia visus tuos EGR ir t.t., o softas lieka dirbt kaip su jais buvo - čia jau ok tiurlngas? Juokiasi

su egr dumingumas tik dideja…nes egr ant laisvu meta dali sudegusio misinio atgal i isiurbima… katalyzas mazina duminguma… dpf mazina duminguma ir kosmiskai eda NM ADblue is vis total kosmar bet vis tiek visko pasekoje viskas islekia per triuba lauk… Auris - dumus "naikina’ tik filtras…daugiau…jeigu pradejo dumyti tai pradejo…tik remontas ne 50 euru o 500 +500+500 Cha chadarėnas - jeigu taip kaip tu sakai…tada joa…bet pasalinimas ir reiskia ne tik mechanini pasalinima, bet jeigu reikia ir konfiguracija keiciama… senom nereikia jokio softo liesti…atjungei, kompas pats programuoja kiek oro reikia…kuo naujense tuo didesnes bedos

Man pagrindinis stabdis tų visų kastracijų, tai kai pas Vasia garaže viską užsiglušina su neveikiančiais termostatais, užčipuoja atsukant visus kraniukus ant max ir važinėja mieste su dūmų šleifais, jei dar katalizatoriu su DPF’u išsiėmę, tai iš galo tokių net negali stovėt ventiliacijos neuždaręs. Tvarkingam varikliui užglušinus EGR’ą ir normalioj vietoje užčipavus, tai dūmų minimaliai bus, bet jei katalizatorius su DPF’u išoperuotas, tai smarvė niekur nedingsta.

dr, jei egr, tik mexaninis, glusink ir gazuok Juokiasi nepatiks kaip vaziuoja, uzmausi ta slangele atgal Cha cha bet greiciausiai jau neuzmausi Cha cha

SUOMI, o toj konfigūracijoj ką jie pakeičia? Visas kreives, algoritmus ir t.t. Kaip sako - baaaaaikit, nemanau… Juokiasi

Man ir su DPF smirda, kai 3er žmona kieme pakuria, jei durys neuždarytos - Veee Cha cha

O ką realiai duoda tas EGR atjungimas? Atsimenu, buvo “burnaja” disjusija Būr ir dar kažkieno. Cha cha Neatsimenu, kas laimėjo. Cha cha

pagal pojucius eiliniam vartotojui: seniau buvo taip- net ir pats kruciausias karbiuratorius niekada nevalins taip, kaip pats paprasciausias injektorius. nes fiziskai negali per save praleisti tiek oro. o su dabartiniais varikliais- visi axyujielintu sede prie tos pacios kubaturos variklio, bet su uzmautu eiliniu karbu- butu: kaip cia taip gali but, kad taip lupa. Apsvaigęs

Tai vat jekalogija… Tai kai ishgaudys tuos lokus kurie plika akim maotis kad dumina juodai ar net melynai… kai uzdarys nx senus sunkvezimius bei autobusus… tada galesim kalbeti apie egr ir dpf ishsaugjima… jei variklis tvarkingas ishmetus tuos ekologinisu dalykus niekas nei dumina nei ka… taip kazkiek tu kietu daleliu ir kazkokio dar brudo ishmeta daugiau, bet kaip ir minejau skaitykit texta nuo pradziu Uffftegyvuoja… elektra ir benzai… Cha cha

nakciau nusisnekejai apie karbus ir injectorius

man astra h be egr pradejo sunkiau silti, nezinau cia sutapimas ar ne Šypsena

darėnas - jokiu kreiviu ir algoritmu nereikia, tiesiog “parodo” kompui kad visas oras eina per matuokle, ir jokio turio papildomo nera isiurbimo kolektoriuje… Auri - egr atjungimas duoda kad pasidevejusiam varikliui suodziai is ismetimo nemetami atgal i isiurbimo kolektroiu kuri susimaises su tepalo garais rankasi smalos pavidalu ir mazina oro patekima i kamera…+ saugo voztuvus ir ktias dalis nuo smalkiu abrazyvo… tai tiek ziniu… mantas - teoriskai turetu truputu truputi leciau silti…nes koletroius trayukai salta ora…o siaip sutapimas

Moto, as cia neseniai linksminausi sena polika damusinedamas. Cha cha 1.4 mono. tai ta sena polika su viena farsunke karbui, palyginus su tais visais naujais polikais, kur neseniai cia Kipsas deliojo- skirtumas kaip diena ir naktis. kubaturos mano bandytu tos pacios.