E398 sub'as


E398 sub’as

toj motoroloje istikruju yra 4 garsiakalbiai. 2 aukstu ir 2 zemu. o tie kur zemu dazniu tai metaliniai Apakęs

Pjezoelektrinės plokštelės Taip

tai skaitosi kaip ir subas Nekaltas?

Na, kaip ir ne:

iš wikipedia. Tie maži garsiakalbiukai neturėtų pakankamai galios sukurti žemam dažniui; paimk tarkim paprastas ausines, į jas paduok stiprų garsą, aukštus dažnius girdėsi gerai, o žemus vis silpniau ir silpniau, kadangi žmogus viską girdi logaritmiškai. Kad žemus dažnius girdėtum taip pat, kaip ir aukštus, žemus reikia paduoti daug labiau sustiprintus… Dėl to, kažin, ar ten sukuriamas tikras žemas garsas, ar ten jie tik virpa ir sukuriamas “pseudo” skambesys. Paimk tarkim šį failiuką ir pasižiūrėk, kaip jis skamba per pc ir kaip per telefoną daliax.phpnet.us/uploads/garsai/dj_magic_mike_-_bass_test. mp3Pasakyk, ar panašiai skamba, ar telefone tik vibruoja, įdomu, ar mano teorija pasitvirtins Cha cha. O.T. Jau net stogas važiuoja nuo tų studijų, akustinės elektronikos įtaisų, ADF, ŽDF ir kitos bbnės Mašina Idėja

neduoda man i ta nuoroda ieit. geriau i rapidshare imesk

bet nesakykit-mataruoklis kaip telefonas gerai kalbasina

Turi veikti nuoroda. Nusikopijuok ir i6trink tarpelį prieš mp3… Kažkaip keistai čia veikia tas hostas Cha cha

fun.xpam.de/audio/bass-test.mp3

Ta didele permatoma plastame galima su Hermetiku priklijuoti prie plokstes ir tada mobas netraskes kai per garziai muzika leidi (kazkada skaiciau Motofan.ru arba supertrubka.ru)

Ant D900 paleidau ta sub test tai jokios vibracijos nepajutau garsa atkure gerai viskas skambejo kaip ant pc tik kad labai tylei isgirs buvo galima tik 3cm nuo ausies

tai as ant kompo ta e398 kolonke pajungiau su tuo testu, tai nlb nulaikyt laidelius ejo Juokiasi

Kadaise turejau si tel, jei ne jo koloneles, zuves tel butu. Karta buvau per pati telefona paleides melodija “Bass Mechanik”, tai pradejo trasket viena kolonele po to Cha cha

[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/638149.463-=(1985244292](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/638149.463-=(1985244292) i tema Mirkt

tai tipo jei klausai su juo kokiu ziauriai beldzianciu melodiju, tai ali ten kaskas nueit ir basku ibarsket? va pas mane tai an sios melodijos vienoj vietoj trasket pradeda. parsissiuskit gal 17 sekundziu ttrunka Mirktva is cia :speedyshare.com/596799443.html

neveikia linkas Kietas

o tai tau… tikrai neveikia. tipo per senas dfailas… Cha cha na, bet tada jei neveikia, tai nereikia … Cha cha o! surimavau Cha cha

autorius pamirso paminet, kad fotkinta su k800iMirkt