e38 vez labiau nei audi

beje nekazka su troijke isisiskirsi…penki metai pries visi apie kregzdes svaigo… dbr pilnos gatves 1000euru neperka niekas…troijkiu tas pats likimas - tai kur cia iskirtinumas

jo jo 3-4 Cha cha as forumo nevartau cia, as ziuriu nutraukas ir t.t. nes belekiek kartu buvo prifotkinta ir prisneketa daug nesamoniu, tautos nuomone kartais idomu pamatyt, taip pat bendrauju su keliais zmonem ir t.t. BET vat dabar pats idomumo deliai perverciau kelis psl nuotrauku, ir paziurejau kiek uzima AUDI nuotraukos ir kiek BMW konkreciai… nu tai ka as galiu pasakyt…

q & r, taip troikiu pilna, tu paciu e46 jau dabar kaip prisikta, ir ka mes darom? o gi bandom issiskirti, galiu duoti pvz jum viena, pasidariau bagazines dangti, nu ir ka Cha cha 90% ji maciusiu jis nepatinka, ir as DZIAUGIUOSI, nes tikrai zinau kad nebus ju pas kas antra… Mirkt svarbu man grazu Šypsena

tai ir kariauk su jais kaip kad ir mes kariaujam kartais su tokiais audi ‘myletojais’ Mirkt negalima galvot apie visus taip pat… Kvaila butu tikrai taip ‘kest’- ‘nekest’. Yra geros auto visose tikrose firmose. Ir jei man bmw kazkokio fanatizmo konkurentas, as tikrai neteigsiu, kad bumeris yra ne Gerai, kaip ir m3 e30 Girtas ir dar keletas kuriniu… Taip pat ir pas audi yra tu ‘perlu’ del kurio ir Audi yra Audi Labas Cha cha o ka darai, kai is tavu maciau tt turi, o ir vidmos s4? Spjauni i snuki ir griuni ant zemes is isterijos, kad audi arti? Cha cha Be be be

tu pagal statistika nesiremk Cha cha gal reciau cia lankosi bmw fanai uztat… aij koks man skirtumas gyvenk su bmw Šypsena as gyvensiu su quattro Cha cha

nea, bet kadangi vidma pardave s4 ir mes su juo kalbejom ka pirkt ar a6 ar passata, spek koks mano atsakymas buvo Liežuvis as nieko pries neturiu jas, bet kartais megstu pasipyzdavot nes toks esu ir nieko nepakeisi Cha cha bus labai juokinga kai kazkada as audi nusipirksiu, bet daba yra kaip yra, Bmw FTW!

deivi, vat butent, cia lankosi DAUGUMA audi fanu, del ko si vieta kartais buna vadinama ne autobanginiai o audibanginiai Šypsena

norejosi kaip geriau…gavosi kaip visada Juokiasi

Robke…jei tu pacaniukus dedancius is neto nuotraukas,zinancius apie pacias masinas tiek,kiek ir mano mociute, laikai Dauguma audi fanu,tai as jau kaip ir nebeturiu ka pasakyt Šypsena

o apie automobili reikia butinai kazka TOKIO zinot kad turetu jis patikt?

man irgi sitas puslapis antipatija audi ivare Šypsena

ne,reikia apie ji nors truputi zinot,norint ji komentuot…O va cia ir prasideda linksmoji dalis Mirkt

o ka zinai tu ko nezinom mes? juk niekas tau nesako parduok audi Šypsena daug kam tik jos sleikstuli sukelia

Man audi visai patinka, bet jau tikrai bloga nuo cia dedamu ubagiu, bulku… Šypsena

Myliu fotozopa kazkokia Cha cha

eiline tema AUDI vs … > pries ir uz Cha cha Cha cha Cha cha Zmones kurie nori pasilazdavoti ir paerzinti, deda audi ir linksmai leidzia laika Cha cha O visi siunta Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha . Kai nustosit kreipti demesi, neberasysit prie floodiniu foto komentaru - apamzes masiniai dejimai Mirkt Si foto tik vel suzadins aistra paerzinti kitus ir vel des audi Cha cha Cha cha

bajoras> pilnai sutinku su tavim…ir ash dedavau tas audi foto kruvom Juokiasi ,bet dabar net paciam kazkaip gedos jausmas apima kai pamastai Drovus Taip Klasta reikia gi visad nuo kazko pradet Mirkt Alus

mda… Juokiasigraziai ziurisi foto Šypsenao del Audi ar bmw tai siaip nelabai sureiksminu vienos ar kitos firmos masinu, tiesiog renkuosi tarp situ markiu ir tiek Mirkt M3 neiseina tai imamam S4, bet dabar mintys sukasi apie treciuka arba penktuka Cha chao jei nori gatvej issikirt is kitu tokiu paciu masinu manau galima nesunkiai tai padaryt Mirkt

o tu Jurai kiek maciau nesamoningu komentaru ir nemetai,del to kazkaip ir antipatijos BMW nejauciu Cha cha

foto Apkabinimas Girtas