e38 vez labiau nei audi


e38 vez labiau nei audi

be rysio, aisku, tas tavo komentaras, bet… audi yr audi, bumeris- bumeriu Mirkt Gerai

o quattro yra quattro Šypsena

sorry, nekenciu audi Labas zinau kad bmw ****as ir t.t. bet nekenciu audi, nesipykstam Apkabinimas

kodel? kas joje nepatinka? Šypsena Man audi i bmw Gerai Klasta

Daigc blia Myliu

nu blia sitas puslapis neapykanta jom ivare, nieko nesakau geros masinos, nu bet negaliu ziuret as i jas… Liūdnas

tai ka daria tada, kai reikia sesti i audi draugelio? :d ar panasiai? Cha cha

quattro gal ir yra quattro, bet kas iš to jei nei vienas praktiškai iš tradicinių audi mylėtojų jo neturi Šypsena

wialniaz Juokiasi Geraideivi, vaziuoju o ka daryt…

ale va keista kaip zmonem taip gaunasi…Nu pas mane nera taip kad vienos ar kitos markes labai jau nemegciau ar ka Nekaltasdar pasakyk robke kad ir i r8 skersas ziuresi Juokiasi Mirkt

nu GRAZI masina, bet jei ir galeciau leist ja sau - nepirkciau, rs4 nauja irgi achujiena masina bet as irgi nepirkciau jos

a,nu va cia jau protingesnis sakinys Nekaltasnu bet tu matai ka su zmonem padaro netas Mirkt

visiems pagal skoni Šypsena ir visiems neitiksi Šypsena

labai nemegstu uz tai audi fanu kad primygtinai audi kisa su tokiais komentarais kaip “ka daro netas”, “o bmw to neturi”, “o su rwd to nepadarysi” ir t.t. Mirkt

na tu pats paminejai kad sita nuostata tau ivare butent sitas puslapis,tai kaip cia gaunasi? Šypsenavos ne kasdiena toki tenka paeksploatuot,bet kazkaip,ivardinciau pacukiskos mintys, kaip BMW nivalyt,gaidys,rwd ****s ar dar koks brudas i galva kazkaip neateina Nekaltas

visada norejosi kazka turet ne taip kaip pas visus Liežuvis o kadangi sitam page 90% propoguoja audi tai kazkaip nesinori josios Šypsena

geriausia veza tas ka gali kasdien vairuot Be be be nesvarbu audi,bmw,nissan kox skirtumas vistiek 4 ratai Klasta

3-4 Temos kas susije su audi o toliua pilna bmw MB ir t.t jei jau dauk kalba apie audi tai reiskias man nepatikti Cha cha nesuprantu tada taves Šypsena

vezti gali ir Dacia kokia,tik ar tu budamas vairuotoju(o ne vartotoju) busi laimingesnis? Mirktvargu blia…sakai ne taip kaip pas visus? Cha chashkias as einu teisinga linkme Juokiasinors ir su Audi Cha cha