Ė


Ė

Baisokokas, ar nelabai? Cha cha

Baisokas

RealIbej geriau atrodo. Ir labiau tinka tamsesne spalvavmcdn.ca/f/files/shared/feeds/automotive/2016/09/264457_2017_m ercedes-benz_e-class.jpgs3.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2016/06/2017_mercedes-be nz_e-class-estate_e-class-wagon_01_amg-e43_08.jpg

jauciu nei grazus,nei negrazus…klasikinis mersas,kuris 10metu isliks nesusenes.

Žiūriu intenere, tai 350d 4matic net nematau tokio, RWD only. Cha cha Klasta

Mrc išmoko vienu ratu važiuot, tai visi galit išmokt Cha cha

universalas grazesnis nei sedanas su pseudo lempom i s’ke neshanciom… Blogaio siap grazus Taipbet sitas grazesnis…partsopen.com/images/2014-mercedesbenz-cls-shooting-brake-amg-3 .jpg Cha cha

Man mokytis nereikia, aš vairuoti išmokau su vienu galiniu varomu, o po to tik trys automobiliai buvo ne RWD. Cha cha

Išplatintos Passat lempos gale Cha cha Man dizainas irgi toks +/- Cha cha

androids, tas CLS shooting brake kainuoja turbūt kokius bent 20proc daugiau nei E Cha cha

Robis nu ka padarysi… kainuoja tia kainuoja Cha cha

CLS pasenęs kėbulas jau, vat įdomu, koks naujas bus. Cha cha

kazka tokio zada…pictures.topspeed.com/IMG/crop/201705/2019-mercedes-benz-cls-3 _600x0w.jpg Gerai

Man soso, sedanai dailesni. Iš kitos pusės čia mersas universalas, tai jis ir neprivalo būti dailus Cha cha

autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-e200-2-2-l-universal as-20 09-dyzelinas-5660839.htmlVisi viska suprato? Cha cha Pirko su defekto motoru, praejo ta, pakeite deze, pradejo barsket, iseme matara. Cha cha Mldc toks rasytojas. GeraiO w212 visai mldc masinyte, galas gal kiek savotiskai atrodo. Bet visa kita Gerai. Tik aisku ne su 100w mataru… ir ne vieno turko dushmano savininko. Cha cha

Labai grazus.

Juokiasi dar helinis akumas turbut labai lengvas