Dziadas Badui atvirai

Boba,nepjaunames mes,o diskutuojame Mirkt. Su laiku viskas išsispres Gerai Šypsena.Gal tikrai reiktu foruma nuo klubo atskirti,nes man širdis labai skaudetu,jei del to kvailo reikalo,nors vienas įdomus dalyvis pasitrauktu Nustebęs.
pakales,junkis,mes čia visos tokios GražiGražiGraži Labas.

Labai malonu zinot, kad pasaulyje dar yra nekaltu vyru Cha cha Cha cha Cha cha
O del tu minciu Kietas Netiesiogiai rasiau Mirkt Tiesiog tu dabar ir vel pradejai ta pati rasyti, tik kitais zodziais Aš nekaltas
Kas norejo, tas suprato Šypsena
Aciu uz sekme Šypsena Man jos prireiks Šypsena
Ir nepavydek man fantazijos! Cha cha
Negrazu… Aš nekaltas Cha cha

Nu Dziadai, kad savo zhinutemis aishkiai parodei, jog Badas ir Paladinas kaip ir prastesni…O tiems, kuriems nera 30 kaip ir nepageidaujami. Nu vienu zhodzhiu, pats sau prieshtarauji.
Beje, Tu dar ir juoku nesupranti… Del girls.lt forumo Cha cha Cha cha

Ledi Gėlės, sveikinu su jubiliejine zhinute!
Prisijungiu prie muni baliuko tokioje idomioje temoje Cha cha

Piano, bet juk jau pasitrauke ne vienas idomus dalyvis Liūdna Pasigendu ShowDown, troy, Teisingo ir kt… Iki siol as maniau, kad nereikia skaldyti ir daryti is vieno forumo dvieju, bet dabar vis kyla kitokiu minciu… Nebesinori diskutuoti tokioj aplinkoj Piktas

Na man svarbūs visi,bet jei po teisybe,tai ne visu aš pasisgendu…Aš nekaltas.
Bet tu Boba,ne tik idomus pašnekovas,bet ir moderatore GėlėsMirkt. Tu pagalvok, kiek žmoniu būtu apvilta,jei išeitum… Nustebęs.Aš visada kartojau ir kartosiu,kad pasitraukimas nieko neišsprendžiaNe… tik nuskriausi save ir savo draugus Aš nekaltas.
Gluosnė Gėlės,junkis Labas ir tuoj šokti pradesim GeraiŠypsena.

Nieks nelaiko Mirkt Aš nekaltas Aš nekaltas

Nieks nelaiko Mirkt Aš nekaltas Aš nekaltas

[/quote]

Va shio pareishkimo ir laukiau Cha cha Cha cha Cha cha
Achiu, mieloji…

Nejau manai kad kam nors sugadinsi nuotaika?
Shiaip, blogiausiu atveju, norintis normaliai bendrauti zhmones ras kur isheiti…galesit chia pjautis tarpusavyje toliau. Kuriamu forumu skaichius neribojamas.

Taip, sutinku, kad isejimas - ne geriausias sprendimo variantas, bet kartais tiesiog butina duoti durniui kelia… Taip Na ziuresim Mirkt Labos nakties, leksiu jau Šypsena
Elenuke, tu nelaikai, bet tu - dar ne viskas ir ne visi Mirkt

Bangai reikia aktyvumo Labas tai aktyviau reiskites Cha cha kuo daugiau konfliktu-tuo geriau Taip

Nu taip taip, Dianela, teisi Tu tiesi… Bet vat imti ir visiems nutilti butu labau sudetinga Cha cha
Nes klausimas (beje, daug kas jau ir pamirsho kas gi chia sprendzhiama) vis dar ishkeltas… O butu taip paprasta viska padaryti… Tema - chebra, kas nori i uzhdara kluba, registrinates, kiti nesikishkit, klubas gali atsiskirti, nes shiaip forumo uzhdaro daryti tikrai neverta ir nemanau ar nors vienas irodytu prieshingai. Prashykit atskiros erdves, arba konferencojos formoje sau puikiai egzistuokite.

Elenuke Šypsena Jei tu nelaikai, tai der nereiškia, kad nieks nelaiko! Liežuvis Mes laikom ir labai stipriai!
O jums visiems, mielieji mano, noriu dar kartą pasakyti - Banga mus suvedė, supažindino, taigi, nekeikim jos, na ir kas kad nuomonės kartais išsiskiria. O jei padarys uždarą klubą… tegul! Manau mes visad rasim sau kampelį, kur galėsim maloniai bendrauti Mirkt Jeigu bus jau visai blogai - persimesim į “Blevyzgas” ten tai jau tikrai niekas netrukdys… galėsim nuo dūšios pasišnekėt… ir išsikeikt jeigu ką… Cha cha
Gluosne Šypsena smagu, kad prisijungi! Taurė

Tai jau tikrai, manau, draugystei tereikia ploto Šypsena Rasim kur pereiti. Šypsena

Dianela,tai gal tave Banga pasamde,kad tu ir Dziadas tuos konfliktus pradejote provokuoti?Apakęs Labas
p.s.Boba ir aš tave labai laikau Gerai Šypsena.

Gluosne apie tai manau ir eina kalba,tik ne visi perskaite Mirkt ir balsavimas buvo Bado suorganizuotas,kai dauguma uzh 2 varianta prabalsavo-pasake kad neteisetas buvo balsavimas Cha cha bet klubo 30+,ne forumo,nariu balsavime dalyvavo 1/3 taigi balsavimas ivyko,pagal istatus,kuriais chia Paladinas remiasi.Ir vel gi 50%+1 prabalsavo uzh 2 varianta Mirkt taigi klubo 30+ nuomone reikia pusiau uzhdaro klubo.O kas nors tai ishgirdo?Kiek gi galima apie ta pati?Kur tik tema apie kluba-ten aktyvus bangavimas,ir vis aibe nepatenkintu,tai leiskit gi mums pagaliau tureti savo kampa,jums gi partijos nereikia Cha cha Mes gi neprashom uzhdaro forumo Blogai kiek gi apie ta pati galima kalbeti?Ir i musu kluba jusu nieks varu nevaro,argi ne taip?
Bet Banga jau viska nusprendus ir mes cia tik zaidziam demokratija.

Dianela, o ash vis dar manau, kad ne viskas prarasta ir bus panashiai, kaip musu dauguma norejoAš nekaltas gal ne viskas iki smulkmenu, bet dar tikiuos, kad uzteks ir mums, ir Bangai smegenu susitart ir rast kazkoki kompromisa… apie tai ir vyksta diskusija Pasiulymuose Bangai…

Viska Tu protingai rashai, Dianela, bet jei liks tas pusiau uzhdaras…liks ir ginchai forume. Kas geresni, kas pranashesni, klubiechiai, neklubiechiai… ir t.t. O taip noretusi kad visa tai pasibaigtu. Todel jusu vietoje kurchiau uzhdara…nors, aishku, ne mano tai reikalas.

[n]Vienas_namuose, jei nori diskutuojam ramiai ir be izeidimu. Nenori - LabasAlus is mano puses ir gyvenk ramybeje. Sutarem? Aš nekaltas

Dar karta sakau - as nemegstu diskutuoti del to kas ka labiau myli, nes tai kvaila.

Del “Seimos” - sutinku, kad tai nera panaceja. Bet lietusLietuvoj su Atomuku pasiule kurti pusiau uzdara kluba toki kaip ‘autobanginiai’. Kai as paklausiau - ka konkreciai gero ‘autobanginiams’ dave pusiau uzdaro klubo sukurimas, nei vienas nieko konkreciai neatsake. Atomukas tik parase, kad cia gali zinoti tik tie, kas tame forume diskutuoja. Va graziausia ApakęsApakęs Reiskia siulome nezinome ka ir nezinome ar tai bus i gera. Tuo tarpu ‘Seima’ yra veikiantis ir zinomas pavyzdys.

Gal tada bent tu gali parasyti kokiu pliusu ‘autobanginiams’ dave pusiau uzdaras klubas? Klausimas lieka atviras…

Kadangi man niekas is uzdaro klubo entuziastu neatskleidzia privalumu, as ir nesutinku. Jei pamatyciau teigiama kazkokio pusiau uzdaroi ar uzdaro klubo patirti, galbut pakeisciau nuomone. Nesu kategoriskas.

Del kitu tavo klausimu visiskai sutinku Gerai.

Taves irgi.Taip

Ziuriu cia keistos tendencijos atsirado - kuo naujesnis zmogus forume, tuo labiau i duris rodo jau ne tik senbuviams, bet ir forumo moderatoriams Apakęs

O tau mieloji, tavoji plati fantazija tiek galvele susuko, kad mano pateikta abstraktu pavyzdi priimi kaip 100% tikrove. Atsipusk, vaikeli, Taip, isgerk kavos,jei nepadeda - Alus ar Taurė o del mano seimos ar mano morales nesirupink… O jei tau parupo skaistybe ar seimynine dorove ir morale, uzsuk i ‘Seima’…

P.S. Niekam nieko nepavydziu, buk rami…Taip Atia…Labas

Atsakau sąžiningai - nežinau, nes to klubo veikloje nedalyvauju.
O ir kas gali įvertinti klubų privalunmus ir trūkumus? Gal tas žmogus, kuris dalyvauja ir “Šeimos”, ir “Autobanginių” klube (jei toks yra)? Be to, bet kuriuo atveju jo nuomonė irgi bus subjektyvi. Lygiai taip pat kaip ir tavo bei mano nuomonės. Tu giri “Šeimos” klubą, kuriame dalyvauji ir moderuoji - man gi jis atrodo neįdomus. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
Manyčiau, kad tolimesnė diskusija nebūtina - tiesiog gerbkime vienas kito apsisprendimą ir nepirškime savo nuomonės kitiems. Taip Alus Ne

Na siaip mes diskutuojame ne apie forumo idomuma/aktualuma, o apie tai, ar uzdarumas/atvirumas gali lemti tvarka ir konfliktu nebuvimus forume. As juk ir nerasau, kad "Seimoj" idomu - cia viskas nuo zmogaus situacijos, interesu, hobi, poziurio priklauso.

Su visais kitais teiginiai sutinku Gerai Man patinka tavo saziningas atsakymas del ‘autobanginiu’ Gerai

Taigi taika? Aš nekaltasAlusTaip