Dziadas Badui atvirai

ElenukeGėlės Deja, ziuredamas i tokius argumentus tegaliu pasakyti kad man labai gaila, bet galiu juos pavadinti isvedziojimais, nesilaikant jokios logikos. Ir stai kodel:

Rasai, kad ‘Seimoje’ gali diskutuoti, nors neturi seimos bet apie seimos problemas. Sau priestarauji pagal anksciau pateiktus pavyzdzius.

Nes pagal tavo logika, kuria tu taikai visiems klubams, isskyrus ‘Seima’, tau 'Seimoje nera kas veikti, nes tu neturi seimos. Neturi ir taskas. Neatitinki kriteriju. Ir baigta.

O jei pagal tokia logika, kuria tu taikai ‘Seimai’ as galiu dalyvauti visuose klubuose, nes:

tarkim man nera 30, bet as noriu diskutuoti apie 30 ir vyresniu problemas, klube 30+ nes man tai idomu

As neturiu mobiliako dabar, bet as ji turejau, o ateityje planuoju tureti, del to turiu teise priklausyti GSM klubui

As nesu iki 18, bet turiu pora problematisku giminiu, be to as daug dirbu su paaugliais, todel turiu teise priklausyti klubui ‘iki 18’

As nesu mergina, bet nesu abejingas merginoms ir kadangi noriu sekmingai kabinti merginas, noriu ismanyti ju rupescius, mastysena ir psichologija, todel galiu priklausyti girls.lt

Supranti?

Tavo argumentams truksta nuoseklumo. Tie patys principai turi galioti visiems, bet ne kai kuriems.

Ir siulau baigti tuos kvailus bandymus apsitverti dirbtinemis tvoromis, nes “Pasiulymuose bangai” yra labai aiskiai isdestyta ‘Bangos’ pozicija klubu atzvilgiu - jie bus atviri visiems Gerai. Patinka tai kam nors ar ne.

O del ‘Seimos’ tai sis klubas yra atviras visiems, norintiems diskutuoti apie seimos problemas, nepriklausomai nuo amziaus ir seimynines padeties. Tikiuosi toks ir liks.

Mane tai,prašytau,pas Moterys leist,bo nenoriu į bokso ringą…Mirkt

Jūs dabar Paladino nelieskit, jis susirado naują “mamytę”-Evelina_Banga" Cha cha Cha cha Cha cha

Gal jau pinigus iš Avilio gauni už tai, kad oficialiai nuomonei ditirambus giedi?

Jooo, perejau prie oficialios nuomones, kai vienas _namuose mane suskaiciavo Cha cha

Tai kaip ten su tais kompiuteriais darbe ir IRC?

Manau, kad itin reiksminga ir lemianti informacija forumo 30+ likima butu statistika kiek vieni ir kiti uzdirba pajamu, nuvaziuoja km. per diena, kiek % apatinio trikotazo sudaro tamsios spalvos ir kt.

P.S. Turiu kompa namie, ir itariu geresni negu tavo, tik grizes namo bunu su seima o ne sedziu internete. Sekmes darbe, statiste, kai suskaiciuosi auksciau paminetus dalykus, butinai parasyk, nes tai - be galo svarbu Cha cha o kita karta teikdamas kokia nors statistika nepatingek paaiskinti, kaip tu ja gauni ir koki rysi ji turi su nagrinejama tema Kietas

P.P.S. Kas yra ‘Avilys’? Apakęs

Na va, ir šitam nervai nelaiko Mirkt, bet uztat kompas geras Cha cha
Statistika buvo tik mano pastebėjimai, išvadų jokių nedariau, tik pabandziau pagalvoti, kodėl šių žmonių norai dėl klubo skiriasi.
Tu gi pasekei Teisingo mintimis ir viską suvedei į pinigus Blogai

Šaunu, jei būni po darbo laisvalaikį leidi su šeima. Logiška, kad tada tau meet’ai nerūpi ir jokios kitokios realios veiklos klube neįsivaizduoji. Argi tai nepaaiškina tavo asmeninio požiūrio į klubus?
Viskas lyg ir gerai būtų, bet tu savo požiūri perši kitiems labai aršiai.

Labai atsiprašau, jei nesupratai kas yra "Avilys". Kitą kartą rašysiu UAB "Bitė GSM"

Man nervai laiko, nebijok, bet vat tu tai ironijos nepagauni Liežuvis

Ir is statistikos saipiausi, nes ji spejimais paremta… Su vienu kitu teiginiu galiu sutikti, bet kai kuriuos is pirsto lauzi.

Tavo argumentus butu galima pavadinti vienu sakiniu: irodyk, kad labiau uz mane myli foruma 30+ Cha cha

Ne, as tokiu dalyku nesiimsiu irodineti, nes mano poziuriu tai kvaila. Tas pats kaip politiku gincai Seime kas labiau Tevyne myli. Blogai Arba dvieju paaugliu gincai, kuris labiau pana myli. Kvaila.

Bet vis tik jei sugebesi isklausyti mano zodziu be isankstines nuomones, pasistenk suprasti, kad visi zmones nuosirdziai nori klubui gero ir jaudinasi del jo ateities.

O be manes yra pakales, LediGėlės ir BobaGėlės dalyvave meet’uose, PianoGėlės ir dar nemazai ka galiu ivardinti.

Tik nereikia sau monopolizuoti rupescio del klubo, nes pasidarysi panasus i Landsbergi, kuris tik vienas Tevyne myli ir gelbeja ja nuo rusu. Cha cha

Tai, kad as nedalyvauju meet’uose tai nieko nereiskia… O del paziuru… taip as jas destau karstai, bet as turiu argumenta, kurio niekas iki siol nesugebejo paneigti - ‘Seimos’ kluba, kuriam nereikia jokiu taisykliu, jokiu istatu, jokiu nariu saraso redagavimo.

Nori isitikinti? Pabandyk pasiulyti tokia tema pas mus… Kietas Jei nori, galiu garbes zodi duoti, kad tikrai nekurstysiu nei vieno ir net neparasysiu nei vienos zinutes toje temoje. Mirkt

Zinai kodel? Ogi todel, kad mes susirinke ten, pirmiausia priimam kiekviena zmogu toki, koks jis ateina, nesistengdami ji atversti i savo tikejima arba diskutuoti taip, kaip mums patinka. Pas mus ateina zmones kad pabendrauti, jie tai 100% ir randa.

O ka randa zmones ateje cia? Skirstyma i savus ir svetimus. Jau metus trunkancias diskusijas kas geresni - priklausantys kazkam ar nepriklausantys… Ir nesibaigiancius gincus kaip diskutuoti - apsitverus tvora, be tvoros ar pastacius murine siena nuo klastingu militaristiniu agentu galinciu sudauzyti i sipulius miela bendravima… Cha cha Blogai

Kodel pas mus jis neduzta, nors neturime net minimalios tvoreles? Ir kodel tu asmeniskai bijai to, kas dar neivyko ir neivyks? Kietas

Gelemis manes nepapirksi! Piktas
Ir nepilstyk is tuscio i kiauria, nes sitas Tavo Gėlės Gėlės Gėlės Cha cha
mintis skaitau ne pirma Blogai karta ir atrodo, kad esi zmogus be fantazijos… Blogai Nustebęs Cha cha

Ko tu pyksti? As gi nekaltas, kad nesugebi atsakyti i argumentus… Mirkt

Ar tu irgi pajutai patriotizma forumo 30+ atzvilgiu? Sveikinu! GėlėsBučkis Cha cha Cia pas mus visi uz Tevyne - nors vezimu vezk i fronta! Cha cha

Gal nepatingesi nuorodos ideti kur dar mano tokias pat mintis matei? Mirkt Sugalvosiu kokia premija ta proga…Dovana

Ir nereikia ziureti i diskusijas kaip i musi. Jei tu siulai vienus klubus daryti atvirais, kitus pusiau uzdarais ar uzdarais, tai argumentuok tai truputi rimciau negu "as manau, kad sis klubas turi buti atviras ". Nes as lygiai taip pat turiu teise tureti kitokia nuomone. O kaltinimai ar asmeniskumai prie rimtu diskusiju neprisideda… Mes jau su lietumLietuvoj pradejom ramiai diskutuoti “Pasiulymuose Bangai”, o tu vis dar nori kariauti… Sekmes darbe, fantazijos turincioji Cha cha

[quote]
Paladinas rašė:

Pasiduodu: tu forumą 30+ labiau myli negu aš. Cha cha Cha cha Cha cha
Man labiau patinka mIRC kanalas #30plius.

Tik kodėl tu galvoji, kad "Šeimos" forumas yra visuotinė panacėja?
Ar gi neturi teisės gyvuoti kitokių formų klubai?
Ar forumai gali vystytis tik tavo nurodyta kryptimi?
Man atrodo, kad kuris klubas geresnis gali išspręsti tik laikas. Bet ir tai subjektyvus dalykas. Kas gali įvertinti diskusijų formą ir turinį? Ar ojektyvi nuomomė šiais klausimais iš vis įmanoma?

O man kazkaip pasirode kad bus klubas a lia paladinas Cha cha na nepyk Paladinai Mirkt tu taip aktyviai i tai kibai Šypsena turbut is Lietaus ismokai Gerai
Labas Ignore cia nauji,tai papiesiau Taip

Dziadai Aš nekaltas Ir aš skaitau skaitau ir suprasti negaliu… kas tau pasidarė? Nu tikrai nepastebėjau anksčiau, kad būtum toks griežtas… GražiNežinau kaip tau, bet man ir gėlės taip pat kvepia ir rasos lašeliai tokie patys kaip anksčiau… Bet žinai, visi mes senstame skirtingai, aš matyt dar tebesu jauna Graži O pirmas senatvės požymis tai yra pamokslavimas ir noras auklėti, mokyti kitus… Liežuvis
Ir dar man pasidarė įdomu, kodėl Badas tyli… Aš nekaltas
Ar įsižeidei? O gal labai užsiėmęs?..

Ledi, manes cia nebus keleta dienu, bet grizes viska perskaitysiu, kokius sunis vienas ant kito korete Cha cha

OK BadaiMirkt Važiuok, leidžiu… Liežuvis Tikiuosi šuniukai per tą laiką nenukentės, nes Dziadass juos tikrai myli Taip o aš irgi negalėčiau gyvų padarėlių skriausti Ne Taigi manau nepakarsim nė vieno Cha cha

Ledi Gėlės, tu tikrai jauna ir zavi Gerai Visuomet malonu bendrauti su tavimi ir nuosirdziai dziaugiuosi, kad tu esi siame forume Gerai
P.S. Dziadai, dar pakentek truputi, manau, kad greitai as tau jau nebetrukdysiu…

Žinai, BobaGėlės o aš dar ir sentimentali… Graži
Gerai prisimenu savo pirmus žingsnius Bangoje… kaip šauniai “grybavom” Mirkt Kažin kur dabar NeziniukasAš nekaltas Ar nebeužklysta į tavo miškus?.. Cha cha
Ech… o štai jau ir 4000-ji žinutė… Pakelkim ta proga MirktTaurė

Atsiprašau temos autoriaus už šį lyrinį nukrypimą… Liežuvis

Ledi Gėlės su 4000 žinute GeraiTaurėTaurėLabas.
Boba Gėlės ka ten reiškia tie tavo žodžiai,kad “nebetrukdysi”?Nustebęs

Na, mergičkos, susidaužiam ŠypsenaTaurėTaurėŠypsena
PianoGėlės Su tavim visad malonu bendrauti! Gaila, kad kol kas tik virtualiai… Šypsena
Boba o tu tai tikrai, baik čia kalbėti mįslėmis… nebetrukdysiu nebetrukdysiu… Piktas Trukdyk! Ir kaip galima daugiau! Liežuvis

O mane kompanijai praskiesti priimsit?
Gal Dziadas visai atvirai nesupyks už nepiktus postus. Šypsena

Ledi, sveikinu su pasiekimais Gerai Taurė Ir kada tu spejai tiek prirasyt? Apakęs
Zinai, del grybu karo tai ir as sentimentali… Matyt ne be reikalo mes. Budavo, ateinu prie kompo, iskart i grybus ir taip gera rast mielu zmoniu zinutes… O dabar pjaunames jau turbut patys nebezinodami del ko… Liūdna Neziniuko seniai nesimato, kazin kaip gyvena jis? Aš nekaltas

As tikrai nesiruosiu pamokslauti, ar vesti jus i doros kelia. Tik vieno prasau, skaitykite taip kaip parasyta. Jeigu tai autobanginiai, tai taip ir parasyta, jeigu 30+ tai taip ir parasyta ir t.t. Kada mielieji baigsite viska traktuoti taip, kaip tik sau patinka.
Paladinas
Geriausias iš geriausių
Parašė žinučių: 2283 2002-09-09 16:06 20 žinutė iš 36

As nesu mergina, bet nesu abejingas merginoms ir kadangi noriu sekmingai kabinti merginas, noriu ismanyti ju rupescius, mastysena ir psichologija, todel galiu priklausyti girls.lt

Turiu kompa namie, ir itariu geresni negu tavo, tik grizes namo bunu su seima o ne sedziu internete.

Gerai perskaitykite ir pasakykite, tai moraliai subrendusio sneka?
Diena su girls.lt , o vakare geras seimoje.
Ir pabaigai:
Ar nors vienas girdejote is forumo 30+ nariu, kad jis geresnis uztatai, kad turi ka nors geriau uz tave.
Tai nekvepia moraliniu subrendimu.
Visiems Labas