dyzelius sugedo :(


dyzelius sugedo :frowning:

kas atsitiko?

tai va, jaunimas, spustelejo saltukas ir sugedo mano dyzelius Juokiasibeda: tik uzkurus i gaza atsiliepia, ima abarotus, bet padirbes 30sek i gaza nebereaguoja, abarotais ties ~1k laikosi ir labai labai baltai dumina. kame saknys? ŠypsenaMazda 2.0 DiTD Šypsena

Saliara uzsalo. filtra pries salcius nepakeitei. Cha cha

as irgi tikiuosi, kad filtro pakeitimu atsipirksiu Cha cha bet pa’brainstorm’inam kas dar galetui but Šypsena

Tiksliau susidare kondensatas kuris ir uzsalon Šypsena

O čia ne fėjus su žmona:pazintys.draugas.lt/narys.cfm?narys=226899 Cha cha Cha cha Cha cha

Juokiasi

padangose oro uztenka?

Juokiasi Juokiasi

ka ten zibalo galima ipilt biski… arba nupirkti kazkoki prieda… ir balta snaige vaziuos toliau Šypsena

palauksiu kol ezeras ledu uzsitrauks, nutempsiu i giliausia vieta ir paliksiu iki pavasario Geraio rimtai kiek benzo reik pilt ant 60l dyzelio? Šypsena

zibalo geriau … o dar geriau prieda nuspirk ten ir bus parashyta kiek pilt… tikrai apdeda

Siaip ir as siulyciau zibala, geriau man rodos, kazkur interente buvau skaites kad ukin 10-15 proc Šypsena

kaik sitie mazdu dizeliai apskritai?

nieko gero Blogai siurbliai labai reiklus kuro kokybei Šypsena o ju remontu beveik niekas neuzsiima Šypsena nors daugiau igimtu ligu neturi Šypsena

cia panasiai kaip bochiniai opeliuku siurbliai

tokia kaip mano, tik mano zalia, ir benzas gsi;D

kas liecia sitas mazdas, tai geriau imt ge modeli, nei sita Blogai