dvi ar daugiau SIM kortelių vienoje

dvi ar daugiau SIM kortelių vienoje

prieš kurį laiką kažkas man rodė rusiškuose saituose parduodamą aparatą kuris nuskaito po vieną kelias sim kortas ir paskui sugeba jas įrašyti į vieną ir tipo turetų abi veikt vienu metu, o iš kurios nori skambint pasirenki per specialų meniu. kažkodėl nelabai esu girdėjęs, kad kas pritaikytų šitą fintą realybėje Mirkt gal ten kokia apgaulė? nors tų aparatų mačiau kelis net ir iš skirtingų saitų… ir nebuvo jie brangūs… ~150lt berods…

tai neimanoma

“Klonuoti” sim tikrai imanoma Taip tik nesu isitikines ar galima kelias vienoje irasyti Nekaltas

Kad toks prikolas yra tai zinau tikrai deja ant kuriu modeliu jis taikomas nezinau…Kiek pamenu tai ant 3310 6310 berods na nepamenu tiksliai…Bet siaip kad abi vienu metu paleist to dar nesu girdejes nors neigt tikrai negaliu bet kad idet kelias kortas iskart tai tikrai esu mates kad 3 kortos dedas Liežuvis

Siaip zinau, kad extros korteleje yra tik trecdalis, o gal ir maziau naudojamos vietos, taip, kad galima vietos atzvilgiu bent dvi kortas i viena sutalpint… Be to, kad telefonas gali kopijuoti kortas cia visai realu…

taip, yra ir tie gamykliniai programatoriai ir yra programatoriu schemu intere pilna, tik reikia netinget ji pasigamint. ta SIM su keliu SIM duomenimis vienoje vadinama “multisim”. i viena kortele galima sutalpint jei gerai pamenu iki 8 korteliu. jei negaunam tuscios SIM- naudoyt reikia palydovines sistemos smartcarda, nes jis toks pats kaip SIM. apie tai jau buvo kalbeta daug kartu, o kad lietuvoj kasnors toki dalyka naudotu- girdejau tik karta, ir tai ne is pirmu lupu. cia keletas nuorodu i ankstesne temas: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/212760.46 3-=(1046019785](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/212760.463-=(1046019785)[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/237303.46 3-=(1611481715](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/237303.463-=(1611481715) dabar neturiu laiko ten i jas gilintis. paziurekit.

Nu cia tai butu geras dalykas kelios sim vienoj. Sita paslauga BITE suteikia kai perkeli nr. Lieka senas ir naujas toj pacioj kortoj Laimingas

pažiūrėjau tuos saitus bet matyt seni linkai ten buvo Šypsena ir jei $50 kainuoja tai nesuprantu kaip niekas iki šiol nenusipirko? juk taip čia alpsta visi vien dėl tų nugarėlių…

Pasakysiu as jums aiskiai yra taip nusiperki korta sim satelitine kaina apie 30lt ji yra tuscia . Yra regis trys rusys ar daugiau nesvarbu .Tai va kame esme is turimos tarkim mano korta extra su specialiu programatorium nuskaitai pika ir eproma tiksliau duomenis is kortos ir yrasai y turima satelitine korta bet ta satelitine korta gali daugiau negu elementari extra taigi nusiskaitai dar tris isviso galima keturias y “Gold” kortele . Ir kai ysidedi y telefona takorta buna paslauga kaip omni tik ten telefonu numeriai ar ka pats padarysi , tai pasirenki viena is ju ir tavo telefonas jau pakeite numery va kaip paprasta . Mano pacio isbandyta veikia viskas ok

tai tu gal pats tokius fintus darai? Šypsena kiba pas tamsta galima būtų pasidaryt tokią? Šypsena

gal butu ir galima bet as to bet kam tikrai nedarysiu nes cia tikrai neleistinas dalykas nes gali betkieno nukopijuot korta ir naudot zmogaus saskaita

tai kaip man tau daba įrodyt kad ten mano? Šypsena sutartį atnešt? Šypsena bet ten motinos vardu Cha cha Cha cha Cha cha

cia gali padaryt tie kas prieina prie telefonu taisyklu ir kurios naudoja Div 8 boksa

paprasyk draugu jei yra taisiklose gal pades

blaiwaz zinau kad klonuoti imanoma, bet toks mobiliakas uz tokia kaina tiesiog neimanomas

vilniuje kazkur prie CUP yra mobilku taisykla, ten klonuoja sim’us

tipo padarytų man tą multisim?

nuwaryk paklausk Šypsena