Dveiju zmoniu sventes.

Dveiju zmoniu sventes.

Noreciau paklausti ar dauguma poru atsisako svenciu kaip: susipazinimo datos, vestuviu metiniu, valentino dienos, sventimo. Nedovanoja simboliniu doaneliu pagal susitarima.
Aciu uz pasisakymus.

Mes šiais metais atsisakėm, nes taupom truputį vienam gyviui pirkti, ir jis bus dovana abiems Cha cha
O šiaip tai stengiamės pasveikint vienas kitą…

Nezinau. Paprasciausiai pamirstam, arba nesureiksminam… Nekaltas Taip

tai kaip gyvenat be svenciu? nebijot santykiu supilkejimo?

mano supratimu, tradicines poros sventes butinos. o ka svesti - jau ju pasirinkimas: ar kaledos, velykos, zoline; ar valentinke ir pirmo pasimatymo, bucinio, pasimylejimo dienos; ar vasario 16 ir Mindaugo karunavimo diena; ar visos jo! Laimingas

ir sventimas - tai visai nereiskia dideliu baliu ar dovanu. kartais gal gana ir nuvaziuot i ta pacia vieta vel pasibuciuot? Šypsena

Kazkaip ar laiko nera, ar nuotaikos… Pradzioj bandziau kazka kurti, bet kai emociju - nulis - tai ir nebera entuziazmo to daryti.

Visko buna, kai vienas kitam Šypsena, tai norisi ir pasveikint ir but pasveikintam, bet jei tomis dienomis vienas kitam Kanda, tai visos sventes einaKiaulė ant uodegos. KasAlus, kasŽliumbia

o paskui ir gaunasi kaip Valkata16… Reikia svest Mirkt Laimingas Ir susitaikyt per tas dienas Mirkt Taip Taip

neatsisakom Ne. O sventimas man nelygu dovanu dovanojimui, ar kazhko super rengimui. Uzhtenka pasakyt ‘o atsimeni, kai priesh tiek ir tiek metu, sita diena…’ ir Bučkis Cha cha ir man jau shvente Gerai.
Ai, kazhkaip svarbu, kad nepamirshtam tokiu dienu, o ne kad ta diena gausi materialia dovana…

[/quote]

Arti:
neatsisakom Ne. O sventimas man nelygu dovanu dovanojimui, ar kazhko super rengimui. Uzhtenka pasakyt ‘o atsimeni, kai priesh tiek ir tiek metu, sita diena…’ ir Bučkis Cha cha ir man jau shvente Gerai.
Ai, kazhkaip svarbu, kad nepamirshtam tokiu dienu, o ne kad ta diena gausi materialia dovana…

[/quote]

GeraiGeraiGerai

Beveik niekada nepamirstame Valentino dienos.

tos datos tai pasimirstaPavargęs
o be to geriau svestiMyliu koki sestadieniGerai - vis dazniau
Nekaltas

svenciam visas is eilesCha cha juk taip linksmiau gyventiLabas

O aš kažkaip tų datų neįsimenu… Nekaltas

o mes su savo Vyras kai bunam kartu padovanojam viens kitam dovaneles ir be progos Nekaltas juk samgu gauti kazka nuo zmogaus,kuri myli,gerbi,kuriuo pasitiki ir t.t.