dukryte su uosviene :)


dukryte su uosviene :slight_smile:

o cia visa mano seima…as, dukryte ir mylimiause mano zmonele Šypsena[biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1506198-=(1904470307](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1506198-=(1904470307)

Apakęs

siaubas Baisus

Baisus Veee Žliumbia

GERAS !! Cha cha

Nu jo, spinduliuojama meile Juokiasi

negaleciau nei prisiliesti ir tuo labiau neleisciau vaikui Ne

NIu nezinau, kazkaip labai jau pavojingai atrodo.

Pavargęskoshmaras,aisku shunu augintojai pasitiki savo augintiniais ir leidzia vaikams su jais zaist,kaciu augintojai leidzia zaist su katemis,tai turbut tokiu slyksciu gyviu augintojai irgi pasitiki savo augintiniais,bet man atrodo tiesiog kraupiai Baisusas labai bijau visokiu gyvaciu

super foto Šypsena

zmonos vietoj nurauciau galva uz tokias nuotraukas Kanda Piktas

padaras Geraiklecko kokiam menesiui uztektu Juokiasi

seip ta foto tik irodo, kad mes visi esam gamtos vaikai, ir pries ja esam visi lygus. beje tuo padaru as labiau pasitikiu nei po gatves lakstanciais manjakais su britvom ar vairuotojais ereleis. beje nei vienas padaras gamtoje nezudo be tikslo, ko negalima pasakyti apie zmones…galva reikia sukt (skirta CTEBTAI )ne man norint kad vaikas butu saugus o tikriems kileriams…as ir bijau GYVACIU, bet tik dvikoju…

rotveileri> turbūt vienintelė dėmesio verta nuotrauka Šeimos klube nuo pat jo susikūrimo. Super! O iš komentuotojų to galima buvo ir tikėtis- žmonės stebi aplinką per savo baimių, paranojų ir panikų prizmę, deja, dažnai žmonės nesuvokia, kad tai tik jų baimės ir paranojos, ne aplinkinių.

kokia čia gyvate pšeprašom bardzo? čia smauglys… ir įdėtas paerzinimui… jeigu žmogus taip elgiasi, manau žino ką daro Mirkt na nėra jau tie gyvūnai su nenuspėjama psichika, kaip ne kurios tyčia išveistos pvz. šunų veislės. gyvačių visai nebijau Mirkt

žiauru

Liuks, uosviene ilgam soti bus… PS: kur tevo moraleblia Užsispyręs Juokiasi Kietas

Apakęs Nekosmaras

na jei cia kosmaras, siaubas ar baubas, nes jus zinote…tai tada gerbemosios ponios, paneles, ponai ir ponaiciai ivardinkite nors viena priezasti, kodel sis nuostabus gyvis turetu nuskriaust sita nuostabia mergaite…