DUK - Žaidimų kompiuteris - Kas? Kaip? Kodėl?

DUK - Žaidimų kompiuteris - Kas? Kaip? Kodėl?

o aš senai pamiršau tuos gretutinius softus visokius. Windowsinis veikia no problem, iki šiol.

acronio softas man idealiai disk image padare. kai pirma karta is hdd is SSD persikelinejau Mirkt o vat windowsu integruotas man kazkaip niekada neveike…

Turi dualbios, vienas (dabartinis) normalus, kitas mining. Reikes gal perrasyti ta mining irgi i paprasta, bet kad SS4 perejome, o su kitais nebuvo niekad tokiu bedu.

Tai gal ne tiek mistika, kiek bugovas fan’o profilis, vBIOS’as.
Pareguliuok RPM per AMD WattMan ar kokį MSI Afterburner.
Beje, neturi tas Sapphire vBIOS switcho ant kortos? Gal ten koks silent mode nustatytas, o ne performance.

SS4 ir vel 88c, cooler 43%, nors visą savaitę AC iki 77c. Abejais atvejais gpu 100%. Mistika

AC tai man cpu užkaintindavo nesveikai. Iš vis tiek gpu tiek cpu žemiau 90% apkrovos nekrisdavoJuokiasi Tik niekada nesupratau ko dėl performance tiek daug žmonių skundėsi, puikiai jis man sukosi.

Tai ten dėl blogos ventiliacijos, tinklelį nuėmus viskas susitvarkėCha cha ir šiaip galvojau per daug, bet žiūriu, kad intelui 90 normaCha cha
Šiaip nu ryzen max 85 būna. Ne kartą man net su dabartiniu noctua buvę (čia prie labai aukštos ambient temp). Intelis tuo tarpu iki 100 kyla. AMD gudriai padarę yra, nesvarbu kokį aušinimą naudosi daugiau 85 nekils. Tiek ryzen tiek intel ten ~250W tai nemanau, kad ryzen nepriartėja prie savo throttle temp ant stress testo.
Be to 8c tas intelis turbūt panašiai kaistų kaip 4c seniena kokia, nes joks žaidimas 100% visų branduolių neapkraus.

a jau “vaje, vaje”? pamenu kai čia dramas kėlei dėl kaitimo… Cha cha

Vaje vaje, lyg ryzenai ženkliai mažiau kaista. Ir tik pagalvokit intelis 20W daugiau suvalgo, seubas.

tie, kas sugalvojo tai padaryti yra genijai. Populiariausias zaidimas tarp jaunimo, kuriu dauguma nezino, kas yra GPU, o cia AMD savo easter egg deda. Tai tie vaikai, kurie zaidzia ant tevu laptopo jau bus girdeje apie AMD, labai genialus brand awareness triukas.

https://youtu.be/PGyqXEsPrgM Juokiasi

Žiūriu visai overclockinasi ta 2070sCha cha

tiketina Juokiasi

Turbūt per tą pačią akciją pirkom iš amazono?Juokiasi

as turejau pries kokius 2 metus, pirkau uz 35eu… shooteriam kur svarbu buvo girdeti stepsus, tai labai tiksliai galedavau pasakyt kur yra zmogus, bet filmu su jom neziureciau Cha cha

USB-C to USB pasižiūrėk.

Dėl aktyvaus, tai aš bent jau sau visai nenorėčiau papildomo laido ant stalo ir papildomo adapterio į rozetę…

Du įrenginiai krautusi, dabar kraunasi vienas nuo moniko, kitas PC tiesiai. O toliau tai taip įvairūs priedai. Bet aš perskaičiau, kad būna jog nepakanka power žmonėm ir sako naudot power usb hubą. Pvz yra vienas įrenginys, kuris jungiasi į USB lizdą, tada kitas įrenginys jungiasi prie ano įrenginio kita jungtimi. Tai ir nežinau ar paprastą pirkt ar kokį šustresnį.

Žiūrint ką jungsi.
Pelei, klavai, pultams (ir kitiems low power dalykams) - dzin. Tiks pigiausias.
Jeigu norėsi telefonus krauti ar hi speed flash naudoti - iš pigiausio gausi prasčiausią performance.
Aktyvūs hubai (su power adapteriu) skirti jungti keletui power-hungry įrenginių vienu metu. Kompo USB portas turi limitą, kiek galios gali paduoti.

Kazkaip Kushliau giliai kasi, ant darbinio laptopo paėmęs belekoki ir kazinau, nu veikia, 5 portai, pailgas ir 10 cm laidas i kompa. Tiesa as nejungiu ant jo hdd, o tik pele, klvar, usb raktas. Dar led’as yra Cha cha

Su W kiek pamenu, tai vieni rasydavo lygtais nominal wats, o tie panasonix max wats pvz kokie 3000 wats + boost Cha cha