dujininkai

gyvenime nebepirksiu auto su dujom ir i ja tikrai kopustu irangos nedesiu Liūdnas DUJOS YRA BLOGIS. jau geriau keliais Lt daugiau mokesiu, bet vazinesiu be parkiu Šypsena

Ar imanoma kad duju persijunginejanchiu automatishkai prie 50 laipsiu neimanoma perjungti ant benzino kada panorejus. Tipo sistema tokia: kuriasi ant benzino, pashyla iki 50 laipsniu ir persijungia ant duju. Norint jungti ant benzino, nesijungia.

manes nors ir uz Pinigainepraleido NePiktas liepe baliona uzsikleimuot Piktas gerai kad radau pazystama kuris uz 50 Pinigaineisimta baliona uzkleimavo Nekaltas

na su olandiskom kazkaip reciau pasitaiko mane dominanciose auto Nekaltas o va arba italu arba francu Šypsena o del TA kas girdet? nusipirkus auto, nesinoretu pastrikt su duju iranga einant TA Nekaltas

o kaip tau su TA? lengvai praeini? nesikabineja del irangos? ir speju pas tave I-II kartos? Šypsena

sveiki visi Labas
turiu toki klausimeli, mastau keist auto ir mastau apie auto su duju iranga del LT labai gerai zinomos ekonomines padeties ŠpygaIgnoruoju. paciam (servise) i 92-96 m.m. auto statyt neapsimoka pagal mano paskaiciavimus Nekaltas tad smalsu, kaip duju irangos kurios jau yra idetos i auto dar kokioj italijoj ar francuose? kas apie jas girdet? zinau, kad visokiu buna, bet zinias, atsiliepimus apie jas pasakokit Cha cha ir kaip su technine apziura tokiu auto? ar eina praeit lengvai ar kas nors neatitinka ir reikia kankintis su patikrom didziausiom, tikiuos nebutu taip prastai kaip su auto is JAV?
aciu visiems apie info Gerai
pasakokit visi ka girdeje ir ka zinot ir visa tiesa Cha cha Cha cha

as visada buvau pries dujas… na nespjoviau i ipurskima bet moket 1000eur Veee

bet perkant viena gelda nuskilo kada ana jau buvo su ipurskimu Cha cha ir ka turim… kai tingiu stumdyt kura vazineju ant bendzo kai pagalvoju kad pravers ir vienas kitas litas vazineju ant duju Cha cha ir to ir to ima tiek pat Cha cha tai kaip ir nera skirtumo Cha cha tiesa saules piesiant antra saiba kartais ant sniego pasiekus asfalta pritruksta syses Cha cha

neatspejau? Cha cha

ką aš žinau…tik faktas, kad nenormaliai… užgęsta ir vsio.
nekenčiu dujų Cha cha
dėl to ir nevažiuoju ant jų Nekaltas

nors gal reiktų sustivarkyti Nekaltas dėl visa pikto…

plius xer znajet baliona talpa kokia, gal pas ka stovi Focuse vietoj atsarginio?